Miresele anului 2006 (81)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by kitzy

Oana stiu ca nu-mi da seful concediu medical, a zis ca imi da el liber in sensul ca inchide ochii daca mai lipsesc cate o zi. Concediu fara salar nu pot lua, m-am consultat cu contabila si mi-a zis ca daca am concediu fara plata in ultimele 12 luni, nu se mai plateste concediul pt ingrijirea copilului, asa ca.... oricum ii frumos din partea lui. Chiar nu ma asteptam.

13+ cu posibil




da intr-adevar frumos gest...e bine ca te intelege, pun pariu ca are copii




You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
www.flickr.com/photos/10138152@N02/sets/" target="_blank">...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Da, are o fata din cate stiu eu. Cand m-am angajat mi-a facut zile amare, toate se spargeau in capul meu fie ca era vina mea sau nu, m-a luat la multe sedinte, pana am pus piciorul in prag si de atunci n-am mai avut probleme. Am pus piciorul in prag cu diplomatie, bineinteles ca altfel nu mai aveam zile acolo si acum ne intelegem bine.

13+ cu posibil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Oana bine ai revenit la spartul targului.
Aly imi pare rau, sper sa gasesti ceva bun din toate punctele de vedere. asa caut si eu, dar in zadar...deocamdata.
Kitzy oricum e de treaba seful tau. asa ca profita din plin si relaxeaza-te.

eu am venit acasa cu piticul, a desenat...chiar si canapeaua si acum e iar pe moto.

avem si ceva poze noi:
http://community.webshots.com/album/560952074VVwBdZ

, pe maine.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze www.dropshots.com/giova" target="_blank"> si filmulete Marco
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

..pai acuma inteleg de ce nu se mai da Marco jos de pe motocicleta...e foarte frumoasa...iar echipamentul de pictat e dragut...cred ca e mai practic pentru mami decat pentru Marco!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
www.flickr.com/photos/10138152@N02/sets/" target="_blank">...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Oana asta ne innebuneste cu motoarele. asa ii e de draga motocicleta asta si la inceput nu vroiam sa o luam. dar am zis ca pt. 10 euro...merita. si uite ce bine am facut.
I-am pus cam tarziu sortuletul ala, ca era deja scrisa salopeta cu carioci.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze www.dropshots.com/giova" target="_blank"> si filmulete Marco
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns redai spune:

kitzi tare norocoasa mai sti cu un asha sef.Pe altii nu ii intereseaza problemele din viata personala chiar daca au copii si ei.unii uita ca au familie cand intra pe usa biroului.Asa ca profita de zilele libere si te odihneste pentru ca nu vei mai avea timp dupa ce vine bb pe lume.

Lore, mamicutza lui David
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Neatza! Am facut cafea si ceai.
Oana, Gio si eu sper sa fie un pas inainte, ideea e ca si daca se va desfiinta nu se desfiinteaza de maine, cica abia de la 1 martie ne va pune pe liber (deocamdata asa sunt stirile). Asa ca am timp sa caut. Problema mai mare este ca pentru nivelul meu de cariera (nici incepator, dar nici nu pot sa tind la manager) e mai greu sa gasesti un post, majoritatea celor care exista fiind fie pentru inceapatori fie directori.
Kitzy cum esti azi? Vezi, bine zice Lore, odihneste-te pana poti, ca pe urma vine bebe mic si plangacios si gata odihna.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Aly multumesc ce ceai
Azi sunt bine, n-am mai avut probleme si ca atare de maine ma duc la servici. Mi-e dor de colege...si poate mai am nevoie de concediu medical, de fapt sigur o sa mai am nevoie si n-are sens sa stau toata saptamana daca sunt ok. Azi vreau sa ma duc pana in oras sa-mi caut ceva straie pt nunta, sper sa gasesc. M-ar interesa un sarafan in care sa ma simt comod.

13+ cu posibil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Aly am vrut sa zic multumesc de ceai nu conteaza de care este

13+ cu posibil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Kitzy ma bucur ca te simti mai bine. Ceaiul daca e virtual, poate fi de oricare vrei tu .


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput