sunt indragostit....

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Uite cum vad eu treaba. O relatie inseamna doi. Obligatoriu si bidirectional. E super ceea ce simti si sper pentru tine sa fie reciproc in ceea ce iti doresti. DAR ai obligatia sa faci ceea ce consideri ca este necesar sa faci. Nu-ti dau sfaturi, nu dau astfel de sfaturi dar ceea ce doresti se rezolva 100% in alta parte. Aici glumim, cicalim, ne dam si cu parerea .... s.a.m.d.
So... go on! (recunosc faptul ca eu sunt extrem de direct, asa mi-e felul ce am de spus, spun, ce am de facut, fac!)

Mai ciudata e partea asta cu fluturasii in stomac, se vede ca ma apropii de 40 de ani.

Hai du-te! Ce ti-as trage un pumn in spate! Amical desigur!

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro
Anul 2006 /Anul 2007 /Serbarea Ioanei/Croatia 2007
Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adrianaa spune:

interesant comentariu !


istorioare cu talc (pentru copii)

www.crestinortodox.ro/AscultaCasa_cu_mireasma_de_brad_lectura_Florian_Pitis-1261.html" target="_blank">povesti audio (pentru copii)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

Espiritu...nimic...nu ai nimic sa ne mai spui si noua,ca acum...urmarim toate si toti cu nerabdare sa vedem cine este EA si ne cam roade la ...curiozitati!sa ai succes!

dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

daca nu ne spui un nume, macar povesteste-ne de evenimente... ca suntem curiosi!!!!

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
poze


Totul despre alaptat!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns espiritu spune:

mda,nici o noutate pana acum.din pacate.de aceea rog ca subiectul sa fie inchis.se pare ca totul a fost doar in mintea mea.
end of story

Bubbles show made by espiritu.Enjoy!
www.youtube.com/watch?v=AJetdbiGa8I" target="_blank">bubbles show.click!
www.mediafire.com/?sharekey=920dacd232d8c5c3ab1eab3e9fa335caaaf2519b61b5749c" target="_blank">sau aici!
www.mediafire.com/?sharekey=920dacd232d8c5c3ab1eab3e9fa335ca8912bee4eb57007e" target="_blank">Poze cu minunea mea!
www.mediafire.com/?sharekey=920dacd232d8c5c3ab1eab3e9fa335cab78498ee3f8d3db6" target="_blank">Baloane modelate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
vreau un story cu happy end!!!!

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
poze


Totul despre alaptat!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

Ai o fetita foarte frumoasa care iti seamana leit. Sa-ti traiasca si sa-ti aduca numai bucurii! Si bafta si la dragoste ... e floare rara in zilele noastre.

Andries

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MissParker spune:

Pana nu se inchide subiectul, intru si eu ca sa va spun ca eu stiu sigur ca ... nu sunt eu aceea.

In rest, draga espiritu, eu iti doresc mult noroc si perseverenta, s-o castigi pe aleasa inimii tale si s-o convingi de autenticitatea sentimentelor tale.


Vreau sa va povestesc ceva din viata mea, scepticilor care scriu ca vai, el acum "are nevoie sa se indragosteasca" din cauza divortului sau a perioadei critice prin care trece etc. samd.

Eu m-am despartit de fostul meu sot in martie 2001. In iunie 2001 l-am cunoscut pe actualul sot, dupa ce ma jurasem ca nu vreau sa mai am de-a face cu specia "labutzelor triste" (sorry, aveam o furie in mine de zile mari). Ei bine, cand l-am intalnit pe Bogdan, multa lume a considerat necesar sa ma avertizeze ca e doar un "rebound", ca e doar nevoia mea de a recupera ceva, ca e doar vreo disperare sa ma simt iar iubita si sa ma indragostesc ca sa depasesc mai usor perioada critica a despartirii, ca s-ar putea ca el sa fie doar interesat de cetatenia germana (?!) etc. si bla-bla-bla.

