Miresele anului 2006 (81)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Saru'mana de urari
...adevarul e ca vroiam sa cumparam o masina in viitorul apropiat, dar madam (adica io m-am saturat de autobuze si vremea ploioasa din De)....asa ca urmatoarea excursie e foarte aproape, caci trebuie sa aducem masina in De (si atunci o sa ne oprim si la Viena )

Aly spor la curatenie!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
www.flickr.com/photos/10138152@N02/sets/" target="_blank">...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Ok, merci mult de lamuriri
Oana iese soarele si pe strada ta

14 cu posibil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by kitzy

Ok, merci mult de lamuriri
Oana iese soarele si pe strada ta

14 cu posibil




in traducere libera, nu mai am nevoie de umbrela (inainte sa intram in UE perioada maxima de condus aici era 3 luni...dupa care erai obligat sa faci scoala de soferi din nou!)

...iar soarele incepe sa apara la orizont...caci au mai ramas doar 3 luni pana cand ma intorc acasa!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
www.flickr.com/photos/10138152@N02/sets/" target="_blank">...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Oana sa stapaniti sanatosi masina!!! da detalii despre ea.

noi in Alba, am putin ragaz, Clau e la un amic la reprezentanta VW ca sa vada de o pt. mine. asa ca eu sunt la mama si ma delectez pe net.

va si weekend fain sa aveti.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze www.dropshots.com/giova" target="_blank"> si filmulete Marco
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Ziua buna!
Oana, sa o stapaniti sanatosi si sa nu aveti vreodata evenimente neplacute cu ea! Ai udat-o pe aici sau inca nu? Asteptam ziua de luni... :)
Gio, week-end placut si tie! Dar de Marco nu ne zici nimic? Sau are iar multe "bone" pe acolo si tu ai ramas libera?
Alinuta, Krelia, Kitzy, Lore, care mai veniti pe aici, va las cafelute si ceiuturi calde...
Eu ma "lupt" cu o pizza. Asta fac acum. Si in rest, cred ca nu mai fac mare lucru azi. N-am mai plecat din Iasi, asa cum ar fi trebuit, deci profit sa stau si eu linistita. :)
Distractie placuta in continuare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by Giova

Oana sa stapaniti sanatosi masina!!! da detalii despre ea.

noi in Alba, am putin ragaz, Clau e la un amic la reprezentanta VW ca sa vada de o pt. mine. asa ca eu sunt la mama si ma delectez pe net.

va si weekend fain sa aveti.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze www.dropshots.com/giova" target="_blank"> si filmulete Marco
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)




Gio, e chiar un VW Golf 4, 3 ani, 1,6 CP


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
www.flickr.com/photos/10138152@N02/sets/" target="_blank">...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Neatza! Vad ca azi dormiti mai mult. Va las o si un ceai pentru Kitzy si fug la rapoarte. Ne auzim dupa pranz.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


Marco ieri mi-a facut febra, azi l-am dus la gradi, sa vedem cum a fost acolo. e marait, nu a prea papat, sper sa nu faca vreo viroza sau alte complicatii.
In Alba a fost fain, marco in extaz, rasfatat, dar totusi dupa mama. Sambata am iesit cu prietenii in oras, el a ramas la mami sa doarma, dar a intrebat-o de n ori unde sunt:une' mami?.bine ca nu a facut urat.

aici e urat si ploua, bine ca nu e frig.

Aly spor la munca.
Burticutza cum e azi?
Oana si eu tot un Golf voi avea, dar 5, si portocaliu. am vazut putine modele cu culoarea asta, dar suntem innebuniti dupa ea. acum nu stim daca sa fie benzinar sau nu, dar eu vreau climatronic, aerbag-uri fata spate, cutie automata, motor mic, si cam atat.
Oricum la reprezentanta e un prieten, asa ca ne face toate reducerile posibile, va fi luat pe firma in leasing....numai ca mai astept putin sa mai semneze un contract pt. o lucrare si pe urma...adica de la anul.
Ralu, Krelia .
o sapt. buna sa aveti.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze www.dropshots.com/giova" target="_blank"> si filmulete Marco
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


Marco ieri mi-a facut febra, azi l-am dus la gradi, sa vedem cum a fost acolo. e marait, nu a prea papat, sper sa nu faca vreo viroza sau alte complicatii.
In Alba a fost fain, marco in extaz, rasfatat, dar totusi dupa mama. Sambata am iesit cu prietenii in oras, el a ramas la mami sa doarma, dar a intrebat-o de n ori unde sunt:une' mami?.bine ca nu a facut urat.

aici e urat si ploua, bine ca nu e frig.

Aly spor la munca.
Burticutza cum e azi?
Oana si eu tot un Golf voi avea, dar 5, si portocaliu. am vazut putine modele cu culoarea asta, dar suntem innebuniti dupa ea. acum nu stim daca sa fie benzinar sau nu, dar eu vreau climatronic, aerbag-uri fata spate, cutie automata, motor mic, si cam atat.
Oricum la reprezentanta e un prieten, asa ca ne face toate reducerile posibile, va fi luat pe firma in leasing....numai ca mai astept putin sa mai semneze un contract pt. o lucrare si pe urma...adica de la anul.
Ralu, Krelia .
o sapt. buna sa aveti.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze www.dropshots.com/giova" target="_blank"> si filmulete Marco
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Gio sanatate multa la piticutzul tau. Eu am terminat rapoartele, acum stau linistita. Astept sa merg acasuca, ma asteapta haine de spalat, calcat si trebuie sa fac si papa la sotz.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput