Miresele anului 2006 (77)

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Neatza!!!
eu astept sa-i vina analizele de tiroida ale mamei si pe urma mergem sa o aducem acasa. Inima e ok, doar la tiroida are nu stiu ce ganglion., de aceea asteapta rezultatul.
Cica sa faca mult sport, si sa invete cum sa respire.

aici e cald si bine.
Aly mersi de .

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

am pus poze noi
- poze din 15 iulie din Alba, le-am luat de la cumnata, sunt si 2 filmuletze acolo
http://family.webshots.com/photo/2716604740065845318ZgnLWz
- poze recente:
http://family.webshots.com/album/560132300TRdReL

mergem dupa mama la spital.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Gio acuma ma uit la poze, e absolut total piciul tau.
Sper sa fie bine si mama ta, te asteptam cu vesti bune.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

am venit cu mama, cica are colesterolul marit, ceva probl. cu tiroida, dar toate starile naspa sunt de la menopauza, cica a intrat prea devreme, mai putea astepta vreo 4 ani.
cam asta e tot, fug sa pun cartofii pt. piure la foc.
Aly.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Gio si eu. Ma bucur ca nu-i nimic grav cu mama ta. Intrarea la menopauza se face cumva pe linie genetica materna, daca si bunica ta (mama mamei) a intrat devreme, si mama ta va intra devreme si tu la fel. Bunica mea din partea mamei a intrat la 42 de ani la menopauza, si mama destul de devreme, dar nu chiar la 42. Deci, n-avem cum astepta, cand e sa se intample se intampla. Am citit mai demult in Formula AS de niste ceaiuri care ar contracara efectele menopauzei, multe femei spuneau chiar ca le-a venit din nou ciclul dupa ceaiurile respective.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Aly mama are 51 ani si cica mai putea astepta macar pana la 55, dar ce naiba sa faci? nu depinde de tine.
Citeste ea tot, ia tratament homeopat, are carti cu plante naturiste, e documentata, dar uite ce stari naspa are. eu sper sa se instaleze menopauza asta definitiv si sa scape de ele.
daca e pe cale genetica, nici nu vreau sa ma gandesc cum o fi si la mine.

mama e in parc cu marco, asa ca ma bag la .
, pe maine.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Neatza!
Haideti ca-i gata !
Dupa ce ieri dupa-masa a iesit si la noi soarele si s-a incalzit putintel, acuma iar s-a innorat... urata de tot luna asta care trebuia sa fie calda si frumoasa.
Gio chiar asa, nu depindea de mama ta cand se intampla. Lasa ca vor trece si starile naspa, asta e, n-ai ce-i face, e normal pentru perioada asta. E bine ca e doar atat si nu-i nimic grav.
Oare fetele celelalte pe unde bantuie?

O zi buna!


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Neatza!!!
si la noi s-a innorat, e cald, dar la ce folos?
Urasc de-a dreptul vremea asta din ultimele luni.

Pe unde sunteti fetele? posomorate de la vreme? sau cu treaba multa?


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

aici sunt ...ieri am vaslit la greu ...azi...asa si asa...aseara ne-am dus la ziua unui f bun prieten....am ajuns acasa la ora 1 noaptea...de dimineatza zombie.....si acu'...astept sa pap neshte rosii cu branza, ne-a adus un colegutz...nu mai poci de pofta ..

Gio, e nasoala rau meno' asta...fir-ar ea sa fie......si ce ne mai chinuie pe noi femeile...si maica-mea s-a tot dat peste cap cu o gramada de chestii in corp, din cauza nemernicei asteia...soacra-mea avea bufeuri la greu...cand ii era cald, cand ii era frig...in fine....se pare ca desi scapi de ea intr-un final...de repercursiunile pe care le are, nu scapi...nu stiu ce sa zic.....dar bine nu cred ca ne va fi nici noua....depinde doar de organism...probabil..

am rezolvat-o cu cuptorul...am fost si ne-a schimbat cadrul ala cu rotite...caci el era de vina...erau rotitele prea mari si de aia nu se potriveau....

pe aici e cald si cerul relativ senin....mie mi-e somn si n-am kef de nimic ...si ma doare si un genunchi....cand urc si cobor scarile....

ah, Gio, m-am uitat la poze...super faine!

pup fete


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Eu sunt la ora de fructe. Sa ai pofta la branzica si rosii.
De menopauza, ce sa mai zic, pana la urma ai multe de tras in viata daca esti femeie. Barbatii n-au atatea griji. De aia vreau eu baiat, macar el sa nu aiba atata de tras.
Eu sunt 'in al noulea cer': tocmai ne-a anuntat sefu ca se desfiinteaza departamentul nostru si sa ne cautam de lucru.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput