Sfaturi pentru o noua "aspiranta"

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns camitza spune:

Pentru Dana:

Te rog ia in consederare sfaturile pe care i le-am dat si Ursulicai, citeste cu atentie tratamentul de pe 1 pag.a site-ului, si apoi "schema redusa" a lui, spre care am factut o trimitere intr-un mesaj anterior, si o sa observi ca nu este imposibil de respectat.
In alta ordine de idei, ar trebui sa iei legatura cumva cu Livia, sa-i ceri si ei sfatul anume pentru afectiunea ta, sunt convinsa ca te poate ajuta.
Nu-ti pierde speranta!



camitza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana P spune:

Multumesc camitza, pentru incurajare. Am sa incerc sa dau de Livia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vistiana spune:

Eu am asteptat cam multe luni si disperata am facut rost cu greu de un test de ovulatie(te ajuta sa stii data cand trebuie sa muncesti din greu(:-asta in cazul in care nu ai probleme majore).Nu am apucat sa-l folosesc,mi-a purtat noroc cumpararea testului.Il ofer cuiva care are nevoie,poate mai poarta noroc cuiva!Eu sunt in luna a 8-a.Bafta si voua!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monica-Elena spune:

Dana P
Adresa Liviei de email este:liviapopescu@hotmail.com
Pe forum Livia intra mai rara asa ca daca vrei sa iei legatura cu ea ti-am dat adresa.


Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns livia spune:

MULTI PUPICI!!!
pt.dana p:daca ai uter fibromatos va trebui sa mai adaugi ceva la trat.nat.scris de mine.O sa vorbim pe mail amanunte ,daca vrei.Am sa-ti raspund cand am timp;am un bebe care nu prea ma lasa la computer,cand vede ca ma asez pe scaun si nu-l mai bag in seama pur si simplu tipa si trage de mine pana renunt, asa ca, sper sa ma intelegi!?!
Numai bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana P spune:

Multumesc Monica, pentru adresa.
Tocmai i-am scris Liviei, la adresa pe care mi-ai dat-o.
Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelursu@k.ro spune:

Vistiana, m-ar interesa un astfel de test. Sau macar sa-mi spui de unde l-ai cumparat.Pupici, Ursulica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vistiana spune:

L-am gasit la maternitatea Giulesti.Bafta!
Daca nu-l gasesti,spune-mi cum sa ne-ntalnim sa ti-l dau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelursu@k.ro spune:

Camitza, nu ai mai dat nici un semn de viata. Ce mai faci? Continui tratamentul? Cum te simti/ Astept vesti. Pupici, Ursulica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camitza spune:

Fetelor, am revenit ( din concediu adica la job si pe Forum, evident).

Ursulicai,

Multumesc pentru intrebare. Am disparut din peisaj pt. ca am facut o laparoscopie saptamana trecuta ( ca sa vezi ce concediu am avut!) pentru desfundarea trompelor si asta m-a "imobilizat" cateva zile.
Dar despre asta mai pe larg doresc sa deschid un subiect nou sa schimb ceva impresii cu fetele care au trecut prin asa ceva.

Tu ce faci, cum merge tratamentul cu plantute, sau inca nu l-ai inceput?


camitza

Mergi la inceput