Imprevizibili martie aprie 2004 (85)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns malina_mircu spune:

Clau si Lavi multumesc pentru idee. Trebuie sa mergem la un botez in Germania la Nuremberg pe 15 iunie. Chestia e ca ea este romanca, el neamtz dar stau in Africa de Sud asa ca si ei sunt turisti pe acolo, deci nu avem unde sa stam. Inca nu ne-am hotarat daca sa mergem si cum sa facem. Dar trebuie sa dam un raspuns destul de repede.
O idee ar fi sa luam un sejur undeva mai approape, sa mergem la botez si apoi sa stam si sa ne odihnim, mai ales Dani pentru drumul de intoarcere.
Dar nu stim unde sa fie interesant si pt el - o pensiune agroturistica cu cai, piscina si loc de joaca ar fi super. Sau vre un parc de distractii. Si sa fie si ok la pretz.
Ar fi o solutie si in Tirol oare? Lavi poti sa ma sfatuiesti ?


pupici
Malina siDanutz (5 aprilie 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebe2004 spune:

Salut.
La multi ani! cu intarziere pentru:
DARIAIOANALAUR ANDREI

Noi ne-am luptat iar cu o laringita, nu foarte urata, dar tb sa stea acasa cu antibiotic. Acum e bine.
Vad ca vorbiti deja de concedii. Noi nu ne-am gandit inca, da tb sa dau o programare la servici. Nu ma grabesc inca.
Va pup si va doresc petreceri frumoase pentru puisori, spor la case si sarcina usoara Laurei.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ela76 spune:

Edit: corecturi text - asa-i cand scriu cu o mana pe tastatura si una pe copil, scuze.
Lavi - La Multi Ani, sa-ti traiasca sotul, sa chefuiti pe cinste, mai ales ca acum ati rezolvat cu casuta. In cat timp este gata?
Si UN PASTE FERICIT celor care sarbatoresc zilele acestea!

De luni am reluat serviciul, e ca si cum n-as fi lipsit, nimic mai bine, aparent nimic mai rau (asta urmeaza sa constat pe parcurs ). Cu oboseala sunt la cotele normale ale ultimului an, asa ca nu ma plang.

Laura - ce-ti face burtica, totul bine?

Cine se incumeta sa deschida un capitol nou? Macar sa-mi explicati cum sa fac eu.

Ela, Cristina (21.04.2004) si Alexandru (04.06.2007)
Albumele noastre

Mergi la inceput
Mergi la inceput