FIV de toamna - III

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ileana spune:

Deja 2 sunteti la mare.......
Sa aveti parte de soare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabid spune:

Si eu sunt prezenta!Monica esti la mare?Am auzit si eu ca apa e rece...sper ca pana la sfarsitul lunii sa se incalzeasca!Abia astept!
Fetele sunt tare dezorientata!Ieri a fost la noi chinetoterapeuta care ii face gimnastica SImonei.A nascut acum 3 luni un baietel.De 4 luni Simona nu a mai vazut-o si o uitase.Doamne,ce gloasa a fost Simonica pe bb-le ei.I-am dat paturica ei sa-l pune pe bb si a inceput marea gelozie.a inceput sa traga de mine ca sa numai stau langa bb,imi crea sa o iau in brate...nu credeam ca un bb de un an si 8 luni reactioneaza asa!Ce ma fac?Daca apare surioara?

Va pup,

Gabi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabid spune:

Mama,ce liniste este pe subiectul nostru!Numai eu am subiecte fierbinti in discutii generale.Cred ca iarasi am vorbit mult si fara sa gandesc .
Imi pare tare rau ca te-am suparat Florina!Ai dreptate pt mine FIv-ul este un mare stres dar daca am trecut odata trebuie sa mai trec inca odata de acest stres si sa reusesc.
Voi ce faceti fetele mele?sunteti in vichend?Ne auzim maine.

Va pup,

Gabi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monica-Elena spune:

Buna dimineata fetelor!
O saptamana buna si tot ce e mai bun. Nu sunt la mare Gabita doar in week-end am fost.
Eu din pacate am aceeasi stare nasoala.


Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monix0708 spune:

Buna dimineata! ce faceti gagici?
am inceput inca o saptamana de lucru, dar ma consolez cu ideea ca de vinerea viitoare sunt in concediu.
am aflat de o carte a lui ancar si as vrea sa a cumpar. cica este in doua volume, dar habar n-am de la ce editura. voi stiti ceva?
pupici


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pia spune:

Buna dimineata fetelor, o zi si-o saptamana super va doresc.
MonicaE cum a fost la mare, care-s preturile pe acolo?
Monix ce fericita esti mai ai putin si gata fugi la
Ganito pana apare surioara Simonica va mai creste si sigur nu va mai fi asa geloasa, asa ca nu-ti face probleme de pe acum.

Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monica-Elena spune:

Pia preturile sunt mari la mare. Nu stiu la cazare ca am stat la niste prieteni dar e destul de nasol. Bani multi si servicii de doi bani care lasa de dorit.

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pia spune:

Merci Monica, ma interesa pretul la cazare, dar dupa cum au anuntat la radio cica de azi s-au scumpit iar, asta este, o sa merg dupa 18 august la mare cand va fi mai ieftin sper, este primul an cand nu merg in plin sezon, poate o sa am noroc de vreme frumoasa spre sfarsitul lui august.

Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileana spune:

Reiese ca-i mare "scumpete" la mare...
Eu oricum nu-mi faceam ganduri, dar cand am auzit dimineata ca au marit preturile la cazare cu 50 %...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anis spune:

Fetelor..vreau si eu o recomandare de un doctor bun.....Sotul vrea sa-si repete spermograma..si nu stiu unde sa o faca...ca sa gasesc un dr, care sa-i si dea tratament in cazul in care iese iar prost.

Ma ajutati? El si-ar face-o cam in 2-3 zile.....Am vb la Medsana...nu stiu si daca dupa ce se face spermograma...si in eventualitatea ca iese prost se da si tratament....Se ocupa acolo cineva si de tratament?

Ultima data..sotului i-a iesit astenospermie..

Eu am renuntat sa fac inseminare luna asta..mai merg la "noroc" atat in functie de ceea ce iese..de aia e importanta sa si-o faca la cineva bun, la un dr bun..plus ca dupa aia plecam in vacanta,,,,,sa ne mai linistim

O prietena mi-a zis..de dr Soare.....cine a fost la el, cum e?
Sau mai bine ziceti-mi voi un dr bun!

Merci frumos


AniS

Mergi la inceput