35-NEGAM inceputul declinului (7)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Deci peste vreo 2 saptamani mancam bine si ne infundam in sampanie in sanatatea babutzelor noastre?:) (imi permit sa va zic babe ca eu am trecut pragul scarbos in mai)

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
poze


Totul despre alaptat!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arinna spune:

Pentru mine mai scarbos a fost gandul de dinainte cu jumatate de an, ca eram si bolnava si cu ganduri negre,ca in ziua respectiva n-am avut nik...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arinna spune:

Cred ca la anul ajung in Romania pentru cateva saptamani dar pana atunci mai am multe de facut aici,nu stiu cand va fi......
In orice caz, mi-e frica de revederea cu pisicile- cum sa ma despart iar de ele?
Nu radeti
Apoi in apartamentul meu sta o familie cu care va pleca cand vin euca n-am unde sa stau.Trebuie sa fie neplacut, n-o sa am lucrurile mele ( doar mobila, cele mari), net,sper ca TV ul il lasa.Ah, trebuie si un radio(unde o fi al meu, pe la mama? )Asa e cand mergi cu cortul.Si vecina mea s-a mutat la tara, mai aveam si eu pe cineva cunoscut sa schimb o vorba....In plus, am de rezolvat una alta( birocratie) si mi-e groaza - daca era numai vizita era ok......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lemoni spune:

Pei Ariana la botez cam 100-150 $ aici nu se da ca in tara, depinde acum si unde fac , cand pleci la toronto? Ca vin si eu vineri seara sau sambata poate mergem impreuna.Hai ca te sun.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arinna spune:

Daca te razgandesti si pleci mai tarziu.....te luam cu cea mai mare placere.Deci nu saptamana asta,cealalta, in weekend.
Pana la urma ramanem la 200 cum ziceai si tu, asa zicea si amore mio

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

quote:
Originally posted by Lemoni
O ce seman cu mama mea , cand iti era lumea mai draga mama schimba mobila in casa asa si eu, venea tata de la servici si noi aveam canapele noi!Chestia e ca si al meu e la fel ca mine ne plictisim repede , cu doi ani in urma ne-am mutat aici facusem noi nice dar acum trebuie schimbat ca deja amindoi ne-am plictisit. As pune tot la vanzare si sa ne cumparam mobila noua daca ar fi dupa mine. Pacat ca nu e cald afara ca faceam un garaj sale.Acum mai astept pana la primavara sa vedem poate imi trece , pana atunci le mai rotesc dintr-o camera in alta .Cand nu am ce face eu imi gasesc!



mai stiu pe cineva la fel ...si ma tem ca si eu seman cu ea....

Andrada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arinna spune:

Eu am ramas impresionata de Haloween, nu credeam sa fie asa emotionant.Cred ca am innebunit...Toti copiii aia de diferite varste, imbtavati colorat sau fete ciudate,machiate...parintii asteptand deoparte ...Interesant ca am vazut luminile aprinse afara, in fata caselor ( toata lumea are),asta ca semn ca primesti, am banuit.Am aprins si eu...au venit vreo 5 grupuri in doua ore...le-am dat napolitane-ciocolatele in saculet...frumosi, curati...Adevarata sarbatoare.Toate mastile astea sunt tare haioase ,ca e el schelet sau alta chestiune, mie mi s-a parut tare dragutz.Si lumea prin autobuz umbla mascata, cred ca se duceau undeva...mai ales tinerii.Foarte frumos, un prilej de party la nivel national...Am ramas impresionata desi nu am vazut foarte multe...

Lemon, tu ce zici ? Si acum am lumina aprinsa afara....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lemoni spune:

Eu am inghetat pe aici am stat 2 ore afara si am golit vro trei baxuri de ciocolata , acum ar merge un vin fiert, ce fraiera am fost trebuia sa imi fac unul cand stateam la usa dar m-au luat pe nepregatitie ca au venit de pe la 6 incontinu abia ajunsesem acasa de la servici am pus si noi o lumina cu niste sunete in fatza casei (ma luase durerea de cap) . In rest m-am distrat ca erau frumushei cu toti.
April bag de seama ca si tu esti la fel ca mine.Ieri am cumparat un tablou bestial pt camera de oaspeti.Acum parca aia e cea mai frumoasa camera sau poate unde e totul schimbat imi place mie cel mai mult cine stie sunt dusa oricum.
Imi place ca va gasesc pe prima pagina !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

ioi fetelor, pe pagina 4 sa gasesc subiectu'....ne-or durea osciaorele de la vremea asta, dapai nici asa

Sunt tare suparata ca a mea jumatate are pb cu coloana si nu se mai poate misca din pat. Cred ca are hernie de disc. Saptamana viitoare mergem la Cluj pt un RMN. Sper din tot sufletul sa nu fie hernie.

Fetele aniversarele, asteptam tortul si bauta pe luni si duminica viitoare ...nu va faceti ca ploua




Andrada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lemoni spune:

Da va invita mama la tort ce credeti ca scapati de mine!
Ariana cum a fost la botez ? Eu nu am mai ajuns la Toronto saptamina trecuta asa cum imi propusesem s-a stricat planul , am scapat tarziu si de la munca asa ca am ramas acasa.Am dormit bine ca s-a schimbat ora si la noi.
In rest de va era dor de zapada ,la noi azi a nins cu spume 10cm deja noroc ca fimiu s-a invrenicit si a dat la lopata ca altfel vai de meu .

Mergi la inceput