Miresele anului 2006 (78)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by Giova


va dau eu in cinstea primul anisor din viata de familie.
am fost de dim. la catedrala, pe urma la o terasa, acasa si am mai iesit seara cu piciul la o inghetata. si cam atat.
am luat-o in avans, restul il m=luam in intarziere, asata e...poate la anul pica toate in aceeasi zi.
va si o sapt. buna sa aveti.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">




smecherie ...te-am prins...vad ca la ore din astea numai noi doua suntem pe aici!

La Multi Ani!

Va pup pe toti 3...si va urez multa fericire, ani frumosi de acum in colo dar ....nu in 3 ci in 4


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Neatza!
Mai fetelor, n-aveti somn?
Gio multi ani fericiti de-acum incolo! Lasa, nu fi necajita, cu atat mai bine ca sarbatoriti de 3 ori .
Am avut un weekend cam naspa, al meu a fost mai toata ziua la lucru, sambata a venit la 2 noaptea, duminica a plecat pe la 11 dimineata si-a venit numai cat sa manance la amiaza, pe urma iar am stat singura acasa pana la 8. . Si cica weekend-ul asta ar fi trebuit sa fim impreuna si sa batem coclaurii... Asta e.
Sa aveti o saptamana frumoasa!


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Neata!
Aly, cateodata mai mai prind ore din astea pe la calculator...dar sa stii ca la ora 8 am fost in picioare, adica cine e om noaptea...stii tu continuarea...

Pacat ca v-ati stricat weekendul...se mai intampla, si al meu a fost tot cam asa...mi-am adus un proiect cu mine la care aveam deadline-ul ieri(duminica)...si am lucrat jumatate de sambata si jumatate de duminica ca sa il termin!

..acum ma pregatesc sa imi intind parul...si sa imi fac bagajul ca in 2 ore plec la un seminar.

cum mai e vremea...ca acu dupa ce m-ati innebunit cu marea noastra ....si imi convinsesem si domnul, am emotii cu vremea asta!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


Oana si tu esti pasare de noapte?
mersi mult, dar sa-l lasam deocamdata pe nr. 4, mai poate astepta ...
Aly mersi frumos. Imi pare rau ca ai stat mai mult singurica in weekend. si Clau a lucrat pana la ora 18 sambata, dar duminica am fost impreuna.

eu mi-am dus copilul la gradi. are un baietel din grupa mai mare varicela, si tot socotesc de ma tampesc, sa nu cumva sa faca cand plecam in Turcia. as muri de nervi, caci am ales hotel, tara, pt. marco. daca era pt. noi 2, plecam mai departe si sa vedem ceva, nu sa stam in club. of...doamne...ma [rog] sa faca acum daca e, si nu peste 3 sapt. ca atunci e cam la limita.

si sa nu ma mai plang atat....o sapt. buna si calduroasa sa aveti .

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by Giova


Oana si tu esti pasare de noapte?
mersi mult, dar sa-l lasam deocamdata pe nr. 4, mai poate astepta ...



...normal ca mai poate astepta...eu vorbeam in perspectiva


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Mda, asa-i, se mai intampla. Partea buna din toata 'afacerea' asta este ca sambata am stat si mi-am croit si festonat 3 perechi de pantaloni. Azi trantesc rapid niste snitele si pe urma ma apuc de cusut.

Oana la noi e soare deocamdata. Ieri am vazut la stiri imagini de pe litoral, era full.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Aly, misto, si aveam talente din astea cand eram acasa...si aveam si masinutza electrica....acu de cand cu muncile internationale, nu imi ajunge timpul sa dorm sambata si duminica

Doamne ajuta sa fie tot asa...cu putin noroc in 1 Septembrie suntem la Mamaia!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

chiar ca e capricioasa vremea asta....la noi sambata a fost frumos, ieri placut, aseara a plouat. azi dim. frigut, acum e soare.
Aly, oana ce fain ca aveti asemenea talente...eu sunt ca lemnul....
Aly sigur era Virtual Dub? ca eu nu mi-l gasesc in comp.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Fetelor va pupacesc ...plec la seminar, ne auzim miercuri cand ma intorc!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Oana si te asteptam pe miercuri. sper sa te si distrezi, nu sa muncesti doar.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput