Piticodromul de Sept-Oct 2005 (193)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

salteaua are o margine metalica acoperita de un material moale, dar daca se loveste de margine e cam nasol ca se simte, vlad nu a avut pana acum probleme, la inceput sarea daca il tineam de mana , acum sare singur fara probleme, se mai dezechilibreaza uneori dar nu cade.


Alina, mama de Vlad (25.09.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tonnia spune:

Uite asa ceva, cred ca asta seamana cu a lui Vlad:

http://www.buburuza.com/Scripts/prodView.asp?idproduct=224






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miflore spune:

Am intrat pe crazy si-am vazut gonflabilele, sunt misto da' scumpeeeeeee.
Da, asa cred ca e trambulina lui Vlad, ca in poza.
Ati intrat pe quelle, uitati-va acolo la 2 gonflabile, girafa si nu mai stiu ce, costa 1 milion si ceva bucata. Or fi proaste? Nu-s asa sigure ca alea scumpe, nici baza prea groasa, e cu limitare de inaltime la aia cu cos, mda...


Mihaela si Ana Maria
Poze AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catush spune:

Codruta - este Piata Walter Maracineanu..., sa nu-i dai search pe strada ca nu o gaseste..., intra pe harta-bucuresti.com si poti sa vezi si unde este amplasata.... , tre sa ajung si eu pe acolo...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catush spune:

In legatura cu injuraturile , avem si noi 2 bucati pe lista...


- puii mei (care a cules-o de la noi!!)
si
- paca masii (pasca masii);(care a cules-o de la tatal meu!!!)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid2003 spune:

Miflore, scumpe ca-s scumpe, dar zau ca sunt pentru exterior. Nu au cum sa incapa intr-o casa obisnuita, poate la d-alde Columbeanu...sunt uriase, ce sa fac cu magaoaia aia in casa? Eu pe unde mai trec, are aproape 4 metri patrati (1,6 sau 1.8 pe latura).
Ne intoarcem la masinuta. Daca strangem bani toate, poate ne cumparam o curte maaaare pentru piticodrom si punem acolo toate bazdaganiile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns locca spune:

Catush, tu zici ca alea-s injuraturi?

Apropos de asta, sotul meu de multe ori in loc sa injure mai nasol zice "kk-m-as". Bineinteles ca Matei e detector de ticuri verbale si la un moment dat a zis si el asa. A zis doar o data pt. ca eu eram pe faza si i-am raspuns "bine mami, dar la olita te rog, hai". De atunci n-a mai zis

Ruxandra, mama lu' Matei (13 sep. 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b_irina_c spune:

quote:
Originally posted by locca

Catush, tu zici ca alea-s injuraturi?

Apropos de asta, sotul meu de multe ori in loc sa injure mai nasol zice "kk-m-as". Bineinteles ca Matei e detector de ticuri verbale si la un moment dat a zis si el asa. A zis doar o data pt. ca eu eram pe faza si i-am raspuns "bine mami, dar la olita te rog, hai". De atunci n-a mai zis

Ruxandra, mama lu' Matei (13 sep. 2005)





Irina, mami de Vladut (26.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns innaa spune:

vad ca vi s-a deschis apetitul de a scrie cum a venit vorba de jucarii si injuraturi.

despre jucarii...eu am gasit ceva in catalogul de la toys r us..http://www.t o y s r u s.e s/SiteFrontend/catalogue/catalogo_swf/1/default.aspx...gasiti la pagina 38 pack de bucatarie(cu tigai s.a.m.d.) + casa de marcat (cu cantar) la un super pret...cred ca i-ar place ...pe langa asta nu stiu ce sa mai punem...fata vrea tren(poate un trenulet cu shine).

Dragul meu sot a vazut slabiciunea Noeliei pentru catei (dinaceia mici de statura albi si foarte flocoshi) dar ma tin tare..nu imi e deajuns ca plimb fata cand si pe unde vrea ea..tb sa mai plimb si catelul??!

asa iar injuraturi...noi nu prea injuram si daca ne scapa...ea nu e prea receptiva...a avut o perioada cand daca o enerva ceva zicea: tutzi!

sh-atat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns innaa spune:

Vreau de cateva zile sa va intreb ceva si tot nu am reusit...Am observat la Noelia ca uneori se uita cu un ochi intr-o parte si cu celalalt in cealalta parte...e motiv sa ma ingrijorez si sa vizitam un oftalmolog?

Mergi la inceput