Piticlonti de iulie-august 2004 (234)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Pat se face ca uita chestiile astea :(. o sa vi-l trimit la reciclare ca sa va obisnuiti cu doi .si asa m-a anuntat ca in vacanta el merge la Bucuresti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rain spune:

hehehehe atunci il asteptam in vacanta sa se cazeze la noi :)

io nu ma dezmint ...calc o tona de rufe ...da de maine rasfat, pana in weekend!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Salutare!
Pina la urma la noi a fost un we superb, ca vara si am primit invitatie la..."scobit de dovleci" :)
http://good-times.webshots.com/photo/2935688190100032467tgEpXX?vhost=good-times Primele sint cu umbrela si galosii...in asteptarea ploii...


Roxana bafta la implant! Ce tare este Pat cu numele prietenilor imaginari!..M-a spart!!!
Andrea bafta sa iasa din prima! Felicitati pt angajat..est eun pas inainte..Si tin pumnii sa va mutati pe pamint!!
Gabi ,sanatate lui Stefan..ce dragut se cuibareste el ...
Anca se "vede" un tonus mai bun! Felicitari..pt progresele facute la vorbit!
Robi am uitat sa -ti spune..ce mutl ai slabit ..arati super!
Lia condoleante..si ia de aripa sotul..la dr cu el!
Monica ..in primavara...Ce--mi plac povestile voastre!!! Nu am uita de pM..inca nu am aflat nika.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

mama cat de tare e poza aiaa cu umbrelaaaa!!! dementiala!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

nicole, www.apha.shutterfly.com, uite aici is toate pozele noastre

philip&andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

kim..can't beleive it..cine-i doamna cu pisica legata de picior? eu asa matza n-am vazut in viata mea.

acum ma duc si eu la nani, ca am reusit sa diger mancarea si ma pot aseza la orizontala, bagam un dus si apoi sforaim pana la 6.

ai mei dorm ca doi ingerasi...vad ca pe-al meu l-au cam obosit avioanele, dar i-a adus lui Victor o masina transformer de mi-au trebuit mie 40 de minute sa o fac prima data, acum o fac in 2 minute ... de cca 10 ori pe zi.




Andries

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata!
azi e nitel mai caldut dar nu foarte....vreo 7 grade. cica de saptamana viitoare frig frig frig . ma depreseaza deja toamna
asa ca n-am nimic inteligent de zis inainte de cafea...va las pe voi
o zi frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

nici io;)) asa ca merg sa vad pozele

...anii cei mai buni sunt cei care-or sa vina...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

io da:))ultima perla a mandrei,invartindu-se cu scaunul de la calculator "mamaaaa,imi vine sa zic un banc!"......si variatiuni pe aceiasi tema "imi vine sa zic o prostie"...."mamaaa,putza este prostie?"....
....meii este un frig de mori la scoala si eu am ore pana seara tarziu,da cica ma conserv si am sa fiu tanara nurlie forever...
Alice ce faci pe unde umbli,tot in trafic??
Olivia super tare umbrela ,da' si decolteu

www.dropshots.com/emig" target="_blank">filmuletze,www.youtube.com/profile?user=gorodika" target="_blank">filmulete noi,gorodeii,
aripile mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Kim - super pozele!!! - imi plac tare mult umbrela si cizmulitzele!!! Si chiar ati avut parte de o zi insorita si super-frumoasa si se vede ca v-ati distrat! Pupam Luca !

Aseara am fost la ecografie - bebica e bine, putin mai mare decit virsta teoretica, inimioara ii batea, deci m-am linistit momentan. Insa dr. ma trimite sa fac o analiza noua - bitestul (asta ca am peste 35 de ani, risc de sindrom down) - desi testul este pur si simplu importat din America si neadaptat la fenotipul romanesc, prin urmare da si erori mari...stau in cumpana daca sa ma duc sa-l fac - oricum daca ma hotarasc, ar trebui sa ma duc in urmatoarele 2 saptamini...

Gabriela si Stefan David (8 Iulie 2004) Poze

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding
John D. Rockefeller, Jr.

Mergi la inceput