Eu am stiut ce simt. Am perseverat si atunci cand Bogdan m-a testat saptamani bune, i-am aratat ca am sentimente pentru el, mi-am deschis inima si i-am dat de inteles: "Uite, aici poti sa bagi cutitul, daca vrei!" (sau, cu frumoasele cuvinte ale lui Billy Joel: "You can have this heart to break!"), iar el a simtit la randul lui ca iubirea mea era sincera si totala si nu cine stie ce "nevoie" (sunt un om prea puternic, nu sunt femeia-crampon fara personalitate, care sa aiba nevoie de vreun barbat in viata ei) si ... apoi totul a fost clar.

De 6 ani si jumatate suntem impreuna, de 4 ani si jumatate suntem casatoriti si la fel de fericiti, daca nu si mai fericiti ca la inceput (fiindca suntem mult mai constienti de ceea ce avem si de cat de rar este ceea ce avem). Iar acum va veni si un pentru a completa fericirea noastra.

Eu sunt pentru speranta, optimism si IUBIRE.

espiritu, indiferent ce va fi, tu iubeste si viata te va rasplati.


Felicia

Poze cu noi si vacantele noastre
*****************************

IUBIRE > ADEVAR > AUTONOMIE > IDENTITATE

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !!!
www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">S-o ajutam pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

quote:
Originally posted by MissParker

Pana nu se inchide subiectul, intru si eu ca sa va spun ca eu stiu sigur ca ... nu sunt eu aceea.

In rest, draga espiritu, eu iti doresc mult noroc si perseverenta, s-o castigi pe aleasa inimii tale si s-o convingi de autenticitatea sentimentelor tale.


Vreau sa va povestesc ceva din viata mea, scepticilor care scriu ca vai, el acum "are nevoie sa se indragosteasca" din cauza divortului sau a perioadei critice prin care trece etc. samd.

Eu m-am despartit de fostul meu sot in martie 2001. In iunie 2001 l-am cunoscut pe actualul sot, dupa ce ma jurasem ca nu vreau sa mai am de-a face cu specia "labutzelor triste" (sorry, aveam o furie in mine de zile mari). Ei bine, cand l-am intalnit pe Bogdan, multa lume a considerat necesar sa ma avertizeze ca e doar un "rebound", ca e doar nevoia mea de a recupera ceva, ca e doar vreo disperare sa ma simt iar iubita si sa ma indragostesc ca sa depasesc mai usor perioada critica a despartirii, ca s-ar putea ca el sa fie doar interesat de cetatenia germana (?!) etc. si bla-bla-bla.

Eu am stiut ce simt. Am perseverat si atunci cand Bogdan m-a testat saptamani bune, i-am aratat ca am sentimente pentru el, mi-am deschis inima si i-am dat de inteles: "Uite, aici poti sa bagi cutitul, daca vrei!" (sau, cu frumoasele cuvinte ale lui Billy Joel: "You can have this heart to break!"), iar el a simtit la randul lui ca iubirea mea era sincera si totala si nu cine stie ce "nevoie" (sunt un om prea puternic, nu sunt femeia-crampon fara personalitate, care sa aiba nevoie de vreun barbat in viata ei) si ... apoi totul a fost clar.

De 6 ani si jumatate suntem impreuna, de 4 ani si jumatate suntem casatoriti si la fel de fericiti, daca nu si mai fericiti ca la inceput (fiindca suntem mult mai constienti de ceea ce avem si de cat de rar este ceea ce avem). Iar acum va veni si un pentru a completa fericirea noastra.

Eu sunt pentru speranta, optimism si IUBIRE.

espiritu, indiferent ce va fi, tu iubeste si viata te va rasplati.


Felicia

Poze cu noi si vacantele noastre
*****************************

IUBIRE > ADEVAR > AUTONOMIE > IDENTITATE

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !!!
www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">S-o ajutam pe Sonia


SUBSCRIU ca tare bine a-i spus-o!!!!

dana

Mergi la inceput