Miresele anului 2006 (85)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Somn usor si de la mine!

am ajuns acasa doar de vre-o ora...greu dupa ce am lipsit 2 zile saptamana trecuta ...iar de maine sunt la un seminar 3 zile
Doamne ajuta ca parca mi s-a luat si de munca pe anul asta!

am si calculat...mai am de muncit doar 5 zile...adica saptamana viitoare si gata! Abia astept Craciunul!

va pup...daca o sa am net mai intru...ca plec cu laptopul dupa mine


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

da' unde este seminarul, Oana?

Adevarul este ca nici eu nu mai am chef de munca, mai ales dupa saptamana trecuta, cand am stat acasa. Si, din cate am observat, mai nimeni pe la noi nu are chef sa presteze... Totul a intrat in amorteala...

Acusi e Craciunul...


Foto Ralu
www.youtube.com/watch?v=5Ou0GL1AEzk" target="_blank">Colind pentru parinti
www.youtube.com/watch?v=xAgN6n2Pvns&NR=1" target="_blank">E noaptea de Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Ralu pana nu uit...la noi instalarea net-ului a durat o luna dupa care nu a mers si a mai durat inca 2-3 saptamani pana and au venit si au rezolvat problema si atunci cu interventii...

seminarul e la vreo 50 km de aici...este un curs de English Business...are loc intr-un Motel inconjurat de padure, gen locatie pt cand nu vrei sa vezi pe nimeni
e tipul ala de curs cand iti "spala astia creierul" ...adica programul e de la 9 la 11 seara...in permanenta cu profesorul, inclusiv la mese ca sa nu vorbesti cu nimeni alta limba ...singura varianta e sa sun acasa sau sa visez in alta limba
...sper sa fie interesant!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

ce seminar ciudat...pai, in felul asta, n-ai sanse sa o iei razna? ma rog, sa zicem ca 3 zile poate nu e asa mult totusi...

Foto Ralu
www.youtube.com/watch?v=5Ou0GL1AEzk" target="_blank">Colind pentru parinti
www.youtube.com/watch?v=xAgN6n2Pvns&NR=1" target="_blank">E noaptea de Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by ralnied1

ce seminar ciudat...pai, in felul asta, n-ai sanse sa o iei razna? ma rog, sa zicem ca 3 zile poate nu e asa mult totusi...

Foto Ralu
www.youtube.com/watch?v=5Ou0GL1AEzk" target="_blank">Colind pentru parinti
www.youtube.com/watch?v=xAgN6n2Pvns&NR=1" target="_blank">E noaptea de Craciun





io ma gandeam ca o sa mi se ia sa il vad pe profesor
adica iei micul dejun si curs...amiaza si curs...cina tot impreuna
nemtii au cursuri speciale de invatare a unei limbi straine....adica intre 2-4 saptamani, acelasi program ca si la seminarul asta...si eu am cunoscut o persoana inainte si dupa....iar diferenta e ceva ce nu mi-as fi imaginat
de aia zic "ca iti spala creierul"


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Ralu deci si la tine a fost RDS-ul de vina. naiba sa-i ia ca m-am saturat de ei.chiar vroiam sa renunt si sa trecem pe UPC, dar acum ca am primit si mobil mai stam putin.
Oana naspa seminarul asta. sper sa treaca repede astea 3 zile.

ma bag si eu la, ca m-am saturat de navigat.
, pe maine.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

...io inca mai trag speranta ca va fi fain
daca nu cursul atunci macar hotelul de 4 stele cu spa

in rest engleza pt mine e o placere(sa vedem ce ne invata aia si nu stim noi...cursul e organizat pt nemti nu pentru expatriati ca noi, unde prima conditie a fost engleza nivel avansat)
deci noi am ajuns din greseala la cursul asta...de asta sper sa ne distram(suntem 15, 3 romani, 2 lituanieni si 10 nemti)
...daca era numai germana innebuneam
ca am avut parte si de unul in germana si a fost nasol


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by Giova

Ralu deci si la tine a fost RDS-ul de vina. naiba sa-i ia ca m-am saturat de ei.chiar vroiam sa renunt si sa trecem pe UPC,

nu, mai, la mine sotul a fost de vina...
RDS-ul chiar nu avea nici o treaba de data asta...
culmea, acum merge cu o viteza de ma si sperii... asa de repede se incarca paginile... Adica foarte bine.
Sotul instalase un Windows aiurea, care ii dadea erori cand era vorba de facut conexiunea internet... Ca internetul pe cablul RDS nu avea treaba, el astepta cuminte la usa, sa ajunga la mine...

Oricum, din ce am auzit, nici cu UPC-ul nu ar fi mai bine...

In schimb, nu-mi merge mess-ul :(Am reusit sa ma loghez prima data si dupa ce am iesit si am vrut sa intru la loc, nu a mai mers... Si nici pe celelalte ID-uri de mess nu-mi merge...
Dar asta descopar maine... ce si cum...
Imediat ma duc si eu in patut ca nu ma simt tocmai bine. Sper sa nu se agraveze pana dimineata.


Foto Ralu
www.youtube.com/watch?v=5Ou0GL1AEzk" target="_blank">Colind pentru parinti
www.youtube.com/watch?v=xAgN6n2Pvns&NR=1" target="_blank">E noaptea de Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Oana, pana la urma, nu are cu ce sa iti dauneze...
Vorba ta, poate te mai si distrezi intre timp pe acolo... cine stie


Foto Ralu
www.youtube.com/watch?v=5Ou0GL1AEzk" target="_blank">Colind pentru parinti
www.youtube.com/watch?v=xAgN6n2Pvns&NR=1" target="_blank">E noaptea de Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Ralu nu te simti bine?
asta o fi vre-o raceala??? aman-o pe la anu ca acu trebe sa ne pregatim de Craciun!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput