Miresele anului 2006 (81)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Pai sapt asta cred ca asta am sa si fac. Luna viitoare mai am o sapt de concediu de odihna, apoi in dec in preajma sarbatorilor am niste zile libere, inclusiv inceputul lui ian si din feb ar trebui sa intru in prenatal

13+ cu posibil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Ce bine iti merge.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:



13+ cu posibil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Bine zis Aly, tot intr-un concediu o tine Kitzy. dar bb mic merita orice sacrificiu.

Cat despre prietenul nostru...azi se interneaza si sa vedem ce zic dr. e in Franta, asa ca sunt mai linistita, caci de era la noi in Ro...sa te fereasca sfantul.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze www.dropshots.com/giova" target="_blank"> si filmulete Marco
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Asa sacrificiu mai zic si eu .

Multa sanatate prietenului vostru, Gio.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Eu ma gandesc ca daca maine sunt bine, joi ma duc la lucru ca poate o sa mai am nevoie de zilele astea de concediu medical. Acuma m-a sunat directorul sa vada cum ma simt, a zis ca imi da el liber cat am nevoie, numai sa fiu bine si a zis ca sa nu ma vada saptamana asta la lucru, dar cred ca ma duc totusi. Nu vreau sa profit chiar asa. Precis o sa mai am nevoie poate de o zi libera, sau sa ma lase mai repede si chiar nu vreau sa iau de acuma toata mana. Deci nu ma asteptam din partea lui sa ma sune, m-a lasat masca
E un domn in privinta asta. Am sefi intelegatori

13+ cu posibil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Kitzy asa director mai rar.
Aly cu jobul tau ce se mai aude? desfinteaza sau nu departamentul?

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze www.dropshots.com/giova" target="_blank"> si filmulete Marco
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Kitzy jos palaria pentru directorul tau. Eu sunt de parere in primul rand sa te menajezi, si pe urma sa iti faci griji de 'rusine' sau mai stiu eu ce.

Gio cu jobul meu nu se mai aude nimic, insa dupa cum vad eu lucrurile in jurul meu, bine nu va fi. Om trai si-om vedea.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

...hop apar si eu...cam tarziu ce-i drept
dar am fost afundata in munca pana peste cap.
Krelia ma bucur ca impartasim aceleasi "obiceiuri" ...Ralu welcome to the Club!
Gio...ai un adevarat "spiridus" acasa
Kitzy ai grija de tine...sunt de acord cu Aly in totalitate! Ingrijeste-te asta e prima grija...

si acum mai pragmatica din fire(defect profesional)...concediul medical nu ti-l ofera sefu, sau nu iti da sefu posibilitatea de a sta acasa...nu are treaba una cu alta...sefu te poate scuti de a merge la servici, pe romaneste sa inchida ochii la o zi lipsita sau un program mai scurt!
...in rest a facut un gest frumos atunci cand te-a sunat! Bravo lui!

Aly...eu iti tin pumnii...orice inceput e greu, dar iti ofera sansa de a gasi ceva mai bun...asta o spun din propria experienta


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
www.flickr.com/photos/10138152@N02/sets/" target="_blank">...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Oana stiu ca nu-mi da seful concediu medical, a zis ca imi da el liber in sensul ca inchide ochii daca mai lipsesc cate o zi. Concediu fara salar nu pot lua, m-am consultat cu contabila si mi-a zis ca daca am concediu fara plata in ultimele 12 luni, nu se mai plateste concediul pt ingrijirea copilului, asa ca.... oricum ii frumos din partea lui. Chiar nu ma asteptam.

13+ cu posibil

Mergi la inceput