catalog Yves Rocher (2)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns amoodia spune:

Candy pai in oferta la noi are si prietenul si are si cel care l-a recomandat cate un cadou. cel care l-a recomandat isi alege din 4 variante, eu mi-am ales mereu cecuri in jur de 25 euro pe care il voi primi cand cel cel pe care l-am recomandat isi va plati prima factura.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LindaZ spune:

Eu am facut o comanda prin aprilie si n-am primit nimic ... acum a venit si al doilea catalog ... adica mai traiesc totusi daca dau un semn de viata. Nu stiam ca asa mult dureaza ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Candy spune:

Fetelor, puteti suna la numarul din Bucuresti (scris pe ultima pagina din catalog si pe formularul de comanda) ca sa aflati in ce stadiu se afla comanda voastra, au o evidenta computerizata si va pot spune daca e in asteptare, daca a fost livrata, etc. Am inteles de la operatoare ca acum dureaza 3-4 saptamani livrarea. Din pacate, nu am catalogul la mine sa va dau nr., dara e trecut pe toate cataloagele.

God, if I can't have what I want, let me want what I have.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

quote:
Originally posted by amoodia
Danielac rimelul Yria e rosu nu? face volum genelor?




Da, e rosu ca ambalaj, eu zic ca merita, face volum si nu se sterge peste zi!


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza Dianei este Humulesti.jpg - Va place?

Petitia online:
http://www.sign2signal.com/sign2signal/index.php?ln=en&show=petitie&id=311

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amoodia spune:

Daniela dar le da volum mult sau doar asa putin? l-am primit pe cel de la Luminelle pentru volum, si nu face volum deloc.


fetelor au o crema anticelulita in sticla verde. a incercat-o careva? da rezultate?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadina spune:

Buna ziua,
dati-mi si mie pe pnm va rog nr de telefon unde pot comanda catalogul si produse in Romania.
Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali spune:

Acum am facut si eu comanda de un catalog.Poti suna la 021-2036163

ali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zeririlouiza spune:

Eu pana acum am comandat de 2 ori, intradevar dureaza ceva, pana la 3 saptamani, ultima oara am sunat ca a fost mai mult si au verificat si mi-au spus ca unele produse nu au sosit si de aceea intarzie, in rst produsele lor sunt super.
Nr de la comenzi: 021 203 61 31

eu prima data am trimis cuponul prin posta si ma gandeam supa 10 zile sa sun sa vad bine ca am sunat ca nu ajunsese plicul la iei asa ca tot prin telefon am facut comanda, si e simplu completez si sun, si asa ma orientez mai usor

Louiza 12s +
http://bd.lilypie.com/vkuap3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zeririlouiza spune:

Apropo uituca ca de obicei
nr 021 203 61 31 inca o data
si programul este luni-vineri 08-20
sambata 08-14

Louiza 12s +
http://bd.lilypie.com/vkuap3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns juliacosma spune:

Fetele care au catalogul: nu stiti daca luna aceasta (iulie) este promotie la parfumul "Comme un Evidence"???

Daca aflati ca este la promotie ma anuntati si pe mine, va rog !!!!!!!!!

Mergi la inceput