Piticlonti de iulie-august 2004 (233)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

S-a dus cu sticlele de la ala de vinuri direct la ala de blanuri sa vaza care "alendelon" are buzunarele mai adanci sa-ncapa butelcutzele!? Oare...!?
Poate mi-o iau peste oki...:)

Ioana...dada, si eu am boala pe vanzatori/gestionari sau cine o fi de vina. Sunt iresponsabili, pen' ca eu am luat de multe ori chestii expirate si era sa ii dau Mariei sa manance.

Andrea, iti urez sa treaca repede durerea de ureche!

('Ai de ce sunteti carcotase, ca acum se face prin ultimele luni vaccinul ala antitetanos, de se poate naste prin locuri nebanuite fara probleme...)
Pupam burticile si imi cer scuze pentru glumele deplasate...E de la ceata!

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)
poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

bre, andries nu semna condica, mac sa sterg de praf pamponu`;))
edit, si nu vaz niciun linc de la daria cu giulika, o hi in capitolu` trecut printre cagule, mac sa cat

...anii cei mai buni sunt cei care-or sa vina...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Andrea, sa treaca durerea ! Io am o frica teribila de otita asta !!
Ioana, hahaaa, apoi si eu cred ca a trecut intii pe la tirgul de vinuri, nu de alta, dar asa nu o sa mai vada zerourile multeee de la preturile blanurilor !! Da' merge si varianta Cristalinei !Acu mi-o iau io ...
A devenit obligatoriu vaccinul ala deja ? Ca si eu pe vremea mea de burticoasa am intrebat si medicul mi-a spus ca nu e cazul, ca nu nasc in plin cimp (doar daca nu vreau eu neaparat !!!).
Cit despre produsele expirate, daaa, si io am patit cu neshte oua de la cora, nu stiu cum drequ s-a intimplat, ca de obicei ma uit vultureste pe date ! Bine ca nu am apucat sa ii dau copilului !

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 www.shutterfly.com/view/pictures.jsp" target="_blank">2006-2007www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

gata, am gasit, am vazut o okioasa foc!

...anii cei mai buni sunt cei care-or sa vina...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Daaa, vroiam si eu sa o nominalizez pe Andries, ca nu ne dadu nici un semn pina acum ! Scoatem ceva pampon ?? Io ii tin pumnii sa fie asa cum isi dorea ea ! (L-o fi prins pe Gicu pe intervalul dintre dormitor si plecatul la shopping ???)...

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 www.shutterfly.com/view/pictures.jsp" target="_blank">2006-2007www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Multumim celor care ne-ati vizionat !
Sincer Giulia e mereu vesela, am eu grija de asta. Io mai greu cu zambetele, dar compensez cu pupici

Amironeanu - of, muuulta sanatate iti doresc, sa treca durerea si problema cu otita ! tie si comorilor !

Vreau sa fieee vineeeri


Daria & GIULIA(2004 08 16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Daria, uite un mareee de la mine si multi !! Pina si murphy sfatuieste sa zimbesti, nu-i asa ?


Alice si Andrei
Poze 2004 2005 www.shutterfly.com/view/pictures.jsp" target="_blank">2006-2007www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

mandrelor gata am reusit sa pun ceva poze primite de duminica, sa nu ma mai alergati cu ele : http://good-times.webshots.com/photo/2215051270088100014ObJyzP

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Deci Andries nu a nascut ca am vazut-o pe la generale.
Rox - faine pozele, faini protagonistii ! Steti frumosi cu totii !


Daria & GIULIA(2004 08 16)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

quote:
Originally posted by alice2004

Daaa, vroiam si eu sa o nominalizez pe Andries, ca nu ne dadu nici un semn pina acum ! Scoatem ceva pampon ?? Io ii tin pumnii sa fie asa cum isi dorea ea ! (L-o fi prins pe Gicu pe intervalul dintre dormitor si plecatul la shopping ???)...

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 www.shutterfly.com/view/pictures.jsp" target="_blank">2006-2007www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete





de prins l-am prins eu da' mi s-a confesat sincer ca e asa stresat ca nu i se scoala nici la una de 18 ani, pana la urma tot eu il consolam si ca sa se simta mai bine i-am cerut un cadou frumos de la francia sau de la italia de unde apuca sa-l ia...azi trebe' sa-mi vina cu trusa de epidurala acasa, daca uita face stanga-mprejur.

Andries

Mergi la inceput