Miresele anului 2006 (85)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Ralu nu ne-ai lasat cafea si ceai? Nu ti-e mila de mine, saraca de mine, is racita si vai de capul meu si trebuie sa-mi fac singura ceaiul?
No bine, hai ca te iert de data asta ca ai avut de lucru, da sa nu se mai intample, da?

22+ cu Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

TAAAA-DAAA-DAAAA-DAAA-DAAAAAA!!!

Cofii, ceiuc, praji, fructe, iaurtele...si tot ce va pofteste iminioara

Am iesit cu bine din petrecerea de sfarsit de an....desi am sfeclit-o un pic cu autobuzul inchiriat...dar..am rezolvat-o pana la urma...

mi-ati facut pofta de castane coapte.....pe aici nu am vazut..e drept ca nici foarte atent nu m-am uitat....dar acum, ca m-ati atentionat ...

ieri seara am reusit sa fac si eu, in sfarsit, bradul...a iesit frumu....am spalat si vreo 2 masini...

cu cadourile..sutn in acelasi stadiu ca saptamana trecuta..nu am mai achizitionat nimic..nu am mai avut cand....azi poate mai rezolv ceva...ca mergem in oras sa ne intalnim cu Moshu'....sa imi dea cadoussu' ...

fete


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Kreliutz mulumesc de ceiuc!
Si zici ca ai facut deja bradul? Nu e cam devreme?
Si ce-ti aduce moshul? Sau noua nu ne zici?

22+ cu Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

pai...l-am facut ca noi duminica plecam si venim dupa Craciun...si am zis sa avem si noi luminite in casa
Eh, nu e un secret..cum sa fie ...Moshu' cica vrea sa-mi aduca un ceas din ala cu "bratara" argintie si un pik mai lata ...


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

ce ospat de dimineta Kreliuz!

Ralu te invidiez ca ai cumparat tot...io inca nici nu am ajuns acasa...asa ca probabil o sa imi fac o listuta si sambata de ala eroport ma duc direct in Auchan ca e indrum , cumparam tot...ca sa nu mai facem inca un drum dupa aia!

Kitzy cum te mai simti?

Aly cred ca croitoreste!

Gio?

trebuie sa va spun... de cateva zile imi ingheata geamurile la masina ingrozitor...si cum am uitat sa cumpar o scula de curatat ...de dimineata nemtii tacticosi cu diferite scule isi curatau masinile...io scoteam cardul din portofel si da-i si lupta

dar si-a cumparat fata un spray...care dezgheata instant...si ieri am vost o lady of course....si vad ca efectul e de durata, ca nici azi nu mi-au fost inghetate geamurile


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Kreliutz super misto cadoul, intotdeauna mi-au placut ceasurile de genul ala, dar inca n-am ajuns sa achizitionez asa ceva.
Onutz eu sunt cam tot asa, parca nu mai curge asa tare nasul, dar e tot infundat, abia astept sa treaca. Pe cat posibil stau in casa sa ma fac bine. Azi sau maine musai sa ies sa merg la medic sa-mi scot concediul, trebe sa o sun azi.
Bine ca ti-ai gasit solutie de dezghetat, imi dau seama ca aratai haios sa razuiesti parbrizul cu cardul

22+ cu Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by kitzy

Ralu nu ne-ai lasat cafea si ceai? Nu ti-e mila de mine, saraca de mine, is racita si vai de capul meu si trebuie sa-mi fac singura ceaiul?
No bine, hai ca te iert de data asta ca ai avut de lucru, da sa nu se mai intample, da?


hai, te rog iarta-ma...
chiar ma gandeam azi-noapte ca nu mai are sens sa las cafeluta, ca Aly sigur nu mai intra de la prima ora, sa o gaseasca. Iar la tine... m-am gandit ca nu vii prea dimi pe aici si poate iti pregatesc fetele. De unde sa stiu ca esti chiar asa harnica?


Foto Ralu
www.youtube.com/watch?v=5Ou0GL1AEzk" target="_blank">Colind pentru parinti
www.youtube.com/watch?v=xAgN6n2Pvns&NR=1" target="_blank">E noaptea de Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by ooana
Ralu te invidiez ca ai cumparat tot...io inca nici nu am ajuns acasa...asa ca probabil o sa imi fac o listuta si sambata de ala eroport ma duc direct in Auchan ca e indrum , cumparam tot...ca sa nu mai facem inca un drum dupa aia!


nu chiar tot... ci aproape tot...
mai am o lista cu maruntisuri. Da' pe astea le iau de aici, din cartier. Nu mai indraznesc sa ma bag in supermarket-uri..
Si mai am de cautat ceva cadouase... Da' astea tot asa, in viteza de pe undeva...
Dupa puloverul pentru sotior am de umblat ceva mai multisor. Dar cred ca maine dimineata asta. Sau il trimit in week-end pana la maica-mea sa mai duca ce e de dus si eu fug dupa pulover.
A... si perdea ar cam trebui, totusi, sa iau zilele astea.


Foto Ralu
www.youtube.com/watch?v=5Ou0GL1AEzk" target="_blank">Colind pentru parinti
www.youtube.com/watch?v=xAgN6n2Pvns&NR=1" target="_blank">E noaptea de Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

tot eu:

Kreliutz, multumim de tratatie si felicitari pentru party!

Eu-s harnica de dimineata. Spal, strang, sterg geamuri (alea de la usile din casa, ca de restul se ocupa sotul!). Am facut ordine si in frigider... Ca le pusesem toate la gramada aproape, asa cum le-am cumparat.
Si, evident, acusi plec la munca, adica la stat iar... Inca o zi... Ei... ce mai conteaza? Mai este maine si apoi 4 zile imi vad de ale mele...

Sunt si un pic supy, ca mamei i-a fost cam rau azi-noapte si asta nu-mi place deloc. S-a obosit ieri facand niste prajiturele si... :( Sper sa isi revina, ca vreau sa-mi tihneasca Sarbatorile.


Foto Ralu
www.youtube.com/watch?v=5Ou0GL1AEzk" target="_blank">Colind pentru parinti
www.youtube.com/watch?v=xAgN6n2Pvns&NR=1" target="_blank">E noaptea de Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


mi-a venit CM azi noapte, asa ca nu sunt in apele mele.
am facut alte cumparaturi minore, si acum as vrea sa fac, sa vad daca ma adun.
Krelia ma bucur ca ai impodobit bradutul. frumos cadou primesti de mosh.
Kitzy tot asa rau te simti?
Oana noi avem noroc ca au geamurile dezghetare automata, si oricum masina nu sta afara, asa ca ne-am scos.
ralu imi pare rau pt. mama ta. sper sa-si revina. bai dar harnicutza esti!!!

incerc sa ma urnesc din loc, caci de nu...nu mai termin pana la anul.
o zi buna.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput