Nasici 2008

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iulia06 spune:

buna,nasici 2008.vreau sa ma alaturi si eu voua,deoarece in septembrie pe 20 o sa fiu si eu nasica si am emotii mult mai mari decat mireasa,chiar daca asta ar fi a doua oara cand cunun.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BlueEyes spune:

quote:
citat din mesajul lui elyanne

BlueEyes foarte frumosi si voi, si pozele voastre
Acolo asa e obiceiul cu 2 perechi de nasi? Sau am priceput eu aiurea din poze?




Aha ... asha e obiceiul la noi ... Doua perechi de nashi...O pereche din partea mirelui, o pereche din partea miresei ... In schimb, aici nu prea avem domnisori de onoare ... Am vazut ca in unele parti domnisorii de onoare tin lumanarile ... sau duc mirii... la noi doar nashii se ocupa de asta ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana_salajan spune:

Si eu voi fi nasa vara asta. Paula, bulina neagra pentru ca a trebuit sa descopar singura topicul. Problema la mine e ca voi fi o nasa balena, gravida in luna a 7/8-a. Ce ma fac? Cum ma imbrac?A,... si inca ceva. Noroc e ca mirii nu fac nunta anul asta ci doar starea civila si o petrecere dupa (logodna). Si mai e ceva ce cred ca pe unii o sa ii mire: au 4 perechi de nasi!!!!! Deci, ce ma fac, cum ma imbrac sa nu arat balena????peseu: Paula, mai treci maica si pe la noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana_salajan spune:

peseu: super bine arata sora ta, si asta doar la cateva luni dupa ce a nascut. Transmite-i felicitari din partea mea, ce nu as da sa arat si eu asa la primavara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AndreB spune:

Draga nasici,
Vand rochie noua, nepurtata (cu eticheta) de seara, lunga,deosebita, made in SUA, culoare verde smarald din matase naturala. Marimea 42. (US 10) (adica bust 89-92; talie 75-77; sold 94-96). Atasez foto cu model imbracata cu ea in albumul din semnatura.

Rochia se afla in Constanta- Expediez in tara oriunde. Pret: 350 ron


Mama lui Matei (5 nov. 2007)
[[URL=http://family.webshots.com/album/562151171ZHVSEO][/URL]Matei[/url]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Continuati va rog la capitolul ruamtor... care-i deschis de mai bine de-o luna... Era link-ul pus... pe pagina 20...

Nasici de 2008 (2)




Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput