Toate forumurile Desprecopii.com: liste de discutii  Clubul mamicilor si taticilor singuri

Singuratatea in doi. Un capitol incheiat.

(1 vot)
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 21
tonsis
tonsis

177 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite tonsis un Mesaj Privat
elyda...esti super tare....ma faci mereu sa rad
fetele hai sa hotaram cu cafeaua sa ne vedem sambata
sorin sonia ...toate muncim, sambata facem o mica pauza..eu va invit cu drag la mine,mie imi convine ca am croitoreasa care lucreaza la mine sambata si o mai si supraveghez..dar daca nu puteti veni in pantelimon,,,ne vedem undeva...cum vreti voi...
espiritu,n-ai mai scris,cred ca esti deja la babyexpo,dar nu ne=ai zis....ce faci acolo?
va pup pe toate
dana
Mergi la inceput

elyda

1318 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite elyda un Mesaj Privat
vreu si eu cafea!!!prin curierat rapid se poate sa-mi trimiteti si mie????sambata ma duc la Bran la "RAVASITUL OILOR" sa mananc bulz si pastrama si sa beau must ,na!care mai doreste...este invitat!!!

dana
Mergi la inceput

espiritu

1033 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui espiritu Adauga semn de carte la raspuns Trimite espiritu un Mesaj Privat
quote:
Originally posted by tonsis

elyda...esti super tare....ma faci mereu sa rad
fetele hai sa hotaram cu cafeaua sa ne vedem sambata
sorin sonia ...toate muncim, sambata facem o mica pauza..eu va invit cu drag la mine,mie imi convine ca am croitoreasa care lucreaza la mine sambata si o mai si supraveghez..dar daca nu puteti veni in pantelimon,,,ne vedem undeva...cum vreti voi...
espiritu,n-ai mai scris,cred ca esti deja la babyexpo,dar nu ne=ai zis....ce faci acolo?
va pup pe toate
dana

nu am scris ca intr-adevar sunt foarte ocupat cu baby expo.ce fac acolo?simplu.baga un ochi la profilul meu si vei gasi un site.te vei lamurii extrem de repede

espiritu
Mergi la inceput

Elle_seb

2261 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui Elle_seb  Trimite mesaj yahoo luiElle_seb Adauga semn de carte la raspuns Trimite Elle_seb un Mesaj Privat
quote:
Originally posted by elyda

vreu si eu cafea!!!prin curierat rapid se poate sa-mi trimiteti si mie????sambata ma duc la Bran la "RAVASITUL OILOR" sa mananc bulz si pastrama si sa beau must ,na!care mai doreste...este invitat!!!

dana

Zi-ne mai multe, suna... al naibii de tentant

Elle_seb
Mergi la inceput

espiritu

1033 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Visiteaza pagina lui espiritu Adauga semn de carte la raspuns Trimite espiritu un Mesaj Privat
pai sarbatoarea se tine pe platoul Regina Maria unde se zice ca ar fi ingropata inima Reginei Maria.ravaseala asta este de fapt coborarea oilor de pe munte si inapoierea lor catre stapanii de drept.se lasa cu mancaruri,pastrama(yummy!!!!) etc etc.intr-un cuvant : frumos.

espiritu
Mergi la inceput
tonsis
tonsis

177 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite tonsis un Mesaj Privat
noapte buna !
acum trag pe dreapta...azi m-am hotarat sa ma culc mai devreme!
va pup
dana
Mergi la inceput

elyda

1318 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite elyda un Mesaj Privat
cum a spus si espiritu,se tine in poiana reginei MARIA,acolo unde este inima ei,este o serbare campeneasca legata de impartirea branzei catre oamenii care au avut oile la ciobani si acum isi vand produsele .se poate manca bulz ,pastrama,tot felul de branzeturi etc,contra cost normal! este o expozitie canina( cu caini ciobanesti) ,spectacole...etc.am deschis la "discutii generale"un subiect pe tema asta,va astept pe acolo.sunt fete care vin ,poate ne intalnim pe acolo ca eu a duc sambata,numai sa vedem cum ne recunoastem.

dana
Mergi la inceput

J G

3754 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiJ G Adauga semn de carte la raspuns Trimite J G un Mesaj Privat
Eu tocmai fac un bulz... e la cuptor acum... vreti?

J si Carlita Carliontz (05.02.2006)
Mergi la inceput
tonsis
tonsis

177 Mesaje
JG vad ca mai e cineva ca mine pasare de noapte..sau la 12 juamte la pranz ai scris?
elyda.......buna........
fetele...ati zis ca veniti la mine la cafea ...ati disparut?
eu am muncit toata ziua si mai stau vreo ora sa termin ceva.
va pup
dana
Mergi la inceput
Gabi_K
Gabi_K

5701 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Gabi_K un Mesaj Privat
deci, v-ati intalnit? Macar sa ne povestiti, daca tot suntem asa departe:(

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
poze

Totul despre alaptat!

Mergi la inceput
Pag. din 21 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Subiect inchis
Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com