Miresele anului 2006 (83)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

Anca....in ce oras esti, daca nu sunt prea curioasa...intreb, pt ca si noi avem niste prieteni in UK...undeva pe la vreo 40km de Londra...parca....


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancuta-Maria spune:

Noi neinvartim intre vreo... 4 orase. Si anume: Walton-On-Thames, Redhill, Nutfield si bineinteles Londra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

cum intre 4 orase? astea sunt in apropiere de unde stati voi?

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancuta-Maria spune:

Pai... sotul meu lucreaza in Nutfield... eu initial am lucrat in Londra, unde si avem apartamentul inchiriat. Apoi am mai gasit un contract in Walton. Dupa aceea am vrut sa fiu aproape de sot, asa ca am cautat contracte in Redhill, care e f aproape de Nutfield... Si uite asa, ma mut ca tiganu cu cortu' ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

aha...banuiesc ca sunt apropiate orasele intre ele...sau aveti casa in toate cele 4?

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancuta-Maria spune:

la maxim 40 min cu trenul.. avem doar in redhill si londra. In rest, fac naveta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Ancuta, of te invidiez intr-un fel...am fost anu asta la Londra si m-am indragostit
e atat de frumos!
Kreliut, tu dupa ca ai unde sa stai, dupa cum vad...de ce nu impingi o vizita, asa e frumos sa iti vizitezi prietenii!
Gio...tu te referi la reducerile alea de 50%...ca io le astept pe alea de 20% care incep inainte de Craciun (asa a fost anu' trecut)
...cand sunt reduceri foarte mari, gasesti ceva ce iti place da nu au numarul tau...sau nu au culoarea care o vrei...chiar la inceput a fost cel mai bine pentru mine
am inteles si ma documentez...pe site am vazut si io ca nu e mare lucru!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancuta-Maria spune:

ooana, e frumos, dar prea mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

asta e adevarat...am stat 5 zile, care au fost ca un tur de forta...si nu cred ca am reusit sa vedem nici jumatate
...dar a fost superb!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Ancuta ce fain.....
Oana am inteles...sper sa fie reduceri si la unguri, chiar de 20%.

eu azi am scapat de mancarica...comandam pizza diseara.
hai sa-mi sun sotul...e in sedinta si sigur pleaca tarziu de acolo dupa marco. mai bine ii amintesc eu cat este ora.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput