Singuratatea in doi nu-i de noi

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ane2200 spune:

Pe unde sunteti, oameni buni? Nu mai zice nimeni nimic? Elle, Tonsis, Espiritu, Gabi, Mamagiuliei, si ceilalti pe care nu-i mai nominalizez....

Chiar nu se mai intampla nimic interesant in vietile voastre?

Io sunt la Brasov, cica a aparut intre timp si hotararea de divort. A luat-o ex-ul - a zis ca le autentifica el si imi da si mie exemplarul meu. Ce-o fi insemnand si asta...

De vizitat ne viziteaza f rar - era de asteptat - doar e distanta asta mare intre noi, de sunat suna la fel de rar - o fi scump telefonul. In rest, sanatosi si fericiti.

Astept vesti si de la voi.

Ane & Raul - 17 martie 2007
www.onetruemedia.com/my_shared?z=1cb90b71924d712907dbca&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> filmulet Raul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns espiritu spune:

hai mai ane ca stii ca sunt in zona....

si apropos de ce apare la tine insulele cayman?s-a mutat brasovul acolo?

si chiar nu am nimic nou de raportat :).same old s..ts!

Bubbles show made by espiritu.Enjoy!
www.youtube.com/watch?v=AJetdbiGa8I" target="_blank">bubbles show.click!
Ce face omul la plictiseala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns J G spune:

La fel si la mine. Same sh.t, different day!

J si Carlita Carliontz (05.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Hai sa vin eu atunci cu noutati.
Ma despartisem de al meu ex-sot la inceputul anului trecut.
Am iesit din casnicia aia mai ciufulita decat am crezut, emotional vorbind. Dezamagita, cu frustari si cu multe "pietre" tarand in urma mea. Cu toate astea eram mult mai linistita si speram ca timpul ma va ajuta sa trec peste tot ce a fost rau si greu.
Si am intalnit un om. Nu credeam ca se va intampla asa repede, eram aproape convinsa ca eu nu ma voi mai putea indragosti vreodata. Si desi stiam ca-s nebuna sa gandesc asa, aveam asa o mare sete interioara de a plati cumva, cuiva, nu conta cui, polita pentru suferinta mea.
Prima data ne-am intalnit de ziua lui. Si-a aniversat ziua de nastere cu mine, doar noi doi intr-un restaurant cochet. Apoi s-a mutat din cartierul in care statea - la o statie de tramvai de mine, din pura intamplare, bineinteles, gasise doar o oferta avantajoasa .


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns espiritu spune:

quote:
Originally posted by Elle_seb

Hai sa vin eu atunci cu noutati.
Ma despartisem de al meu ex-sot la inceputul anului trecut.
Am iesit din casnicia aia mai ciufulita decat am crezut, emotional vorbind. Dezamagita, cu frustari si cu multe "pietre" tarand in urma mea. Cu toate astea eram mult mai linistita si speram ca timpul ma va ajuta sa trec peste tot ce a fost rau si greu.
Si am intalnit un om. Nu credeam ca se va intampla asa repede, eram aproape convinsa ca eu nu ma voi mai putea indragosti vreodata. Si desi stiam ca-s nebuna sa gandesc asa, aveam asa o mare sete interioara de a plati cumva, cuiva, nu conta cui, polita pentru suferinta mea.
Prima data ne-am intalnit de ziua lui. Si-a aniversat ziua de nastere cu mine, doar noi doi intr-un restaurant cochet. Apoi s-a mutat din cartierul in care statea - la o statie de tramvai de mine, din pura intamplare, bineinteles, gasise doar o oferta avantajoasa .






cred ca de platit ai platit tu cuiva......

out of my mind.back in five minutes.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Io`st bine , n-am vreme sa ma plang si am oleak de probleme medicale, dar per ansamblu stem bine si io si Giulia

Elle_seb,



Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani Alba ca Zapada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Elle... sa fie intr-un ceas bun!
Ane, asta-i procedura. Cand iti vine sentinta, trebuie sa mergi la judecatorie sa-i puna nush ce stampila, si cu asta devine definitiva.
Daca omul nu prea suna, nu fii trista... decat sa te bata la cap, nu e mai bine daca te ignora?
Noi suntem bine, am mai pus poze noi... crestem, ne batem, ne mai spargem capul... dar per ansamblu totul e roz.

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
poze noi www.dropshots.com/kincses#" target="_blank">poze si mai noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

quote:
Originally posted by espiritu

cred ca de platit ai platit tu cuiva......




Nu-mi amintesc totusi sa fi sedus si abandonat, insetata fiind de sange.
Sau daca te intalnesti 1 data cu un mascul se cheama ca ai avut o relatie cu el?
Sau sunt eu prea avangardista?

Si by the way, mi-ai intrerupt firul relatarii

Elle_Seb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns espiritu spune:

o ironie fara sens.....

out of my mind.back in five minutes.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ane2200 spune:

quote:
Originally posted by Elle_seb

quote:
Originally posted by espiritu

cred ca de platit ai platit tu cuiva......





Si by the way, mi-ai intrerupt firul relatarii

Elle_Seb



Elle, asteptam continuarea.

Si ca sa vin si eu cu noutati. S-a anuntat ex-ul de joi ca azi ma viziteaza sa-mi aduca si sentinta. Dar.... azi cand a sosit, mi-a zis ca avem probleme ca sentinta e gresita. Cica scrie ca e sedinta din 3.10.2008... SF. Asa ca, mai asteptam 30 de zile.

P.s. O tot da pe aia ca el are mare nevoie de ea. O vrea sa se-nsoare?!

Ane & Raul - 17 martie 2007
www.onetruemedia.com/my_shared?z=1cb90b71924d712907dbca&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> filmulet Raul

Mergi la inceput