Miresele anului 2006 (79)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

asa e fetelor, aveti dreptate. sa dea DD sa fie ok si cu folos decizia luata.

va si ne mai auzim de la turci. se pare ca avem net prin wireless pe hol si ia nasul laptopul. doar in camera il platesti, daca vrei.

la . sa fiti cuminti.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze www.dropshots.com/giova" target="_blank"> si filmulete Marco
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

eu am fost la urgente cu marco. pe drum m-au sunat si nasii si finii ca erau la bloc in parcare.
binenteles ca nu avea marco nimic, dar era marait, somnoros, alb la fatza si moale ca o carpa.
Cum am ajus acasa, i-a descantat fina mea si si-a revenit copilul. nu stiu cine sa-l fi deochiat
bine ca acum e ok, casa e cu in sus, eu mai am treaba, asa ca am inceput sa ma crizez.
Am vazut pozele de la nunta, mortale, am si CD-ul, dar le pun cand venim din vacanta.

cam asta e, fug sa le fac patul si nu mai am acces pe urma la net, ca dorm aici in living.
Clau inca nu mi-a ajuns acasa. a venit 10 minute sa-i vada pe fini si atat.
va si sa ne auzim cu bine.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze www.dropshots.com/giova" target="_blank"> si filmulete Marco
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Neatza!
Gio sa aveti un concediu frumos si relaxant, cu mult soare!

si o zi frumoasa la toate fetele!


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Neata si de la mine!
Gio concediu placut si sa ne aduci si noua un strop de caldura de acolo
Aly merci de cafea. E fierbinte?

www.flickr.com/photos/11356870@N07/sets/72157601415318605/detail/" target="_blank">Poze Arieseni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Normal ca-i fierbinte, Kitzy cum altfel. La cat de rece e afara... Am noroc totusi ca mi-a ramas mostenire de pe vremea cand lucram in secre si era rece, un calorifer mic de bagat in priza si acum merge la greu la mine sub birou si mi-e caldutz si bine.

Fetelor, un sfat daca aveti pentru mine: de ziua alor mei am fost tare multi si a trebuit sa le imprumut masa mea de sufragerie, care e mai mare decat a maica-mii. Si mi-or facut varza fata de masa (facuta, ca n-am gasit de cumparat pentru dimensiunile mesei, care si ea e la comanda): ceara (ceara efectiva am scos-o cu fierul de calcat, problema e ca lumanarile au fost albastre), vin, etc. Am pus-o la spalat cu vanish oxi action si tot degeaba, petele albastre de la ceara au ramas. Ce-i mai pot face? (ea e galben inchis la culoare, deci exclus s-o bag la clor)


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Aly habar n-am ce sa-ti recomand, vanish oxi de la noi ii cam apa de ploaie. Si eu am scos ceara de pe o fusta, dar pata a ramas si am incercat cu tot ce mi-a trecut prin minte si tot acolo e si acuma, asa ca n-am idee ce sa zic. Mai intreaba pe forum, poate alte fete au idei.

www.flickr.com/photos/11356870@N07/sets/72157601415318605/detail/" target="_blank">Poze Arieseni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Mda, pana la urma cred ca solutia va fi sa ... fac alta fata de masa.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Mda, cel mai probabil. Din pacate asa se intampla cand ai multa lume la masa, si la mama toate fetele de masa i s-au patat si asa au ramas cele care n-au fost albe.

www.flickr.com/photos/11356870@N07/sets/72157601415318605/detail/" target="_blank">Poze Arieseni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Da, asa m-am gandit si eu acum, ca ori iau o culoare super inchisa, ori iau alba, macar alba o bagi la clor daca e cazul. S-a patat c-a fost porcaria aia cu curentul si a pus mama lumanari, macar de erau albe. Ca petele de vin/mancare/etc au iesit.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

'Neata de la Iasi!
Cred ca Gio a si fugit deja... oricum distractie placuta si din partea mea, pe cand o sa ne citesti!
Am citit povestile voastre, Oana si Alinuta, despre concedii, am vazut si poze... super!
Oana, felicitari pentru viza!
Alina, n-am idee cum sa cureti fata aia de masa, dar, vorba ta, pana la urma, cred ca cel mai simplu e sa faci alta, din pacate.
Kitzy, felicitari pentru aniversare si multi ani inainte, impreuna, la fel de fericiti sau, daca se poate, si mai fericiti!
Kreliutz, ce faci, trudesti???
Si eu plec la munca acum. Am niste zile tare aglomerate pentru ca s-au facut niste schimbari si parca vad, ca in final, voi ajunge sa dorm acolo....
Vestea buna e ca ieri ni s-a mai dat dreptul la cate o saptamana de concediu pentru anul asta! Asta da victorie!
V-am pupat! Sa fiti cuminti!

Mergi la inceput