dorm singuri???

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danamiha spune:

Cristina 1974, la fel si fiul meu singur in camera lui de la 4 zile, fara probleme. Daca as mai avea un copil l-as culca tot singur si in camera lui. Mi se pare asa de normal, la fel am crescut si eu si fratele meu.
Nici eu si nici sotul meu nu am concepe altfel.

Cristina, nu pot sa cred ca fetita ta cea mica are deja un an, para numai ieri erai insarcinata. Sa aveti o vacanta frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mutulici spune:

sunt noua pe forum si vreau sa va povestesc,desi puiul meu care are 3 ani pana la un an a dormit singur,acum nu ma pot dezlipi de el .imi place la nebunie cand ne dragalim seara si parca nu pot sa dorm fara sa ii simt respiratia .nu e probabil bine dar invatati-ma voi ,dragele mele cum sa reusesc sa culc puiul singur.va multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu_boches spune:

Printesa noastra are 5 ani, iar seara inainte de culcare ne intreaba"azi care sunteti de serviciu?"...Ne-a "promis" ca atunci cand ea va face 7 ani va dormi singura...Mai avem 2 ani de facut "serviciu", dar il facem cu drag

Bucuria vine din lucruri marunte...
Lena
http://community.webshots.com/user/lua_lanna/profile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Mai nou la noi copiii se lupta pt mine:) De ex. azi dimineata m-am trezit cu fiul meu in pat:) Pe strada nu suporta sa-l pup, dar acasa, pe intuneric e tot copil si el inca

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
poze


Totul despre alaptat!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorellay spune:

Buna...noi am progresat...sunt tare happy...a ramas inca sa-l culce seara cineva..ori eu ori tati..cu tati e mai bine ca tati sta pe sacun...da eu nu rezist si ma pun langa el....Dar rogresul este ca au inceput sa fie nopti in care nu se mai trezeste peste noapte...decat dimineatza pe la 6..6 jumate chiar...super....sper sa fie din ce in ce mai dese noptile....

Lorellay si Scumpy Codrin
Where there's a will there's a way!
http://community.webshots.com/user/lorellay15

Mergi la inceput