Miresele anului 2006 (80)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by Giova


Oana fi si tu smechera si prosteste-l pe Marius sa mai astepte 2 sapt. frigiderul.



asta incerc acu
facem un targ, mai bine luam masina de spalat prima data...ca e mai utila...oricum nu gateste el nu stiu ce cantitati ca sa aibe nevoie de frigider...


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
www.flickr.com/photos/10138152@N02/sets/" target="_blank">...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

asa si trebuie. bine gandit.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze www.dropshots.com/giova" target="_blank"> si filmulete Marco
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by ooana

[navy][font=Comic Sans MS]Hop si eu...

Ralu, merci de cafea...dar tu chiar esti pasare de noapte
Mi-ar place sa vad Iasul in perioada asta...



nu cred, Oana, sigur nu, iti zic eu.
Voi incerca sa fac maine si duminica niste poze sa va arat si mai vedem atunci daca vrei sau nu sa vezi Iasul acum. In seara asta nici n-am mai putut rezista nervos aglomeratiei, asa ca am umblat foarte putin si am venit repejor acasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

cucuuuu' ...

hai...la cofi de duminica
pun pariu ca ralu e p'aici...mai incolo apare si Gio....poate poate si onelu'.nu bag mana in foc pt kitzy..Aly sigur nu vine pana maine....

am terminat cu hoinarelile prin oras...pt serv....acu ma duc sa hoinaresc pt mine...ne pleaca o pretina, pa-pa in tari straine si vreau sa-i iau cdeva frumu....am mai luat pt cineva, vineri..un bambusel intr-un glob de sticla cu niste pietre dejur imprejur..mumos...si vreau sa ma duc sa-i iau si prietenei noastre....
ah.....sa nu uit sa va zic ...am fost vineri la o berarie nemteasca...cea mai tare si din cate stiu, singura de acest gen..din Bucuresti (Becker Bräu) si am baut 4 beri nefiltrate (oanooo..ma gandii la tine, sa stii! )..nu-mi venea sa cred....io, 4 beri???

in rest..nema noutati...ma duc sa ma pavoazez si sa ma itaqlnesc cu florareasa ...


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

mai, da' de unde ai stiut?
am trecut acum repede, ca fug spre locul de munca. Adica, ma rog, incerc sa ajung la locul de munca.
La noi e ingrozitor de frig, un vant care te ia pe sus. Si in casa e frig. Si mie inca imi este somn... Ei, asta e. Astept concertul de diseara si artificiile. Sper sa ma "incalzesc" cu astea.
V-am pupat! O zi buna si calda, daca se poate macar pe la voi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Hop si eu...am simtit io ca tre' sa vad ceva pe aici
Saru'mana de acfelutza...prinde bine ca nu am baut nici una pana la ora asta.
Kreliut stiam ca o sa-ti placa beraria...am fost si io o data, in vremurile cand eram studenta...berea nefiltrata e ...hai ca mi-ai facut o pofta (bine ca am o bere cu lamaie in frigider..ca altfel in De toata sunt inchise azi! nu poti domle' nici macar o bere sa cumperi)
Ralu...mie Iasul imi e drag...ultima oara cand am fost acum vreo 2 ani vara prin Copou...ce sa mai era super...si culmea e ca avem reprezentante prin toata tara...dar moldovenii(Iasi, Bacau, Suceava) mi-au fost si imi sunt si acum cei mai dragi colegi
hai ca deja devin melancolica si imi e dor de casa!
...si cum m-am tezit prea tarziu cu biletul de avion (sub 900 euro nu am mai gasit nimic)...mai vin acasa doar in 1 Noiembrie.
Kitzy pupici la aman2!
Aly...cred ca ne auzim doar maine!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
www.flickr.com/photos/10138152@N02/sets/" target="_blank">...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

cam tarziu e drept, dar am avut treaba.
azi au sunat ai mei sa ne felicite pt. cei 2 ani de casatorie. si noi...pauza...am uitat ca in 15 oct. am facut civila.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze www.dropshots.com/giova" target="_blank"> si filmulete Marco
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

am trimis repede mesajul, caci Marco tocmai imi sparsese paharul de sampanie de la nunta. am baut cu Clau o sticla de sampanie din paharele alea, a gustat si Marco si l-a aranjat.

Krelia dar cum duce prietena ta bambusul? oricum e misto cadou.
Ralu, Oana va si ne auzim maine.

merg sa-mi hranesc piticul.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze www.dropshots.com/giova" target="_blank"> si filmulete Marco
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Gio, ce-a trecut timpul!!!!!!! Sa fiti fericiti si pe mai departe. Am si uitat ca la mijloc de octombrie v-ati oficializat. Si doar stiam Am mai zis eu: batranetea.

Eu abia am ajuns de pe drumuri, de la artificii, concerte etc. Pot sa va zic ca sunt varza, am inghetat de tot. Pentru maine deja mi-am aranjat raceala, asta e clar.

Oana, e frumos Iasul, dar daca ai fi vazut ce era in seara asta (punctul culminant!) in Iasi, ai fi fugit sigur unde vedeai cu ochii (ma rog, daca nu deja o luai la fuga de o saptamana incoace!)

Au fost super artificiile. Nu-mi amintesc sa mai fi vazut asa faine pe la noi.

Concertul... aproximativ interesant, frumos.

Inainte de concert am fost in Carrefour si mi-am luat, printre altele, oale de inox Dar sa nu credeti ca ma si apuc de treaba de acum.

V-am pregatit o cafeluta fierbinte sa aveti pentru dimineata, pana cand apare Alinuta.
Pentru burtica avem ceiut fierbinte.
Nu va las virusi de raceala, stati fara grija. Si cand ma trezesc, aterizez si eu pe aici inainte de munca.
Noapte buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Ralu merci de ceiutz, din pacate nu-s bine, de ieri am niste pete maro, am stat toata ziua in pat,iau medicamente si azi o sun pe doctora.Maine ar trebui sa merg la eco,dar poate imi zice sa merg azi. Partea buna e ca nu ma doare burta, dar tot sunt ingrijorata

12+

Mergi la inceput