Miresele anului 2005 (33)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns acina spune:

Buna fetelor,
Nu am mai dat de mult pe la voi - rusine sa-mi fie.
Kriss merci de urari.
VA doresc un an mai bun , plin de impliniri , sanatate si fericire.
Felicitari fetelor care au nascut, sa va traiasca puii sa fie sanatosi.
pupicei tuturor

Anca 20 sapt+ mami de Buburuz Andrei (13.02.2006)
Pozele Noastre
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

salutare
La Multi Ani Olgutzza!! sa fii sanatoasa si sa ai parte numai de bucurii!!

si am tras cu ochiul pe la viitoarele mamici..si am avut o supriza! Sun Smile, felicitari pentru sarcina si pentru bebelina!! Sa fie sanatoasa si tu sa ai o sarcina cat mai usoara!!



Avem 2 luni!!
Cristina fericita de Alessia Stefana (16.10.2007)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acina spune:

Kriss am vazut poze cu printesa ta, mai ce a crescut si ce frumoasa e.

Anca 20 sapt+ mami de Buburuz Andrei (13.02.2006)
Pozele Noastre
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Wow, n-am stiut ca e ziua Olguttzei! La multi ani, sa fii fericita alaturi de cei dragi tie!
Nusha, ieri te-am vazut online dar pe-aici n-ai dat niciun semn! Ntz, ntz, ntz!
SunSmile , felicitari, sarcina usoara si bebelina sanatoasa!

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

acina, multumim



Avem 2 luni!!
Cristina fericita de Alessia Stefana (16.10.2007)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Buna seara miresici de 2005,

Acum realizez ca-mi era tare dor de voi toate! Si cum intrasem sa va impartasesc vestea...

Multumesc Cristina, shpioanca mica ce esti!Sa-ti traiasca frumusetea!
Si multumesc pentru ca nu m-ati uitat! Si pentru ca mi-au dat lacrimile, vazand caruciorul roz pe prima pagina! Ufff, tot cele mai sufletiste fete ati ramas!
Lexule te-ai mutat? Sa va fie bine oriunde alegeti sa traiti! Si pupici muuulti pt minunica voastra!
Eu m-am uitat acum la pozele copiilor vostri si am decretat: Miresele de 2005 fac copii absolut superbi! Sa va traiasca!

Olguttza La multi ani! Sa traiesti si sa infloresti, fata draga! Si sa-ti fie comoara sanatoasa, ca frumoasa e tare!

Va pup pe toate-toate si va doresc tot binele din lume!

16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Sun, imi cer scuze daca am fost indiscreta..si am fost eu cea care a dat vestea aici..
nu te-am uitat si am avut o surpriza tare placuta cand am vazut ca vei deveni mamica in scurt timp..mai astept o supriza pe anul asta, tot de genul asta..de la cineva drag..se stie ea cine este!si careia i-am promis sa ii arat broscuta mea dupa botez..
multumesc pt. urari Sun!



Avem 2 luni!!
Cristina fericita de Alessia Stefana (16.10.2007)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

quote:
Originally posted by kriss79

Sun, imi cer scuze daca am fost indiscreta..si am fost eu cea care a dat vestea aici..
nu te-am uitat si am avut o surpriza tare placuta cand am vazut ca vei deveni mamica in scurt timp..mai astept o supriza pe anul asta, tot de genul asta..de la cineva drag..se stie ea cine este!si careia i-am promis sa ii arat broscuta mea dupa botez..
multumesc pt. urari Sun!



Avem 2 luni!!
Cristina fericita de Alessia Stefana (16.10.2007)






cin'sa fie...cin'sa fie??! acu ar fi frumos sa nu fiu eu

tzup tzup apar si eu cu scuzele de rigoare in ultimul timp intru mai rar si doar pe fuga

olgutza la multi ani mamica fericita si sa ai parte numai de bucurii si de acum inainte!!!

sunuleee nu m-ai asteptat si pe mine las' ca te ajung eu acush acush sarcina usoara iti doresc si sa aveti o fetitza sanatoasa!!!

alex v-ati mutat din tarisoara noastra scumpa?? ce mai face mariuca??cum s-a adaptat la noile conditii?

felicitari tuturor fetelor care au nascut intre timp(ca eu le-am pierdut sirul)bblushi sanatosi sa aveti si sa va aduca multe bucurii!!!

zoze acush te vad mamica ce face micutzul dan?

cris citeam azi pe undeva ca ai chef de plimbare...pai eu saptamana asta sunt mai libera sa zic asa....deci putem iesi amandoua la o plimbare sa vad si eu bombonica ma suni cand vrei sau dai si tu un buzz

eu la proiectul bb sunt in urma tare...m-am pierdut printre atatea analize hormonale si de tot felul in ziua 5-7-10-100 ca nici nu le mai stiu, spermograme cracaneli pe la dr si altele...pana la urma amandoi suferim...si grav(zic eu ca cu capu...dar ...ma rog)....si deci nu mai asteptati vesti bune de la mine....poate cand vor merge la scoala bebelushii vostri doar

pupici tuturor!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Cris te bat! Cum sa ma supar? Pentru mine a fost emotionant tare sa vad ca nu m-ati uitat si ca va bucurati atat ! Multumesc tare tare mult!

Nushuuuuu pup fata! Ce faci bre? Eu sunt convinsa ca vei avea si tu bebe si asta curand! Ma iau de mana cu Cris si asteptam surpriza! Doamne-Ajuta!

Zozeeee, vrei sa fii cuscra mea? Hai sarcina usoara in continuare si sar'na de urarile de pe mess, nu apucai sa-ti raspund! Prin aprilie cred ca vin iar pe la voi prin oras, da' tu o sa fii ocupata! Pup!

Va pup cu drag pe toate!

16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Sun, , ma bucur ca ai mai trecut pe la noi! Sper s-o mai faci!
Nusha, ce tot spui acolo? Ia sa vezi ce repede o sa ne anunti ca vei deveni mamica! Maria e bine, ea se adapteaza cel mai usor. Acum ii cautam o cresa.
Pupici de la noi pt. toate miresicile de 2005 plus bebelusii din dotare acolo unde e cazul!

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput