Sfaturi pentru o noua "aspiranta"

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns camitza spune:

Am uitat sa precizez: un magazin de produse naturiste din Cluj, eu fiind clujeanca. Daca te intereseaza mai multe detalii, intraba-ma pot sa-ti explic exact de unde am procurat tot "arsenalul" pentru tratamentul naturist al Liviei (pentru ca am vazut ca esti din "zona").



camitza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelursu@k.ro spune:

Fetelor, ce ma bucur ca am gasit pe cineva "contemporan" cu mine pe forum care tine tratamentul Liviei. vreau sa-l incep si eu. Camitza ai gasit toate plantele? E dificil de tinut? Da-mi si mie un semn te rog, Ursulica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali spune:

Hei,chiar suntem din aceeasi "zona".Camitza, la doctori in Cluj ai fost? Suntem cam in aceeasi situatie dupa cate am inteles.De vreo doi ani incercam si noi sa avem un bebe dar din pacate... inca nu vrea.N-am fost la doctor decat pentru consultatii superficiale dar voi merge in curand.
Prima data vreau sa-mi fac niste analize dupa care vreau si eu sa incerc tratamentul de la Livia.Adevarul e ca am luat naprasnic pastile si vreau sa-ti zic ca m-am ingrasat vreo 2 kg.Asa ca ma intrerupt.Mi-a intarziat antuci menstruatia vreo 4 zile .Nici n-am avut curajul sa-mi fac testul.Am avut atatea dezamagiri in acesti doi ani.
Spune-mi te rog folosesti si argila si unguent de galbenele -pentru masarea vaginului?Pentru asa ceva chiar am putina retinere.

ali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camitza spune:

Iata-ma! Azi am avut ingrozitor de mult de lucru asa ca nu am apucat sa arunc 1 ochi pe forum. Deci, scuze celor care asteptau un raspuns de la mine:
Pt.Ursulica:
Da, tratamentul l-am tinut asa cum a fost prescris el de catre Livia timp de 21 zile, o sa caut pe Forum sa va trimit "varianta mai usoara" a tratamentului (adica cu tincturi si nu cu pulberi de plante, cu pastile de naprasnic si nu ceai deoarece nu se gaseste nicaieri in tara in perioada asta, planta recoltandu-se de abia in luna sept.), prescris tot de Livia persoanelor mai ocupate si celor care nu se trezesc dimineata cu 2 ore inainte de plecarea la serv.
Am gasit toate "ingredientele", ce-i drept la mai multe magazine gen "Plafar", deci se pot procura.
Bafta!

Pt.Ali :
Ma bucur nespus ca "ne-am gasit" din aceeasi zona, si din pacate pot sa-ti spun ca si in aceeasi situatie!
Da, am facut si masajul vaginal cu crema de galbenele, si 1 bulgarel de argila uns in crema de galbenele pus in vagin de seara pana dimineata si totul a fost OK. Chiar nu trebuie sa te sperie.
Ali, te rog trimite-mi un mail pe adresa mea din pagina personala, astfel putem sa detaliem discutia despre dr.din Cj.

O zi buna tuturor!

camitza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camitza spune:


Tratamentul Liviei de care vorbeam se gaseste la pag.1 din:

http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=6762

camitza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelursu@k.ro spune:

Camitza draga, as vrea sa te intreb daca ai facut tratamentul pentru o anume afectiune? Ma bucur ca reactionezi asa de bine la tratament. Poti sa faci tratamentul si daca nu ai o afectiune anume. Mie doctorul nu mi-a pus nici un diagnostic!!! Inca....Crezi ca as putea sa fac si eu tratamentul? Pupici, Ursulica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela ema spune:

Draga Cami,
ti-am scris pe mail cite ceva ...
S-ar putea sa ne fi cunoscut...

Te pup,
Miha.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali spune:

Vezi,Camitza ca ti-am scris pe mail.Tinem legatura si aici si pe mail.
Pupici,

ali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana P spune:

Buna fetelor! Sunt si eu o biata aspiranta la rolul de mamica. De cand am intrat pe acest forum am citit si rascitit despre tratamentul Liviei. As incepe si eu dar am cateva intrebari.
Situatia este urmatoarea: nu am ramas niciodata, am chist de 4 cm pe partea stanga, uter fibromatos, multi noduli fibromatosi pe partea dreapata, unul aluat-o putin razna, am avut o rana pe col care s-a inchis dupa un tratament, iar in urma tratamentelor facute, colac peste pupaza am pus si 30 kg pe mine (simteam ca ma si daca beau apa). Am descoperit ca si titoida mea s-a dublat (asta a fost expresia doctorului). Rezultatele celorlalte analize nu le stiu pe toate pentru ca dosarul il am acasa. Credeti ca in situatia mea va avea efect acest tratament?
Oare sa incerc si eu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camitza spune:


Hello eveybody!

Pt.Ursulica:
Tratamentul naturist este intr-adevar pentru mai multe afectiuni, poti sa te documentezi despre el pe 1 pagina a site-ului la "Forta naturii Tratamente naturiste de succes". Merita sa incerci, stii cum se spune: "Daca bine nu-ti face, rau nu are cum sa-ti provoace". Succes!
Pt. Ali si Mihaela:
V-am trimis un mail pe adresa personala.

Tinem legatura!


camitza

Mergi la inceput