Strumfi de iulie-august 2007 (42)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elizas spune:

Ame, pe unde esti? Mi-e dor de intrebarile tale!

Raspund la o intrebare mai veche:

Pentru anul 2008 imi doresc sa fiu creativa in a face greseli, adica sa nu le mai fac pe alea pe care le-am facut in 2007!

Eliza, Octavia (21. 02. 1996), Antonio (09. 10. 2000) si Amelia (07. 08. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nonna76 spune:

Am pus si eu citeva poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brazuca25 spune:

Fetelor am si eu o intrebare. A venit sotul ieri de la farmacie cu o sticla de jumatate de litru de "ser fiziologic" luata cu 2 lei. Farmacista i-a spus ca e exact acelasi lucru ca si fiolele dar mi se pare suspecta diferenta asta de pret. Nu am curaj sa ii dau fetei in nas cu el. Aveti idee daca e acelasi lucru?

mamik de Denisa Maria (20.07.2007)


www.flickr.com/photos/brazuca22/1233643090/" target="_blank">poze cu gogoshik noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liadorian spune:

quote:
Originally posted by brazuca25

Fetelor am si eu o intrebare. A venit sotul ieri de la farmacie cu o sticla de jumatate de litru de "ser fiziologic" luata cu 2 lei. Farmacista i-a spus ca e exact acelasi lucru ca si fiolele dar mi se pare suspecta diferenta asta de pret. Nu am curaj sa ii dau fetei in nas cu el. Aveti idee daca e acelasi lucru?



E acelasi lucru, nu-ti fa probleme. Ideea e insa ca trebuie consumat repede dupa ce desigilezi sticla.

De mana cu Dumnezeu
Lia si Miruna Demetra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brazuca25 spune:

Pai sticla are un sigiliu de cauciuc in care am intepat cu seringa si am scos ser. Mi-am pus eu in nas si e...ser. Ma gandeam sa nu fie alta concentratie sau mai stiu eu ce.

mamik de Denisa Maria (20.07.2007)


www.flickr.com/photos/brazuca22/1233643090/" target="_blank">poze cu gogoshik noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liadorian spune:

Wooooooow, de ce baietei nazdravani am vazut! Abia acum am terminat de deschis si inchis albumele si trebuie sa marturisc ca am ramas fara cuvinte.

Lavinia, Lorinuta ta merita niste felicitari speciale pentru performanta de a se ridica singurica. Uite-asa imi plac mie fetele, ambitioase!

Cristina, care va sa zica va rostogoliti de acum... Una inca nu a binevoit sa se rasuceasca prin pat. Se intoarce pe o parte cand vrea sa ajunga la vreo jucarie, arcuieste tare capul pe spate pana se intoarce cu nasul in patura dar cam atat. Fundul ramane in urma. Pe 8 implineste 5 luni - ar trebui sa ma ingrijorez ca nu se rostogoleste pana acum?

De mana cu Dumnezeu
Lia si Miruna Demetra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elizas spune:

Monica, imi plac si copiii tai, dar imi place si de tine. Esti o mamica frumoasa!


Eliza, Octavia (21. 02. 1996), Antonio (09. 10. 2000) si Amelia (07. 08. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elizas spune:

Brazuca, am revazut pozele Denisei. Ce seamana cu tine!

Eliza, Octavia (21. 02. 1996), Antonio (09. 10. 2000) si Amelia (07. 08. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loredana_76 spune:

Eu citesc in Mama si copilul cam ce ar trebui sa faca la virsta lui.Acum banuisc ca nu e litera de lege ci informativ.

David Alexandru 16.07.2007

http://community.webshots.com/user/loredana76100

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elizas spune:

Loredana, sa-ti traiasca micul inginer de sistem! Super poza cu David si tastatura!

Eliza, Octavia (21. 02. 1996), Antonio (09. 10. 2000) si Amelia (07. 08. 2007)

Mergi la inceput