Ce cadouri isi doresc femeile?

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns judica spune:

... ai dreptate!!
deci,nu uitati: orice cadou incepe de la o floare si se termina in pat, cu dorinti fierbinti si dragoste (pana se mai poate)!!
fiti fericite femei ca inca mai sunt barbati care sa va doreasca, asta da nastere la tot!!!
judica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria spune:

Al meu sot are deja discount la Cellini, ca e client fidel... Ce e drept, si eu ii cumpar tot de acolo....Dar pe langa asta, m-a bucurat mult o inimioara mica, de plus, cu care dorm pe perna... deci nu valoarea conteaza neaparat, ci simbolul...

V.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biankita spune:

fetelor, eu shi sotzul meu avem aceeashi zi de nashtere
ce zicetzi?
e un fel de Presents exchange day!

eu vreau un bebe oracaicios anul viitor de ziua noastra..............
de aceea tre' sa lucram la greu!!!

pupicutze

biankita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danza spune:

Sotul meu imi face cadouri foarte rar, de obicei numai la ziua mea si de obicei ceva bijuterii de argint si trandafiri (1-3) bordeaux.
Imi plac trandafirii, dar... ma dau gata florile de camp sau si mai bine florile de sezon: la 1 sau 8 martie mi-ar place sa primesc frezii si mimoza, la ziua mea (nov) - un buchet frumos de toamna etc. De argint nu mai am atatea degete si urechi ca sa port inelele si bratarile ce le-am primit de la el.
Mi-ar place fff mult un sejur in strainatate intrucat n-am avut luna de miere si nici nu am calatorit impreuna, poate ceva lenjerie intima sexuasa, o cina romantica undeva la restaurant (n-am fost niciodata numai noi 2), o baie impreuna pe intuneric, dar cu multe lumanarele parfumate aprinse si , un masaj fin, care sa se termine
Poate si o haina calduroasa si frumoasa de iarna, pt ca m-am saturat sa inghet sau sa port tot dulapul de haine pe mine, amanand de fiecare data aceasta cumparare pt anul viitor.

Cu drag,
Dana, mamica lui Danuz - 1 an si 9 luni pe 20 iunie
Album:http://www.yamafoto.com/?ref=6599

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadina spune:

Fetelor, desi nu avem voie p`aci, na ca ma bag si io.
Acu doi ani mi-a luat barbata-meu de ziua mea, taman de la Praga, o...pisica din sticla mata. Pe moment mi-a venit sa-i crap capul si cred ca, desi nu am zis nika, scoteam flacari pe nari.
Dar, anul trecut...Cu trei zile inainte de ziua mea, cel mai frumos cadou venea pe lume...Carina.Asa ca...l-am iertat.
Pupi.

"Poate pentru lume esti o singura persoana, dar pentru o anume persoana esti intreaga lume"(G.J.G.MArquez)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Candy spune:

Probabil ca nici o femeie nu ar rezista unei noi piese vestimentare, unei bijuterii deosebite, parfumului preferat si unui buchet de flori. Daaaar... bucuria produsa de acesta este mai mult una trecatoare, pentru ca este de fapt satisfactia ca am intrat in posesia acelui obiect... Mie nu-mi plac, de exemplu, cadourile "consumabile" (de. ex, parfum, cosmeticale etc), ci as vrea sa-mi ramana ceva ca amintire.
Bineinteles, n-as zice "nu" unei cine romantice la lumina lumanarilor (mai ales daca ar fi pregatita de el), unui week-end undeva departe de lume... Dar nu trebuie sa se ruineze ca sa-mi faca un cadou. As aprecia in mod deosebit ceva facut de mana lui si stiind ca s-a gandit la mine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana Sora spune:

Sa va spun si parerea mea. Urasc cadourile necesare, adica sa-i cumpar un parfum ca i s-a terminat sau ca i se termina etc. Cu toate astea, recunosc ca si eu ii mai fac sotului meu cadouri din astea. Bineinteles, combinat cu ceva care sa-i mearga la suflet. Eu, una, as prefera drept cadou un weekend undeva in afara orasului, unde sa fim numai noi doi, o cina romantica surpriza, ceva care sa insemne si o implicare emotionala, nu numai una financiara.

, Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anatolia spune:

Mie cel mai mult mi-ar placea mai apoi, si poate inca un Pupici tuturor

anatolia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria spune:

[quote]Originally posted by anatolia

Mie cel mai mult mi-ar placea mai apoi, si NEAPARAT un Pupici tuturor


Subscriu,
V.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabiG spune:

Saracul sotul meu este innebunit cind vine luna decembrie. Pt ca astept ceva si de Mos Nicolae (de acum inainte il voi ierta, vom lua cadou doar pt puiul nostru) si de Mos Craciun si de ziua mea (31 decembrie).
Si el o cam da in bara, saracul. Eu vreau si sa fie surpriza si sa-mi placa la nebunie...Stiti si voi, femeile! De acum a zis ca imi va face cadou cecuri valorice (aici le poti cumpara de la anumite magazine, treci suma care o vrei pe ele si persoana care le primeste cadou merge la magazin si isi alege ceva de suma respectiva). Este p[utin mai materialist, dar asa stie ca "nu o da in bara".
Mie mi-ar place excursii surpriza, bijuterii, flori. Dar uneori astept doar fleacuri, dar care sa vina din inima!

Va pup!


Pe lumea asta exista un singur bebelas (copil) perfect! Si fiecare mama il are!

Mergi la inceput