Miresele anului 2006 (78)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

neatza si de aici!
eu am intrat in cizme (ghetutza) si pulovar ...deja am fost intrebata daca a venit iarna

...daca mie mi-e frig....ce treaba au ei, nu? ..ia uite domle, ce sa-ti povestesc...faza e ca acum incepe sa iasa soarele

...buna cafelussa


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

inca o frigurila... Si eu sunt 'blindata'. Pai ce ma doare pe mine ca altii umbla acuma in pantaloni scurti si tricou, treaba lor, eu daca mi-i frig ma imbrac, ca-i sanatatea mea. Asa ca... da-le pace. Si... fain de voi ca iese soarele, eu nu l-am mai vazut de marti.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

fain pe naiba ...am zis si eu ca se screme......da' dejaba..intra la loc ...

quote:
Originally posted by Alynutza

... fain de voi ca iese soarele, eu nu l-am mai vazut de marti.



E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

A-nnebunit vremea asta ce sa facem. Si eu stau cu frica-n san ca dupa ce ma bucurasem ca se schimba vremea sambata cand plecam noi si n-avem parte de ploi, iar s-a modificat modificarea si cica duminica ploua. Ma si vad vizitand Budapesta sub umbrela .


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

Aly,..las ca si eu am vizitat Parisu', acu vreo 7 ani...in decembrie ...cu umbrela...ploua fratzica...de ziceaica uitasera toti parizienii robinetele deschise .....si stiu cum mi-a fost ...asa ca..tiu pumniii sa nu aveti nevoie de umbrela...


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Neatza!!!
mama mia 9 grade de dimineata .
cica e vreme nasoala in toata Europa.
Finuta mea e cu moralul la pamant din cauza vremii. I-am zis ca o sustin...vom ingheta amandoua.....

fug la bagaje si pe urma sa vad de materiale si la pedichiura.
si o zi buna sa aveti.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by Alynutza
Ma si vad vizitand Budapesta sub umbrela .[/font=Georgia][/red]


mai, ce poate fi mai romantic de-atat?

a... buna dimineata!
iar am avut o noapte zbuciumata din cauza tunetelor, fulgerelor si a ploii...
e un fel de soare acum pe aici, da' e de ala cu dinti si bate vantul deci nu-mi place...
am vazut si eu aseara zapada de pe la nemti si... parca in Cehia mai era... da' sa stiti ca era pe bune... zapada serioasa...
si la noi... ce inundatii. Tecuciul era tot sub ape. Nu mai zic de nu stiu cate sate...

sa vad ce pot face pe aici, ca deocamdata, nu ma opresc din cascat...
raman pe-aproape!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Gio spor la pregatiri. Poate totusi se indreapta vremea asta nebuna.

Raluca mie ploaia nu mi se pare defel romantica. Nu cand trebuie sa umblu prin ea (daca stau in casa, la caldurica si sub plapuma de preferinta ).


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

am aparut si eu...cu pedichiura facuta si picioarele inghetate, caci nu m-am riscat sa-mi stric unghiile in adidasi.

am gasit ceva materiale gri, acum vreau sa merg cu rochita, sa vedem daca se potrivesc. si la 250.000 lei metrul, de 100 lei imi iau jumate si ma invelesc toata in el.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

ete ca ma facusi si eu cu un sal bordo. mama ce tapana voi fi. sper sa se asorteze cu buchetul si trandafirul din pieptul lui Clau.
Mai vb. si cu cumnata sa aduca sacoul ei gri, poate merge cu rochita mea.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput