Albinute & bondari de martie-aprilie '07 (20)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Rebiana27 spune:

Salutare feteleeeee!
I'm back!!!
N-am citit decat foarte putin din urma asa ca revin cu impresii dupa ce voi citi. Voi pune si poze de la cununia religioasa si cu Luca si cu progrese de-ale lui insa mai tarzior ca acum am intrat foarte putin pe laptopul lui frate-miu... vroiam sa va salut... mi-era dor de voi!
LA MULTI ANI NUNUTI! LA MULTE LUNITZE SAERBATORITILOR!

Rebiana, mami fericita de Luca-Andrei (14 martie 2007, 11:30)
Poze, Varsta lui Luca

Rebiana poate insemna asta dar si asta sau chiar www.bicoshops.de/ShopsAngebote.asp?frmPageNo=16&frmListSize=10&f_IDTyp=5&f_Typ=Trekking-/Tourenbike&frmIDLink=&frmMarke=&frmIDKGS=&frmKGSName=" target="_blank">asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iunita spune:

salutare stup!

Nu ammai intrat de un secol . Sper ca nu m-ati desfiintat. nu am apucat sa citesc mai nimic si nici acum nu ma intind la povesti . sper sa apuc maine sa fac un update. Am intrat numai ca sa va spun ca am vazut acum 5 min cazul Soniei la Prima tv. E atat de frumoasa iar mamica ei e atat de puternica... nu imi pot imagina cum rezista. Am bocit cupitica mea in brate zdravan. Vreau sa va intreb daca se strang banuti in grupul nostru sau daca ii donam direct in conturi. Am s aincerc sa caut si la grupul Oanei sa vad ce scrie si pe acolo. Dar va rog mult daca stiti ce alte donatii pot fi facute sa ma spuneti odata ca nu am timp prea mult de cautat


Pup toata gashca si felicitari pt toate realizarile si la muuulte lunisoare!

are mama o fetita frumusica foc...Iarina-Maria 01.04.2007
buburuza mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ane2200 spune:

quote:
Originally posted by iunita

salutare stup!

Nu ammai intrat de un secol . Sper ca nu m-ati desfiintat. nu am apucat sa citesc mai nimic si nici acum nu ma intind la povesti . sper sa apuc maine sa fac un update. Am intrat numai ca sa va spun ca am vazut acum 5 min cazul Soniei la Prima tv. E atat de frumoasa iar mamica ei e atat de puternica... nu imi pot imagina cum rezista. Am bocit cupitica mea in brate zdravan. Vreau sa va intreb daca se strang banuti in grupul nostru sau daca ii donam direct in conturi. Am s aincerc sa caut si la grupul Oanei sa vad ce scrie si pe acolo. Dar va rog mult daca stiti ce alte donatii pot fi facute sa ma spuneti odata ca nu am timp prea mult de cautat


Pup toata gashca si felicitari pt toate realizarile si la muuulte lunisoare!

are mama o fetita frumusica foc...Iarina-Maria 01.04.2007
buburuza mea




Ane & Raul - 17 martie 2007
www.onetruemedia.com/my_shared?z=1cb90b71924d712907dbca&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> filmulet Raul

www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ane2200 spune:

quote:
Originally posted by iunita

salutare stup!

Nu ammai intrat de un secol . Sper ca nu m-ati desfiintat. nu am apucat sa citesc mai nimic si nici acum nu ma intind la povesti . sper sa apuc maine sa fac un update. Am intrat numai ca sa va spun ca am vazut acum 5 min cazul Soniei la Prima tv. E atat de frumoasa iar mamica ei e atat de puternica... nu imi pot imagina cum rezista. Am bocit cupitica mea in brate zdravan. Vreau sa va intreb daca se strang banuti in grupul nostru sau daca ii donam direct in conturi. Am s aincerc sa caut si la grupul Oanei sa vad ce scrie si pe acolo. Dar va rog mult daca stiti ce alte donatii pot fi facute sa ma spuneti odata ca nu am timp prea mult de cautat


Pup toata gashca si felicitari pt toate realizarile si la muuulte lunisoare!

are mama o fetita frumusica foc...Iarina-Maria 01.04.2007
buburuza mea




Scuze, a plecat measjul fara sa scriu si textul... deh, neuronu'

Mai multe detalii sunt pe pagina de la Sufletul credintei - Ajutati-o pe Sonia. Acolo am vazut ca apar noutatile in legatura cu Sosonica.

Ane & Raul - 17 martie 2007
www.onetruemedia.com/my_shared?z=1cb90b71924d712907dbca&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> filmulet Raul

www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanici spune:

iunita astea is conturile unde se poate dona ptr Sonia:
conturile sunt:

Pentru RON:

1. BCR: RO59RNCB0318088189010001, sucursala Lacul Tei, Oana Geambasu
2. RAIFFEISEN: RO02RZBR0000060007006182, sucursala Lipscani, Oana Geambasu

Pentru USD:
BRD: RO77BRDE441SV93168544410, SWIFT BRDEROBU, sucursala Unirea, Oana Geambasu

Pentru EURO:
BRD: RO69BRDE441SV93168704410, SWIFT BRDEROBU, sucursala Unirea, Oana Geambasu

Pe internet:
Moneybookers (USD): oana.geambasu1@gmail.com (cont virtual, gen paypal)

roxana & Rares Teodor (23 martie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cria_bv spune:

Buna fetelor,
vad ca ati fost tare harnicute abia daca mai tin pasul cu voi.
Am vazut si eu cazul Soniei si m-am cutremurat, multa sanatate sa ii dea Dumnezeu si ne rugam pt ea.
Noi am fost la controlul de trei luni si ne prezentam bine 7500 gr si 63 cm. In continuare suntem constipati dar nu vreau sa-i mai dau nimic siropele sau alte chestii. Am intrebat si eu dr in legatura cu kk verde si a spus ca e normal pt ca noi ne hranim mixt.
Am inceput cu suculete si vad ca lui Vlad ii place si sper ca asta ii va mai regla scaunele.
La multi ani pt copilasii care se sarbatoresc azi.
Paxela eu zic ca cu mami seamana fetita.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihael@ spune:

Pentru cele care alapteaza, uitati www.jurnalul.ro/articole/98380/mame-optimiste-copii-sanatosi" target="_blank">aici un articol de luat in seama.

