Miresele anului 2005 (33)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

NUSHAAAAAAA FELICITARI!!!!!!!!
SARCINA USOARA SI UN BB SANATOS

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze


povestea nasterii

www.onetruemedia.com/otm_site/my_shared" target="_blank">filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

oauuu cu litere de-o schiopa primesc felicitari de la voi si eu plang ca proasta ca stiu ca va bucurati pentru mine!!!!(o fi de la hormoni..totusi...)

multumesc din suflet pentru urari ...alex dpn e 16 octombrie deocamdata dupa um dar azi la eco bb arata mai mare cu 6 zile deci dpn deja se decaleaza un pic...nu stiu deocamdata las asa(ca sa fiu si eu in zi cu kriss si frumusica alesia) mai vedem noi pe parcursul sarcinii cum se va schimba

culmea...dupa ce stiti prin cate am trecut ma asteptam si eu sa am o sarcina din aia cu simptome sa vomit sa ametesc sa pic sa ma doara toate cele da eu n-am nikmi-e cam somn si am avut un pic de greata la spalatul pe dinti si seara un pic asta sapt trecuta dar atat!!!in schimb am pofta de mancare

va pup pe toate

edit: alex stai asa ca acum am realizat tu cu mariuca sunteti la "bucurii de sept-oct 2006" si eu voi fi la bucuriile de 2008 de asta ma intrebasi tu de dpn

bebelushul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Nushule,Felicitari!!!!!!!!Sa ai o sarcina usoara si un bebe sanatos!!!!!!!!!Ce ma bucur pentru tine!!!Doamne ajuta!!!


Te-am felicitat si la odisee.Am vazut ca tu ai scris ultimul mesaj la mamici de oct,si m-am intrebat ca oare ce faci tu acolo???Si ce-mi vad ochii???Nushulica graviduta!!!Doamne ajuta sa fie bine!!!
Pupici!!!

Ramonel,mami de Bea(08.11.2007)

Poze
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=483dfce8d8617b598d6e04&skin_id=701&large" target="_blank">Montaj



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

quote:
Originally posted by RAMONELLA

Nushule,Felicitari!!!!!!!!Sa ai o sarcina usoara si un bebe sanatos!!!!!!!!!Ce ma bucur pentru tine!!!Doamne ajuta!!!


Te-am felicitat si la odisee.Am vazut ca tu ai scris ultimul mesaj la mamici de oct,si m-am intrebat ca oare ce faci tu acolo???Si ce-mi vad ochii???Nushulica graviduta!!!Doamne ajuta sa fie bine!!!
Pupici!!!

Ramonel,mami de Bea(08.11.2007)

Poze
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=483dfce8d8617b598d6e04&skin_id=701&large" target="_blank">Montaj







iti multumesc si aici pentru felicitari si urari!

zi-mi te rog, am vazut botezul printesei bea cum ai reusit s-o botezi acasa?a fost de acord parintele??ca parca imi surade ideea decat sa cari copilul prin frig la biserica

bebelushul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Nushule ti-am raspuns si aseara si pe cand sa trimit mesajul mi-a picat netul...
A foat de acord preotul pana la urma s-o boteze acasa,dar nu a impartasit-o.Si am mers saptamana urmatoare la biserica si a impartasit-o si a inchinat-o la icoane.Daca e baiat il baga si in altar.
Noi am vrut sa facem botezul acasa,ca Bea era tare micuta,s-a nascut cu 2700.
Stiu ca nu toti preotii sunt de caord cu botezul acasa,dar sigur vei gasi unul
Pupici!

Ramonel,mami de Bea(08.11.2007)

Poze
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=483dfce8d8617b598d6e04&skin_id=701&large" target="_blank">Montaj



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olguttza spune:

Doamne, cate lucruri frumoase s-au mai intamplat de cand n-am mai deschis calculatorul!!!

Zoze si Ioana, felicitari, mamicilor!!!
sa va traiasca flacaii, sa fie sanatosi si papaciosi!!!! refacere rapida si lapte din belsug!!
Ioana, poate ne intalnim la vara prin oras, ar fi tare frumos!

Nusha . iti doresc sa ai parte de cele mai frumoase 9 luni de pana acum!!! sa dea Dumnezeu sa fiti sanatosi si sa ne bucuram impreuna la toamna!!!

mami de Olga Cristiana 5.07.07

Daca ar fi sa am doua vieti, as trai o singura data.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Olgutzza, mi-am permis sa arunc un ochi la pozele printesei tale! Mey, dar e scumpa foooc! Si are niste manute pe care-mi vine sa le pap! Mamaaa, ce-as mai smotoci-o!
Ramonella, multumim de complimente M-am uitat si eu la pozele de la botez, e ffff frumoasa Bea!

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana81 spune:

Oau!!!!!!!!!!!! Nu mi cred ochii cate se intampla!
Zoze sa fiti fericiti!!!Felicitari pt bebe!
Nusha sarcina usoara si bb cuminte! Las ca vin greturile...sau poate esti tu aia norocoasa!
Ioana felicitari pt bb!
Noi suntem pe drumuri toata ziua, de abia am timp de un dush seara!
Mi e f somn, vla s a culcat ma duc sa trag pe dreapta si eu. Sa va zis o noutate...il trimit la culcare si se duce singur si se culca. isi canta pana adoarme. E un scump!

Ioana si bebe Vladimir

"Copilaria este perioada a vietii umane, intermediara intre puritatea prunciei si nebunia tineretii - la doi pasi de pacatele maturitatii si la trei de regretele batranetii." DAR NU O DAU PENTRU NIMIC IN LUME!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

multumesc frumos fetelor m-am emotinat tare sa vad cat va bucurati pentru mine!!!

ei m-am linistit si cu greturilesi cu toate simptomele pe care mi le-am dorit am din plin de toate!!! cel mai mult somn ce-i drept dar am si zile in care mi-e imposibil sa mamanc ceva fie dulce sarat acru sau ce-o mai fi!!!saptamana viitoare mergem iar la eco sper sa nu ma apuce paranoia pana atunci(mai am zile "bune" fara simptime si atunci ma gandesc la ce-i mai rau)

va pup pe toate si multa sanatate bebicilor!!!

bebelushul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:

Neata,

Eu sunt rupta de lume, dom'le. Stau la mine la odisee si noroc ca vin vestile la mine!:)

NUSHAAAAA te iubesc tare si-ti doresc o sarcina minunata si un puiut perfect! Sa stii ca mi-ai facut ziua frumoasa-frumoasa!
Si rezista acolo si la greturi si la tot!

Si ii mai spun si aici Ellei sa-i traiasca minunelu' blond! Este SUPERB Zozeeeeeee! Sa fiti sanatosi si fericiti!

Si va pup pe toate miresicile mele dragi si pe puiutii vostri minunati! Sunteti fantastice, toate!

SUN25+

Mergi la inceput