Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (25)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns afibebe spune:

gata

am terminat si cumparaturile pt mos Nicolae.
Cristi e si Nicolae deci trebuie 2 cadouri si de mos si de nume.

sa cumpere familia .


iara numai eu pe aici???
culmea.cand plec se scriu nu stiu cate pagini cand revin bantui singura.



AFIBEBE mamica fericita de Cristian Nicolae 22.08.2007

http://community.webshots.com/album/561331134CKhBEa?start=24#total-tags.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns afibebe spune:

a venit sotul de la serviciu.
fug sa pregatesc masa.




AFIBEBE mamica fericita de Cristian Nicolae 22.08.2007

http://community.webshots.com/album/561331134CKhBEa?start=24#total-tags.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Nu reusesc si eu deloc sa va citesc si sa recuperez, poate dupa ce culc urlatorul. Abia am ajuns acasa, dupa ce am mers la dr am fost si pe la mama sa ii duc flori de ziua ei, si apoi am mers sa rezolv cu surpriza de ziua sotului. M-am desumflat insa ca la Mariott nu mai erau camere, insa am rezolvat acusica pentru apartament la Hilton. Maine ma duc sa achit si sa stabilim detaliile pentru decor si pentru cina in camera. Mai am sa ii pun cadourile sa le gaseasca la birou, bocceluta cu haine, si ghicitorile, ca as vrea sa nu stie cam ce il asteapta. Noroc ca el maine pleaca, asa ca ma descurc, numai sa iasa sincronizarea cu complicii mei.

La doctor a fost asa si asa, am plecat cam suparata. Andrei nu e racit, nu se stie ce a fost cu temperatura, a zis dr ca posbil sa fie si de la caldura f mare de la noi din casa. Insa a zis ca a auzit un suflu scurt la inima si ca e prudent sa ii fac o eco. In plus maine refacem sumar si urocultura, iar chin cu punga aia, ca sa eliminam orice cauza de infectie in corp. Andrei are 7.7 kg si 63 cm.

Aaa, si ce m-a suparat cel mai tare a fost ca are bietul dermatita atopica, de vreo 2 zile are niste chestii ciudate pe picioare. Initial am crezut ca se freaca de cearsaf, insa se pare ca e alergie. Or de la lapte - asa ca revenim la HA (doamne ce am injurat-o pe dr Oros ca a insistat atat sa il schimbam), or de la detergent - motiv pentru care maine o omor pe menajera ca ea spala cu tone de detergent si pune balsam si nu respecta indicatiile la hainele copilului.

Una peste alta nu stam foarte bine, insa o sa iau masuri si cu detergentul si cu laptele, si aplicam si o crema XOmega care se pare ca ar fi miraculoasa.

Ma duc ca acum plange si tre sa il culc pana apare sora-sa. Sper sa reusesc sa recuperez si eu pana vine ea.

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

La multi ani, Andruzza!

Nana, Andrei Stefan - 26 septembrie 2007
Ingerasul care ne-a schimbat viata!
Andrei la 1 luna
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Andreea, fara cuvinte ce s-a intamplat cu biata Natalia.
Mereu ne punem intrebarea: daca eram in Ro cand a avut Andrei caderea de glicemie.Nici nu vreau sa ma gandesc ce s-ar fi intamplat!


Nana, Andrei Stefan - 26 septembrie 2007
Ingerasul care ne-a schimbat viata!
Andrei la 1 luna
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

LA MULTI ANI! ANDRUZZA

BIKMARIAmamica de dulceata micaMARIA TEODORA(05-09-07) side papanas maricel ALEX(14-07-96)poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

quote:
Originally posted by afibebe

m-ati convins si o sa mai astept cu diversificarea.




AFIBEBE mamica fericita de Cristian Nicolae 22.08.2007

http://community.webshots.com/album/561331134CKhBEa?start=24#total-tags.2007

INTELEAPTA DECIZIE

BIKMARIAmamica de dulceata micaMARIA TEODORA(05-09-07) side papanas maricel ALEX(14-07-96)poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrruzza spune:

bernix, afibebe, Nana, bikmaria,thx!!




mami de Rares Andrei (10.03.2005) si Stefania Maria (10.10.07)

http://community.webshots.com/user/andrruzzaR

"Neasteptatul se produce intotdeauna"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

ROXANALA MULTI ANI! pentru mama ta

BIKMARIAmamica de dulceata micaMARIA TEODORA(05-09-07) side papanas maricel ALEX(14-07-96)poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Nu am avut net pana acum. Au venit cei de la RCS sa monteze cablul si mi-au taiat firul de la Astral. Am stat ca floricica si m-am invartit pe langa calculator pana mi-a venit mareata idee sa cumpar niste mufe sa mai trag un fir de la cablul celor de la Astral la calculator ca sa am net
Andrruzza,
Rita, am vazut pozele, e tare dulce Maya, iar poza in care sunteti toti 3 e emotionanta, mi-au dat lacrimile. Sa va dea Dumnezeu multa putere si intelepciune .
Revin, plange bb.


Sim, mami de Stefan (25.08.2007)

Mergi la inceput