Piticodromul de Sept-Oct 2005 (193)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miflore spune:

E interesanta ideea cu salteaua, poate asa adoarme si Ana mea la o ora rezonabila....
Alina, Vladut s-a lovit vreodata? ca un metru nu-i asa mult... adica daca incepe sa sara dezordonat si-o mai nimereste si pe langa?


Mihaela si Ana Maria
Poze AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns locca spune:

Anya
Matei a zis odata vreo 5 minute incontinuu p.la p.la p.la, eram in parc dar atunci clar nu stia, nu auzise, era doar o insiruire de sunete pe care o dibuise si o exersa de zor.

Ruxandra, mama lu' Matei (13 sep. 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tonnia spune:

Cu salteaua aia scumpa nu ai cum sa te lovesti, e gonflabila si are niste stalpi in jur gonflabili si ei, hai ca o caut sa v-o arat. dar e cam scumpa. Pe de alta parte eu am 2 copii, ma gandesc ca se amortizeaza mai repede, haha.

Anya, Mai spune-ne despre voi!

Miflore, daca vrei pentru somn, chiar iti recomand o saltea. Stii cum era Dinu dupa o ora in Herastrau? Lesinat. Parca dupa niciun alt efort fizic nu era asa de topit. Se si chinuia sa imite miscari ale altora.

Locca, parca insiruirea suna si mai bine, haha.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tonnia spune:

Dar o idee buna de cadou, pentru cine nu are inca, asa ca noi, este o sanie! Cine descopera una frumoasa sa-mi spuna si mie, va rog!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BiuMil spune:

sanie avem de anul trecut...din aia de bebe, da nu mai incape Milan in ea, si nici nu am folosit-o niciodata...Tu ce fel de sanie cauti, Tonnia?

Bianca si bb Milan 20 octombrie 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tonnia spune:

Nu stiu nici eu, ma gandeam ca poate au aparut unele mai frumoase. Ma gandesc sa fie cu 2 locuri, o fi mai distractiv asa. Sau fiecare cu a lui, nu stiu cum e mai bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BiuMil spune:

mda, vad ca astia pe la magazine au piscine si zmee, la jucarii de exterior. mi se pare si normal....ca doar vine vara

Bianca si bb Milan 20 octombrie 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miflore spune:

Aaaaaaaaaaaaaaa, sa-ni-u-ta fuuuuuuuu-ge, ni-meni n-o a-juuuun-geeeeeeeee, hihihhi, la iarna ne dam cu saniuta dac-om avea material derapant.

Tonnia, somnul meu valoreaza mult peste 10 milioane!
Te roggggggggg, arata-ne salteaua!
Cu toate ca nu voi da 10mil pe ea....ce jnapani...


Mihaela si Ana Maria
Poze AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tonnia spune:

Miflore, m-am inselat, am vazut-o mica in poze, de fapt e de exterior, are peste 2 m latura. Uita-te pe crazy, jucarii de exterior, gonflabile, si apoi la modelele mai mici: curcubeu, insula.
Sorry. Nu cred ca pe crazy le-am vazut prima data, dar aici sunt la jucarii de exterior. M-am confuzat de tot.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BiuMil spune:

pe crazy e una de 1 m 40 diametru, la cam 3 milioane....

Bianca si bb Milan 20 octombrie 2005

Mergi la inceput