sunt indragostit....

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Moama dar ce secretuosi sunteti ...




Aida - mama de pisica mica.


nov2006 , vara2007 , septembrie2007

Matza Emma in actiune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns principe spune:

Espiritu,
nu mai astepta pietre,asteapta dragoste?
sper ca dragostea sa fie reciproca si sa umple golul din inimile vopastre.ptru originalitate...frumoasa declaratie ta de dragoste.




monica mami de print
http://www232.rockyou.com/my_gallery.php?source=smgb&instanceid=84575297&islocal=true#
http://www232.rockyou.com/show_my_gallery2.php?instanceid=77828117

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

haideti mey fratilor hotarati-va odata sa nu ne mai fierbeti asa...stiti ca love storyurile astea ne plac la nebunie...sper sa fie cu happy end de ambele parti.

Pe de alta parte spiritule vezi ca joci la offsaid, poate fetei nu-i place sa fie presata pe un forum public basca cu o gasca de chibiti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns espiritu spune:

quote:
Originally posted by Marina

haideti mey fratilor hotarati-va odata sa nu ne mai fierbeti asa...stiti ca love storyurile astea ne plac la nebunie...sper sa fie cu happy end de ambele parti.

Pe de alta parte spiritule vezi ca joci la offsaid, poate fetei nu-i place sa fie presata pe un forum public basca cu o gasca de chibiti

Marina


stie ca nu o presez.iar eu nu fac asta ca sa o presez.eu mi-am declarat sentimentele.ea are tot dreptul sa spuna da sau nu.ea hotaraste daca vrea sau nu.eu incerc sa fac tot posibilul sa ii arat(momentan asa) ce simt eu pt ea.
daca as putea as pune un banner mare in fata blocului ei"SUNT INDRAGOSTIT DE TINE!"

Bubbles show made by espiritu.Enjoy!
www.youtube.com/watch?v=AJetdbiGa8I" target="_blank">bubbles show.click!
www.mediafire.com/?sharekey=920dacd232d8c5c3ab1eab3e9fa335caaaf2519b61b5749c" target="_blank">sau aici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Si de ce nu o faci?! Ideea e super. Ai grija numai la vecini, mai sunt inimosi gata gata sa arunce cu cate ceva... de drag peste balcon.

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro
Anul 2006 /Anul 2007 /Serbarea Ioanei/Croatia 2007
Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fannna2003 spune:

frumoase cuvinte espiritu!..cu siguranta la fel ca multe altele are si ea aceleasi temeri...teama unui nou inceput...si din proprie experienta iti spun cu mana pe suflet ca la a doua casatorie deschizi ochii mult mai bine...si e minunat sa ai jumatatea langa tine...acum depinde de norocul fiecaruia cand o intalneste, unii nimeresc din prima(privilegiatii),altii din a doua,altii din a 3-a iar altii nicodata....


beau in cea mai tare cafenea alaturi de zuzele mele
Reteta zilei:trotil sub acoperire=

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Parerea mea este ca nu este o rusine sa te indragostesti , sa ai o relatie , sa iti pierzi timpul cu cineva , sa iti ti de urat ...
Pe mine viata m-a invatat sa nu las pe maine ce pot face azi.
Viata e asa frumoasa ... si trebuie traita la maxim.
Nu vom stii niciodata ce ne rezerva ziua de maine.

E mai bine sa poti spune asta am facut , asta am vazut ... decat ce ar fi fost daca (e prea dureros)...
... iar dragostea e asa frumoasa ...

Asteptam cu sufletul la gura sa aflam cine e frumoasa forumista ... daca o sa vrea sa iasa din anonimat.
Pana atunci ... asteptam




Aida - mama de pisica mica.


nov2006 , vara2007 , septembrie2007

Matza Emma in actiune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns espiritu spune:

quote:
Originally posted by marius

Si de ce nu o faci?! Ideea e super. Ai grija numai la vecini, mai sunt inimosi gata gata sa arunce cu cate ceva... de drag peste balcon.

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro
Anul 2006 /Anul 2007 /Serbarea Ioanei/Croatia 2007
Pagina legislativa


nu stiu blocul marius.din pacate.stiu unde este dar nu stiu care este.

Bubbles show made by espiritu.Enjoy!
www.youtube.com/watch?v=AJetdbiGa8I" target="_blank">bubbles show.click!
www.mediafire.com/?sharekey=920dacd232d8c5c3ab1eab3e9fa335caaaf2519b61b5749c" target="_blank">sau aici!
www.mediafire.com/?sharekey=920dacd232d8c5c3ab1eab3e9fa335ca8912bee4eb57007e" target="_blank">Poze cu minunea mea!
www.mediafire.com/?sharekey=920dacd232d8c5c3ab1eab3e9fa335cab78498ee3f8d3db6" target="_blank">Baloane modelate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Emma_ spune:

Este asa frumos sa fii indragostit....
Problema este ca tu trecind printr-un divort esti vulnerabil si ai nevoie de cineva,vrei sa crezi ca poti sa iubesti din nou,vrei din tot sufletul sa fii iubit.
Eu zic sa nu te grabesti...da-ti timp sa o cunosti si ei sa te cunoasca.
Eu cred ca este doar un "crush".
Inca sint atitea lucruri care nu le stii despre ea.Nici macar exact unde locuieste .
Sa nu crezi ca te cicalesc....si eu am trecut prin ceea ce treci tu.
Inca o data...take your time...
Iti tin pumnii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns espiritu spune:

m-ati omorat cu "vulnerabilitatea" asta,in plus nu am nevoie doar de cineva,asta ar fi simplu,o vreau doar pe EA.atat.un "cineva" gasesc imediat fara multe complicatii,crede-ma.

uite si o melodie care mie imi place foarte mult inca din adolescenta si care tocmai mi-am amintit de ea.

Bubbles show made by espiritu.Enjoy!
www.youtube.com/watch?v=AJetdbiGa8I" target="_blank">bubbles show.click!
www.mediafire.com/?sharekey=920dacd232d8c5c3ab1eab3e9fa335caaaf2519b61b5749c" target="_blank">sau aici!
www.mediafire.com/?sharekey=920dacd232d8c5c3ab1eab3e9fa335ca8912bee4eb57007e" target="_blank">Poze cu minunea mea!
www.mediafire.com/?sharekey=920dacd232d8c5c3ab1eab3e9fa335cab78498ee3f8d3db6" target="_blank">Baloane modelate

Mergi la inceput