Miresele anului 2006 (77)

Raspunsuri - Pagina 29

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

...asa e Aly, dar n-ai ce sa le faci...s-a tiganit rau de tot cu ala, dar concluzia politaiului a fost ca trebuia sa opreasca desi i-a explicat ca daca frana brusc intra ala din spate in el
cand a accelerat el sa prinda verdele nu avea alta masina in fata dar a observat ca si cel din spatele lui a accelerat sa treaca ....
cateodata nu poti sa te intelegi cu politistii, ei o tin pe a lor indiferent ce le zici tu, parca le intra pe o ureche si le iese pe alta
trece timpul nu-i problema....el e linistit, se gandea ca nu cumva sa trebuiasca sa faca scoala din nou


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Asa-i. Eu ce sa mai zic, ca m-am pierdut cu totul cand m-a tras atunci pe dreapta, cred ca nu mai stiam nici cum ma cheama. Stiam numai ca m-am ras de carnet pe 30 de zile, ca daca nu mi-au prea intrat in cap contraventiile, astea cu retinerea carnetului le stiam pe de rost . Clar ca nu se pune problema sa faca scoala si s-a scos si examenul, pentru ca pana acum trebuia sa dai examen cu 15 intrebari si sa faci minim 13 ca sa-ti dea inapoi carnetul, indiferent din ce motiv ti-l luau. Acum nu mai trebuie sa dai examen decat daca faci accident. Oricum, un cretin de politist, pentru ca se si specifica in cod ca e permis sa treci pe galben atata vreme cat nu mai poti opri in conditii de siguranta. Naspa pentru el, eu macar stiu ca sufar pe drept, ca am comis-o.



Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Oana asa stiu si eu, mai bine treci pe portocaliu, daca nu poti opri in conditii de siguranta. si eu de multe ori bag viteza cand e verde si trec tot pe portocaliu.
Uite aici rochitele: http://community.webshots.com/user/rochitedeseara

eu maine numai dupa ora 14 voi intra, iar imi iau astia curentul. asa ca profit sa mai sap dupa rochitza.

si o zi buna va doresc sa aveti maine.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Neata! Azi dau eu cafeaua!


Sa aveti o zi buna!

www.flickr.com/photos/11356870@N07/sets/72157601415318605/detail/" target="_blank">Poze Arieseni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Neatza!
Kitzy mersi de cafea!

Gio e drept ca ai voie sa treci pe galben daca nu mai poti opri in conditii de siguranta, insa nu-i voie sa accelerezi cand vezi ca-i verde, tocmai ca sa poti opri daca te surprinde lumina galbena . De-asta imi plac mie mai mult semafoarele cu cronometru, ca ma pot orienta mai bine daca am timp sa trec sau nu.

Sa aveti o zi frumoasa si buna, fetelor!


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Iarasi se face cald afara....sau m-am obisnuit eu cu temperaturi mai joase
Abia astept sa vina vreme mai racoroasa ca ma omoara caldura asta.


www.flickr.com/photos/11356870@N07/sets/72157601415318605/detail/" target="_blank">Poze Arieseni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Kitzy ba lasa sa fie cald, ca pe urma 6 luni tot racoare o sa ne fie. Eu abia am asteptat vremea buna.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Pt mine temperatura perfecta e de 20 de grade si azi se apropie vertiginos de 30..ufff! Ce bine era in vacanta....
Apropo, am facut prajitua cu crema de ananas si s-a topit intr-o clipa Pe vremea asta e foarte racoroasa, o recomand!


www.flickr.com/photos/11356870@N07/sets/72157601415318605/detail/" target="_blank">Poze Arieseni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Eu ma simt foarte bine pe la 25-26. Imi plac la nebunie hainutzele de vara, mici si usurele, sandalutzele, tare mi-ar place sa ma pot imbraca asa tot anul. Ma termina frigul (sufar foarte tare cand mi-e frig si-s tare friguroasa) si faptul ca mai trebuie sa car inca vreo 3-4 kg de haine in spate ca sa nu rabd frig.

Ma bucur ca ti-a placut prajitura, intr-adevar e foarte racoroasa si usoara.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Neata si de la mine!
...aici ploua de ieri in continuu!

Kitzy si mie imi place mai bine la 20 de grade...e perfect! Mai iau o haina in plus daca e vorba...
...la 30 deja ma topesc si nu prea suport caldurile alea mari.

Gio...unde sta domnita asta cu rochitele...ca sunt frumoase...cumva prin Bucuresti? singura chestie e ca nu am purtat pana acum rochie de seara lunga, de nasa merge...dar nu e greu de scurtat oricum

fetelor m-ati innebunit cu prajiturile alea...da lasa ca vine Craciunul, pana atunci imi iau si cuptor elestric, ca sa am obiectul muncii...si o sa am si ocazia perfecta


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput