Miresele anului 2006 (82)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Tu ai din start o scuza... cica la femeile insarcinate, orice este posibil...

Eu... pai eu asa-s de felul meu, pe campii, mama, pe campii cu totul... Plus inceput de raceala, plus week-end, plus o lene care ma termina, plus... multe altele...
Deci am si eu o scuza... sau mai multe... Nici nu mai stiu ce zic pe aici...
Acum ma imbrac sa plec la o intalnire de ultim moment si apoi la munca. Sper sa ne auzim mai incolo. Ca azi e vineri si presimt o zi lunga de plictiseala...


Foto Ralu
www.youtube.com/watch?v=5Ou0GL1AEzk" target="_blank">Colind pentru parinti
www.youtube.com/watch?v=xAgN6n2Pvns&NR=1" target="_blank">E noaptea de Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


pe cand a dormit si marco o noapte intreaga...nu am dormit eu. de la ora 2.30 noapte si pana acum la ora 11 am , cam la o ora interval.
nu stiu ce doamne am, adica stiu....criza de fiere...la cate tampenii am bagat in mine...mi-am simtit stomacul greu de aseara.chestia e ca orice pun in gura si ma refer la ceai/apa. mi-e asa de sete...sunt fara vlaga...sper sa nu ajung la spital...caci Clau ma tot ameninta cu asta.
Iubitu' mic cand a plecat la gradi a venit si asa m-a imbratisat...
am dormit 30 min., m-am trezit cu o sete. am baut putina apa, sper sa nu o vars, si sa-mi revin....
Nici Clau nu e mai bine, dar s-a dus cu marco si pe urma la birou...fereasca sfantul cu 2 betegi in casa.
cumnata mi-a zis ca imi trece rapid cu un No spa injectabil. eu am baut unul, dupa o ora am vomat. nu stiu daca si-a facut efectul..

vad ca voi va distrati pe aici... la toate.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Of mai Gio !Toate va imbolvatiti? Sa nu-mi dati si mie ca vin si va bat!
Posibil sa fi facut o criza de bila, stai intinsa, bea apa sau ceai dar in inghitituri mici si lasa un pic de pauza intre ele sa nu le vomezi. Cred ca esti tare deshidratata, musai sa bei lichide chiar daca nu poti manca altceva. Incearca un biscuite, o paine prajita...
Sa te faci bine!

17+ cu posibil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Kitzy tie nu trebuie sa-ti dam.
am dormit putin, e bine ca nu am mai varsat de 2ore, dar mor de seteeee. beau apa cu lamaie dar putina, pe cand eu as topi o sticla.
ma dor si toate oasele, sper sa nu fie gripa...
vine imediat Clau sa manance, si-l rog sa-mi faca un masaj.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Giova!!!!!!!!!!!!!!! Si tuuuuuuuuu??? In ce stare mai esti? Ce e cu tine?

Krelia!!!!!!!!!!!!!! Cum iti este????????

Mai fetelor, nu ma lasati sa stau cu grija tot week-end-ul pentru voi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


Ralu eu sunt mai bine, dar nu am plecat in Alba.
la noi a nins, nu s-a pus pe jos. marco a fost cu tat-su afara la dada=zapada. era tare fericit!!!

fug sa termin mancarica. sper sa-mi treaca si durerea de spate, care a mai ramas de ieri.

si weekend placut sa aveti.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

io-s asa si asa..o astept pe mami sa vina la mine....
nu prea pot sa stau in picioare ca ma ia ameteala...acu' ma dor si muschii....nasu' pe timpul zilei vad ca nu mai e infundat..insa..am tusea asta seaca....ceaiuri la greu, fervex adus de iubi....lamai si porto...tot de iubi aduse ...

pupi la fete! si sanatate multa!


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

fetelor, aveti mare grija de voi, ca nu e de gluma!
lasati mai incet treburile, ca nu pleaca nicaieri!
nici eu nu-s in apele mele. Am facut doar mancare azi. Si cred ca ma duc sa fac o baie, ma bag in pat si ma uit la filme. Nu am chef de nimic aproape.
Vremea e inchisa pe aici. Nu ploua, nu ninge, dar e intunecat si destul de rece.


Foto Ralu
www.youtube.com/watch?v=5Ou0GL1AEzk" target="_blank">Colind pentru parinti
www.youtube.com/watch?v=xAgN6n2Pvns&NR=1" target="_blank">E noaptea de Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Krelia insanatosire grabnica. eu mi-am revenit, nu 100%, dar 90 da.
Ralu sper sa nu te ia si pe tine ceva.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

nu ma ia nimic, Gio...
doar un pui de gripa imi tot da tarcoale...
sper sa nu reuseasca sa ma gaseasca pe acasa...
noapte buna!


Foto Ralu
www.youtube.com/watch?v=5Ou0GL1AEzk" target="_blank">Colind pentru parinti
www.youtube.com/watch?v=xAgN6n2Pvns&NR=1" target="_blank">E noaptea de Craciun

Mergi la inceput