Mihaela cu Stefania (19.03.2007)

poze Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns martutza spune:

La Multi Ani sarabtoritilor zilei.Sa cresteti mari,sanatosi si norocosi.

La Multi Ani Nunuti.Sa fi sanatoasa si sa te bucuri de copilul tau.

Marta mama lui Victor Mihai 12.03
Varsta lui Victor
Victor Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Val_ spune:

Radcarmen acum vazui la semnatura ca este baietel. Scuze, da ce sa fac daca este dragut ca o fetita. No offence.

Roxanici multumesc pentru raspunsuri.

Valentina cu bebe Mariuca (25.04.2007)
Mariuca in prima luna

www.sonia.as.ro" target="_blank">Pentru inima Soniei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kitty spune:

Buna seara! Copii au adormit si am prins si calculatorul liber!

la toti sarbatoritii! Sa creasca mari si sa-si bucure parintii!

Ma inscriu si eu intre fetele la care le cade parul, nu mi-a cazut deloc in sarcina si nici pana acum 2-3 saptamani, iar acum recupereaza.

Elpower , ce draguta e Thea, e dulcica tare si m-a impresionat ce frumos ai vorbit despre ea la aniversare!

Ddana ce haios e Dragoselul-punkist, e in ton cu festivalul din oras!

ElenaGiulia, vad ca si Arthur vrea sa iasa printre gratii, nici eu nu mai pot sa o las o clipa pe Giulia mea nesuprevegheata ca-si tot prinde piciorusele printre gratii.

Martutza, multumesc f mult ca m-ai atentionat de masajul pe burtica, din nestiinta puteam sa-i fac rau in loc sa-i fac bine! Tot mereu te citesc cu drag , avem puiutii nascuti intr-o zi si suntem si apropiate ca varsta! M-am distrat de pozele lui Victor, mai ales de cea in care e pe jumatate afara din patut. Ma tot gandesc daca sa nu-i pun aparatoare la patut sa nu-si mai prinda Giulia picorusele, dar n-ar mai circula aerul si oricum e f cald.

Alionushca, Val, in general sunt o persoana f toleranta si chiar ma cam las calcate in picioare, dar cand e vorba de Giulia, mai ales acum ca e saracuta cu probleme devin ferma, ma impun, spun sa nu o ia in brate, fac chiar urat cand persoane "binevoitoare" incearca sa-i dea sa guste tot felul sub pretext ca pofteste si ea.

Radcarmen ce draguti sunt cand isi observa manutele si si le gasesc intre ele, ca si cum s-ar mira ce au gasit ei acolo!!!

Paxela cum ii faci motzul, ca par avem destul, dar mi-e frica sa il prind?

Karra, ai fetita mare, poti sa o pui la masa cu voi!!

Mihael@, tocmai i-am explicat sotului meu ca trebuie sa ma inveseleasca, apropo de articolul respectiv. Draguta printesa ai!

Despre puii mei, ce sa va mai spun, Raul e f bine, i-au ramas doar niste urme, nu se mai trezeste noaptea, problema e ca peste o saptamana ar trebui sa mearga in tabara si eu nu ma mai simt in stare sa-l las. Incerc sa ma linistesc dar se pare ca psihic eu sunt cea mai marcata si asta s-a observat in momentul in care am avut timp sa stau sa ma gandesc la ce a fost.

Mi-e atat de mila de Giulia! Si pt pansamentul gros de pe spate pe caldurile astea si si mai tare pentru ca asa de tare vrea sa se intoarca de pe spate pe burtica si a si reusit de cateva ori desi pansamentul ii tine umerii trasi in spate sa nu aiba libertate de miscare. Mi-e frica sa o las sa se miste cum si-ar dori ca mi-e teama sa nu i se prinda prost osul. Mi se rupe inima cand o vad cum se bucura daca se intoarce pe burtica, sta ca un iepuras si chiuie de bucurie!!

Prietena mea (daca tot ati adoptat-o si pe ea) e bine, aseara am iesit la plimbare si a putut sa umble destul de mult. Interesant ce drag mi-e Remus de cand l-am alaptat!!! Am sa fiu nasa lui, la sfarsitul lui august il botez.

Fetelor, ma intreb daca nu s-ar putea organiza cumva pentru Sonia sa se poata trimite bani in plicuri, cum a mai fost la alte campanii organizate. Cred ca la majoritate dintre noi ne e greu sa mergem pe la banci si daca ar fi mai simplu cred ca mai multa lume ar incerca sa trimita o suma cat de mica pentru inimioara ei.




Kitty, Raul 25.05.1999 si Giulia 12.03.2007
Slideshow http://www232.rockyou.com/show_my_gallery.php?instanceid=76030397#

Mergi la inceput