Miresele anului 2006 (79)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


Aly mama mia ce diagnostic. nu stiu cat e de grav, dar suna super naspa, vertebre deplasate. sper sa se rezolve cu tratament sa nu ajungi la interventie.
deci ai venit cu masina? bravo tie!!!
Kitzy pe burtic.
Oana ne vom intalni si vom sta mai mult de vorba. acum a fost prea scurt totul, dar era de asteptat. dupa o nunta...un drum lung in fatza, normal ca nu esti fresh.
Krelia si de la noi.sper sa treaca odata perioada asta incarcata de la munca.
Gine....mai groaza mi-e de dentist. dar cum sunt tare comoda....
o zi buna sa aveti gagici.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze www.dropshots.com/giova" target="_blank"> si filmulete Marco
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

'Neata!
Ieri am fost prea harnica, azi sunt prea lenesa...
Am profitat de faptul ca avem gazul oprit azi, si apa calda si am stat la tv pana pe la 4 dimineata, ca nu puteam adormi. Asa ca abia pe la 12 fara ceva m-am ridicat din pat. Si acum, numai bine trebuie sa ma pregatesc de plecare.

Oricum prin Iasi sunt Sarbatorile Iasilor, e nebuneala mare, numai chef de treaba nu am.

Vad ca voi deja ati servit cafelute, sucuri. Eu caut ceva de papa prin frigider si decolez. Nu mai am vreme de altceva.

Kreliutz, n-am patit nimic. Era vorba despre faptul ca eu am ajuns pe la TM anul asta, dar n-am reusit sa ma vad cu Gio, din cauza programului extrem de incarcat pe care l-am avut acolo. :( Si asta regret tare mult.

Gata, v-am pupat! Sa fiti cuminti toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Da Gio am venit cu masina, si cand ma gandesc ca tot cu ea plec cum apare bolovanul in stomac. Sper sa-mi treaca cat de repede, ca azi dimineata mi-au cam tremurat picioarele pe pedale (demult n-am mai patit, dar ii drept ca doar o singura data am mers 'singura' - de fapt cu mama, care n-are carnet - asta a fost pe la jumatatea lui iulie, dup-aia a fost faza cu carnetul si pe urma m-am dus tot cu 'copilot').
Diagnosticul e nasol, ii drept, si sunt vinovata ca stiam ca am probleme si le-am lasat asa, daca nu apareau durerile de cap nici acum nu mergeam la medic.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Onutz daca tot lucrezi intr-o firma asa de productiva, ar trebui sa te apuci si tu de bebeCu atatea semne in jurul tau....
Gio cum te mai simti?
Aly la parafina iti zic eu cum e, sau cel putin cum e in Recuperare, acuma depinde unde mergi, dar acolo pe ceara se tine in tavi ca de prajitura si alea le incalzesc, o ia din tava si ti-o pune pe spate si dupa aia te inveleste cu tot felul de cearceafuri ca sa tina cald. Am auzit ca e placuta chestia asta!
Ralu spor la munci!

11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Aly de asta imi e si mie ca ne ramolim inainte de vreme...si e pacat!
Felicitari...asa il necajeam si eu pe Marius cu concediul de paternitate, dar incet incet avanseaza si el destul de binisor pentru Ro...
...in De nu prea mai face nimeni copii, asa ca este chiar o exceptie faptul ca o colega si seful asteapta copii...
...iar inca un coleg venit ca si mine dar din Lituania a plecat acasa ca in 2-3 zile ii naste nevasta.
In De pt concediu de maternitate se plateste 75% din media salariului realizat in anul precedent, asa ca nu putem compara
...in Ro e bataie de joc, pai la cat cotizam si apoi ne arunca de mila aceeasi suma la toata lumea

...pai poate la anu' cand mergeti la mare treceti prin/pe langa TGM


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

hai ca in sfarsit am scapat si eu de balamuc....cel putin saptamana asta ....

bonjour fetelor!

facui capitol nou ..haidem acolo


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput