Ati comandat vreodata la Provea ?

Ati comandat vreodata la Provea ? | Autor: danilamonica

Link direct la acest mesaj

Ati facut vreodata comanda de la firma Provea - eu am primit un pliant cu sutien+chilot numai 17.9 Ron (reducere de la 128.4 ???)
se pare ca ar fi elevtiene..am intrat pe site si poti comanda din diverse tari..dar au diverse modele pt fiecare tara!
Fetele din Romania ati primit vreun colet de la ei..ce calitate au produsele?
Eu am comandat si sper sa nu fie tzeapa!
Monica

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

da ce reducere babana....ce model de chilot ai cumparat de scad aia asa mult...ca 2 ate iti pot trimite si yo si chiar mai ieftin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Eu abia am trimis o comanda ... si astept cu sufletul la gura ! Sper sa fie ok! Mi-am comandat si topul aferent! Te tin la curent cu impresiile!


Cami mami & Daria (02.01.2006)
Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vl-ad spune:

Am dat si eu o comanda acu' 5 minute.
Sper sa fi nimerit marimile.
Stiti si in cat timp ajung coletele?

------------------------
ADINA SI VLAD (17-11-2004)

VLAD
POZE CU PUIUTUL MEU
www.dropshots.com/vl-ad" target="_blank">filmulete Vlad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pitzinuca spune:

salut! ce e cu provea asta ca nu am gasit nimic pe net... dati-mi si mie eine link ceva...

multumesc!

b

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiara.2005 spune:

Am cautat si eu si nu am gasit nimic. Ne dati si noua linkul? Daca nu merge aici eventual in PM sau pe e-mail.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vl-ad spune:

Acesta este link-ul :
http://www.provea.com/Provea/ProveaFinal/ProveaHome.aspx?CultureSet=de-DE
Pt RO vad ca sunt foarte putine modele.

------------------------
ADINA SI VLAD (17-11-2004)

VLAD
POZE CU PUIUTUL MEU
www.dropshots.com/vl-ad" target="_blank">filmulete Vlad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iubika spune:

Suna interesant, accesibil ca pret.
Cat costa transportul?

Blog muzical Zambiti, va rog!
I could give up chocolate but I'm not a quitter...
Click aici pentru a primi zilnic bancuri in casuta de mail!!

Un clic pour la forêt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lili_ka spune:

Legat de Provea . Aveti grija cand primiti coletul. Odata cu primirea lui veti ptimi si un talon . In cazul in care nu completati acest talon si nu il trimiteti inapoi lunar sau la doua luni veti primi din oficiu cate un pachet cu rpoduse de la ei. Se considera ca nereturanand talonul sunteti de aord ca periodic sa primiti produse de la ei fie ca le comandati fie ca nu. Eu am patit-o . In fiecare luna primeam cate un colet de la ei cu cate doua trei produse. Le-am acceptat un timp dupa care la un moment dat le-am returnat pachetul spunandu-le ca nu am comandat nimic la ei sa ca nu mai vreau sa primesc pachete de la ei. Cu toate acestea am mai primit de doua ori pachete de la ei pe care le-am returnat din nou. Dupa trei luni ma trezec cu o instiintare de la ei ca nu am platit nu stiu ce factura. Le-am scris un mail si le-am atasat si o copie de pe extrasul de cont si in cele din urma mi-au raspuns si-au cerut scuze si nici nu am mai primit vreun produs de la ei.
Legat de calitate nu ma plang sunt bune. Insa sa primesti lunar cate trei patru perechi de bikini te plictisesti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lili_ka spune:

quote:
Originally posted by

Legat de Provea . Aveti grija cand primiti coletul. Odata cu primirea lui veti ptimi si un talon . In cazul in care nu completati acest talon si nu il trimiteti inapoi lunar sau la doua luni veti primi din oficiu cate un pachet cu rpoduse de la ei. Se considera ca nereturanand talonul sunteti de aord ca periodic sa primiti produse de la ei fie ca le comandati fie ca nu. Eu am patit-o . In fiecare luna primeam cate un colet de la ei cu cate doua trei produse. Le-am acceptat un timp dupa care la un moment dat le-am returnat pachetul spunandu-le ca nu am comandat nimic la ei sa ca nu mai vreau sa primesc pachete de la ei. Cu toate acestea am mai primit de doua ori pachete de la ei pe care le-am returnat din nou. Dupa trei luni ma trezec cu o instiintare de la ei ca nu am platit nu stiu ce factura. Le-am scris un mail si le-am atasat si o copie de pe extrasul de cont si in cele din urma mi-au raspuns si-au cerut scuze si nici nu am mai primit vreun produs de la ei.
Legat de calitate nu ma plang sunt bune. Eu am fost si sunt f multumita de produsele lor.
Insa sa primesti lunar cate trei patru perechi de bikini te plictisesti.
Singura chestie este ca dupa ce primesti coletul sa nu uiti sa trimiti talonul inapoi prin care confirmi ca nu vrei sa-ti trimita ei din oficiu urmatorul pachet. Asta trebuie sa o faci la fiecare comanda.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GinaMirela spune:

Cine ma ajuta si pe mine? Am comandat si eu un set de la provea..din pura curiozitate. De atunci a trecut mai bine de 1 luna (se fac chiar 2luni in curand). Cine e client fidel si poate sa imi spuna daca astept in zadar...va pup pe toti

Mergi la inceput