Miresele anului 2006 (77)

Raspunsuri - Pagina 28

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


caut in disperare rochie de nasa. pe 8 sept. cununam, si nu m-a interesat pana acum.
Sincer nu vreau sa dau banii pe toale de la AT si Botezatu', ca nu e momentul.
Maine merg si in Mall, poate-poate gasesc ceva.

Alypup], aici e cald si soare.
krelia pai nu prea am ce sa fac peste 5 zile. cina am facut-o in avans, pt. am interdictie, asa ca....vom petrece ziua in 3, mai ales ca e si duminica. asta daca nu avem cumva musafirii: vin finutii din Spania si poate trec pe la noi. macar mai clarificam niste detalii pt. nunta.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Gio la noi s-a pus pe o ploaie... Succes la cautat rochie. La AT m-am uitat si eu cand cautam pentru nunta lui frate-meu, dezastru ce scoruri au, nici pe rochia de mireasa n-am dat atatia bani. Si nici nu era nu stiu ce grozavie de rochie. Vezi si pe la astia care vand rochii de mireasa, majoritatea au si rochii de ocazie, poate gasesti ceva frumos.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Neatza!
Haideti la !



Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Neata!
Aly merci de cafea!
...si ca sa nu zici ca esti singura, fratele meu te "acompaniaza" la capitolul soferi fara obiectul muncii


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

quote:
Originally posted by ooana


...si ca sa nu zici ca esti singura, fratele meu te "acompaniaza" la capitolul soferi fara obiectul muncii




Sa nu-mi spui ca a ramas fara permis! Ce s-a intamplat?


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


tuturor mariilor!!!

eu sunt inca in cautare de rochita si spatiu pt. biroul lui Clau. cat mai aproape de casa, caci vom avea doar o masina, si sa ne putem descurca cu ea amandoi.
Oana imi pare rau ca a ramas fara carnet fratele tau. cum a reusit?
Aly cum e vremea la voi? la noi tot soare si frumos.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by Alynutza

quote:
Originally posted by ooana


...si ca sa nu zici ca esti singura, fratele meu te "acompaniaza" la capitolul soferi fara obiectul muncii




Sa nu-mi spui ca a ramas fara permis! Ce s-a intamplat?


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year




Aly...a traversat intersectia pe galben...politistul zice ca pe rosu

asta e acu...evenimentul s-a petrecut ieri...mai are dovada aia pe 2 saptamani si dupa aia 0 luna sta linistit
ar putea merge sa depuna contestatie la Tribunal si sa se judece cu ei...dar i-am zis ca nu are rost...ca il primeste inapoi...daca trebuia sa faca scoala de soferi din nou altfel se punea problema
...si are carnetul de 4 ani...deci poti sa o patesti indiferent de "vechimea in munca"

Gio, spor la cautari...desi cu rochitele astea e cam greu...parca tot ce gasesti e la fel, acelasi model naspa...am avut si eu probleme!

Aici e suspect de frumos si cald...


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Acum ma uitam pe un site dat de o prietena. vinde o tipa rochite de seara aduse din America. modele sunt super misto, preturi bune, dar nu ma pot risca sa iau fara probat.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Oana ce sa-i faci, se mai intampla. Nasol ca nici macar n-a fost de vina, iar pentru trecut pe galben nu se ia permisul. Avea o sansa daca se tiganea rau de tot cu politaiul naspet, sa-l ia tare sa-i ceara martori/dovezi/etc, acuma la tribunal n-are rost sa ajunga pentru 30 de zile de suspendare. Si frate-meu a avut permisul suspendat, pentru o prostie (a calcat linia continua pentru a evita un accident si tembelul de politist i-a luat lui carnetul, nu la ala care era de fapt de vina - ajung la concluzia ca mai bine intri domne in ei sa se invete minte). Lasa ca trec alea 30 de zile. Greu, dar trec. Eu mai am 15 si am impresia ca nu mai stiu cu ce se mananca sofatul.

Gio ai dreptate, e riscant sa iei fara proba.

Si la noi e frumos afara. Si pe zilele urmatoare spune soare si cald, in sfarsit pun si eu gecile de iarna la spalat .


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by Giova

Acum ma uitam pe un site dat de o prietena. vinde o tipa rochite de seara aduse din America. modele sunt super misto, preturi bune, dar nu ma pot risca sa iau fara probat.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">




vreau sa vad si io...


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput