Miresele anului 2005 (33)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olguttza spune:

fetelor, ca mare bucurie mi-ati mai facut!!!!
sa-mi fie rusine ca n-am intrat ieri aici...!

Sun, sarcina usoara si-o fetita mumoasa si papacioasa!!!
Alexandra, felicitari pt. reusita!! am gasit topicu din care am aflat. excelent!!!
Nusha, fata, mai lasa redutatu (ca sa zic asa)! acusha vine bebe si n-o sa mai ai timp, garantat!
Zoze, vrei sa-ti arat cum eram io la 20 si ceva de sapt? zi mersi ca nu e canicula, ca tare naspa a mai fost!
Cristina, sa-ti traiasca Printesa!! doamne, nu-mi vine sa cred cum trece timpu....
va pupez si sper sa mai viu azi p-aci - s-a trezit gandacu acu.

mami de Olga Cristiana 5.07.07

Daca ar fi sa am doua vieti, as trai o singura data.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Cu intarziere,vreu sa-i urez si eu La multi ani!!-Olgutzei
Si eu..Lexi!!
Sunule cred ca te manaaaanc de vie!!Pai bine mai mamico,sa nu ciripesti tu nik?!Doamne ce bucurie am simtit cand am citit!!!Normal ca m-am dus sa o paruiesc pe Gabi..si ea saraca dadea din colt in colt!Ma bucur tareee!!Felicitari!Sa va dea D-zeu o bebelusa sanatoasa,cuminte si frumoasa-la fel ca mamica ei!!Normal ca ne incuscrim!!..Si..te astept in Aprilie!!Sa nu cumva sa indraznesti sa nu semnalizezi!!Ne intalnim-negresit..ca doar vrei sa-ti vezi ginerele,nu?!!
Te pupacesc de-o mie de oori!!!
Nusha esti mortala!Micutul Danutz..sau cum s-o numai pana la capat..s-a chitit sa-mi demonstreze cat de puternic e el si-mi aplica niste lovituri..
Iar cu suferinta..sigur de la cap vine!!Si eu,ca si fetele..am o presimtire..dar ce sa-i spun cuiva care sufera?!Puuuup pup,pup,pup
Acina,Kris si tuturor fetelor!!

Ela.. in 30+ cu !!
Varsta mogaldetei
Photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

fetelor ce mai se vede ca suntem toate din aceeasi gaskamultumesc pentru incurajari da eu le stiu pe ale mele mai binece vreti daca-s cu capu asta e

olgutza pai ce sa fac si eu??daca vad ca bb nu vine redutez la greu altceva mai bun n-am de facut

pup bebelushii dragalashi si gravidutzele fericite!

ps: ma duc sa mai redutez un pic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

salutare
Miercuri am aniversat 3 luni, aveti cateva poze in album..sarbatorita a tras un pui de somn bun si nu am facut decat noi cu noi poze dupa plecarea musafirilor

Multumim de aprecieri!

pupici tuturor





Avem 3 luni!!
Cristina fericita de Alessia Stefana (16.10.2007)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Kriss, sa va traiasca printesa, e dulce foc si are niste ochisori!!!

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

anangel, multumim!



Avem 3 luni!!
Cristina fericita de Alessia Stefana (16.10.2007)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

LA MULTI ANI IOANA81!!!
MULTA SANATATE SI FERICIRE ALATURI DE CEI DRAGI!!



Avem 3 luni!!
Cristina fericita de Alessia Stefana (16.10.2007)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

La multi ani, Ioana! Mai treci si pe la noi, iubita! sau te-a acaparat Vladi de tot?

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:




La multi ani Ioana!!




Ela.. in 31+ cu !!
Varsta mogaldetei
Photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alyna24 spune:

Multumim tuturor celor care ne-au admirat!

Am vazut poze cu pitici si toti sunt adorabili!

Noi crestem, crestem.....nu mai papam tzitzi de pe 3 Ian.Vorbim cat e ziulica de lunga "baba, tata(f des), mama (la suparare), gata, apa si alte combinatii.Stam in picioruse pe marginea canapelei sau patutului si ne deplasam.Am stat de cateva ori in picioruse singurei pt cateva secunde.Suntem cu personalitate puternica si urlam sa ni se faca pe plac!Papam cam orice(e bine pt bebe la 9 luni), deja ii cam dam din mancarica noastra daca nu e f condimentata si fara prajeli.Suntem un rasfatat dar ne tratam!

Pupici si sanatate multa la pitici!

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4a6d3bdb13f907e3635902&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=email" target="_blank">SARBATORI

DAVID
Alyna si David (22 Aprilie 2007)

Mergi la inceput