Miresele anului 2006 (78)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Fetelor, mersi de urari. Chiar o sa ne chefuim in weekend, mai ales ca duminica e si ziua mamei mele. Abia astept sa vad ce o sa spuna ca i-am comandat tort asa cum ii placea ei (pe vremuri isi comanda de la o anume cofetarie, iar o doamna care a lucrat acolo e acum angajat la sotz si imi face ea tort - cofetaria respectiva s-a desfiintat).

Gio nu te mai necaji atat, e ok rochitza si o sa fii o nasa frumoasa. Chiar nu se merita sa dai luna de pe cer pentru o rochie.

Kitzy stai calma ca de maine se raceste vremea si va si ploua (evident, ca doar la chef cica facem gratar).

Oana ce fain ca o sa fiti amandoi in weekend.

Kreliutz distractie super faina si voua in weekend, sa va sarbatoriti frumos anisorul si sa va dea DD inca multi multi pe langa asta, fiecare mai frumos si mai fericit!


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

Aly, taci cu ploaia!!! ca te bat!
Gio, oi vrea io sa "numar bani"..dar, totusi, vreau sa si vaz ceva de pe unde ma duc, nu? (eh, poate ne-o ocoli )
kitzy, nu esti singura care nu poti dormi...si noi ne-am perpelit ca niste fripturi, cand pe-o parte, cand pe alta...si cea mai tare faza...avem pb si cu apa calda.......cica ar fi nush ce bypass pe coloana de la unu' care si-a racordat masian d espalat la apa calda...si ca atare, ne ia noua toata apa....sa-l descopere naibii ca m-am saturat sa stau ca proasta sa astept "caldura"...cu toate ca, la caldurile de afara...merge la fix dusul rece

ia priviti aici...neshte vorbe de duh:
http://show.zoho.com/public/krelia/Amate_Mujer.pps


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Krelia faina prezentare. Si stai calma, eu am zis ca ploua la Cluj, nu unde mergeti voi.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

tza' frica de batai', huh?
nu te bati fata, doamne fereste..pupa ea la tine drag!

quote:
Originally posted by Alynutza

Krelia faina prezentare. Si stai calma, eu am zis ca ploua la Cluj, nu unde mergeti voi.



E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Krelia in sf. ai gasit bomboanele tale preferate!!! sau, ma rog...asemanatoare. stiu ca-mi ziceai de ele acum vreo 2 ani si mi-ai aratat aceeasi poza.
Poate va ocoleste ploaia asa ca aveti si ce vedea.
Aly chefuiala placuta, mama ce de sarbatoriti!!!
M-am imbracat iar cu rochita, sanadale si e ok. cu o freza si un machiaj porfesionist o sa arat super. mai putin sunculitele din lateral, dar ce sa fac daca nu sunt tanga care sa stranga si burta si suncile. ciorapi sunt dar la 30 deni, mi se par grosi pt. asa ceva.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Kreliutz back, las' ca stiu eu bine ce stiu .

Gio lasa ca esti frumoasa asa cum esti. Vorba unei prietene de-a mele, ca atatea griji ne facem cand suntem tinere si pe cand om fi babe ramolite si scamosate o sa ne dam seama ce fraiere am fost.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

quote:
Originally posted by Giova

Krelia in sf. ai gasit bomboanele tale preferate!!! sau, ma rog...asemanatoare. stiu ca-mi ziceai de ele acum vreo 2 ani si mi-ai aratat aceeasi poza.
Poate va ocoleste ploaia asa ca aveti si ce vedea.


daaa, sa stii ca le-am descoperit acum vreun..si am zis ca am intalnit fericirea ....sunt putin diferite fata de Giotto..in sensul ca nu-s atat de cremoase..dar, compozitia e aceeasi
eh, cu ploaia...cum ne-o fi norocul...acu', ce sa mai zic? nu? ..am vb destul de ea..sa nu o atragem!


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Si eu sunt fan declarat ferrero rocher.

No gagici, weekend fain la toata lumea si super special pentru Krelia si ne auzim pe luni!


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

fititzili, hai ca pleaca si subsemnata...ma duc sa fac bagajel micutz micutz...apoi sa bag somnel ca maine dimineatza devreme.....pe cai

va pupezesc si, ne auzim luni!


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Gio...m-am convins si eu ca rochia de la starea civila o sa fie perfect...mai ramana sa achizitionez un paltonas negru , ca oricum imi doream unul...si sa speram ca o sa avem parte de o toamna lunga si frumoasa
eu sunt convinsa ca o sa fi o nasica foarte frumoasa!

inca nu stiu unde o sa fie nunta, ca n-am vazut invitatia si m-as mira ca hazbandul meu sa stie, ca nu e atent el la detalii din astea inainte cu 1 luna...el atunci inainte cu o saptamana se pregateste...
dar cum aflu iti spun...stiu doar ca nunta e in 6 octombrie

Kreliut, va doresc distractie placuta ...sa sarbatoriti frumos si sa aveti parte de o vreme minunata !!
de bomboane nu mai imi spune ca de cand sunt aici bag ca nesatula, exact din alea ...si eu sunt innebunita dupa ele!

Aly, ma bucur ca vine din pacate o sa fim impreuna doar 1 zi...deh, legaturile aeriene ale Romaniei sunt de exceptie...ajunge in seara asta la 9,30 si pleaca duminica dimineata la ora 7...o zi doar...si calatoresti 7 ore/intr-un sens si schimbi in Budapesta si Viena


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput