Miresele anului 2005 (33)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

FELICITARI ROX_DOX PT. MICUTUL RADU!!!Sa fie sanatos si tie refacere usoara si mult laptic!



www.totsites.com/tot/alessiastefana" target="_blank">paginuta mea
Avem 5 luni!!
Cristina fericita de Alessia Stefana (16.10.2007)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Rox, felicitari, sa va traiasca micutul si sa fiti sanatosi! Raducu, bine ai venit pe lume!

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

bine ai venit pe lume Raducule si asteptam povestea ta

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze si filmulete


povestea nasterii


Pentru concursul"Clipe de viata 2007"
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=6" target="_blank">babuta si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=25" target="_blank">la 37 de saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Nu am mai intrat de un secol la acest subiect. Si acum cand am vazut in dreptul meu mamica de decembrie m-am emotionat. Multumesc!!!!
Va urez tuturor tot binele din lume si celor care asteapta bebei sarcina usoara si bebei sanatosi. Cele care sunteti deja fericite mamici va doresc sa va bucurati de bebeii vostrii, sa va aduca numai impliniri si fericire.

==========
Corina 5+
My baby
Albumul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Ce mai faceti fetelor, ati disparut toate? Mai dati si voi un semn de viata ca mi-e dor de voi.
Nushaaaaa, ce mai faci, iubita?
Zoze, nu ni-l prezinti si noua pe junior?
SunSmile, Olgutzza, Alyna, kriss, Anca, Ramo? Si celelalte fete? Haideti la apel!

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Am venit la apel
Zoze are un blondut superb

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze si filmulete


povestea nasterii


Pentru concursul"Clipe de viata 2007"
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=6" target="_blank">babuta si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=25" target="_blank">la 37 de saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

salutare
anangel, raspundem si noi la apel! Noi nu avem noutati..crestem frumos si ne diversificam..acusica facem 6 luni si parca acum cateva zile era mica mica si usoara ca un fulg..

Nusa si BB e ok!e nerabdatoare sa afle ce e in burtika..mai trag si eu cu ochiul la mamici de sept-oct 2008 si mai vb si pe mess..

Brave Girl, Felicitari! Sa ai o sarcina cat mai usoara! ma bucur ca ti-am facut o surpriza frumoasa cand te-ai regasit pe prima pagina.

Poze noi aveti in album..si pe site-ul ei..



www.totsites.com/tot/alessiastefana" target="_blank">paginuta mea
Avem 5 luni!!
Cristina fericita de Alessia Stefana (16.10.2007)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Kriss, ce frumoasa e papusica ta si ce ochi expresivi are! dulceata mica! Restul fetelor, inca mai astept sa raspundeti la apel. Vreau si eu sa vad poze cu blondutul lui Zozeeee!

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

CADINA, FELICITARI PENTRU BB COSMIN!!!SA FIE SANATOS SI MANCACIOS!!

Anangel, multumesc.
Am mai pus poze noi la album..ca doar am facut 6 luni, sunt domnisoara mare!





www.totsites.com/tot/alessiastefana" target="_blank">paginuta mea
Avem 6 luni!!
Cristina fericita de Alessia Stefana (16.10.2007)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Felicitaaaaari, cadinaaaaa! Vrem pozeee!!! Sa va traiasca, sa creasca mare, sanatos si voios!
Mai e o mamica restanta aici in lista noastra: bibyroooooox, mai traiesti, iubita? Mi-e dor de tine!
Kriss, sa va traiasca printesa! Chiar ca aveti domnisoara mare! Si frumoasa!

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput