Fulguleti de noiembrie-decembrie 2006 (61)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura13 spune:

au adus jucarii de la tiny love pe bebelusul tau. bine,. nu au nimic in stoc momentan, dar ca idee..... jucarii peste 6 luni, pg 14-15

Laura lui Daniel - 14.11.2006
Poze Daniel

slideshow Daniel

Mamici din Iasi

www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">Fulguleti noiembrie-decembrie 2006

www.reclama ilegala - conmsidera acesta un avertisment.ro/bebe.php?cod=2291,2861" target="_blank">votati-ne!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dayanara spune:

mai bine cu salteaua ridicata e adevarat, acum citeam si niste artic ole pe net, dar nici perna nu strica ca da frumos in patutz :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dia_bi spune:

buna seara!
tocmai am culcat-o pe bianca si am intrat putin sa vad ce s-a mai intamplat azi
bianca este la fel tot face febra,si tocmai acum dr noastra e plecata asa ca a vazut-o alta dr.iar azi era de negasit si ea,si m-am dus la alt cab aici in zona,aia imi da un alt antibiotic pe care fata nu il suporta,am gustat si eu putin din el era amar ca fierea,nici nu i l-am mai dat
intr-un final o gasesc la tel pe dr si mi-a zis ca e o viroza care se manifesta cu febra prelungita dar sa ma duc maine sa o vada sa nu apara alte complicatii sa nu fie otita
bianca e vesela mananca bine se joaca rade dar ma ingrijoreaza febra
o intrebare:Ce parere ave-ti de antibiotice la bb?
cumnata mea care e asist mi-a zis sa nu-i dau ca nu sunt bune pt bb,dar eu am continuat sa ii dau,ca fara el nu cred ca-i trece mai ales ca are rosu in gat
sa vedem ce o sa ne zica maine dr,va tin la curent

DIA-mami de bianca-andreea(19.10.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asiza spune:

Mai, Donia, ce telegrafica esti! Se vede treba ca esti busy buuusyyy da' buuuuuusyyyyyy rau!...cum stati cu diversificarea? Pune niste poze cu Cristinel si Roxanica cand ai timp ca mi-e dor de ei....
Hai sa bag eu MENIUL ZILEI:
5.00 150 ml lapte
9.30 para borcanel Hipp+100 ml lapte
2.00 piure de legume (morcov, patrunjel, un cartof mic mic, dovlecel, 2 pastai fasole verde)+100 ml lapte
17.30 o portie cereale Milubrei
9.30 240 ml laptic.

Anda, vazut pozici cu Karinne...e frumusica foc pitica...de unde inspiratia pentru nume? (e f frumos nu de alta)
Io n-am reusit sa vad poze cu bb Ivan...oare de ce?
Dia_bi, sanatate multa va doresc..cat despre antibiotice la bb...doar daca e absolut necesar, cu recomandare medicala (din pacate insa, la noi in Romania, se recomanda mult prea usor antibioticele)...
Lavinia, ...ce mai face Mihaita?...mai, cand postezi tu si-ti vad numele, mereu ma gandesc la rochita neagra cu buline albe de pe vremea cand erai gravi...super...imaginea asta mi-a ramas in minte ca tare mult mi-ai placut cu rochita aia...

Intrebare: ce periuta si pasta de dinti ati cumparat pentru bb??? Dianocica avea ceva ce ma tenta, o periuta-degetar, dar unde sa caut, de la ce firma, aveti habar????

Pupici la mamici...

P.S.Danutz, eu iti tin pumnii pentru a nu ajunge la operatie...sa ne tii la curent!

Oana cu Denis Cristian (19 decembrie 2006)
Slideshow Ingerasul nostru drag
www.youngnutrition.net/member/tickers/64637/ticker1.png" target="_blank">Varsta Denis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asiza spune:

booon...pe Dandusa o-nteleg ca are treaba azi , da' voi, restul, ce justificare aveti ca nu sunteti pe forum???? ...

Ce liniste, dom'le...ce liniste...mi-e si teama sa mai tastez...

Noapte buna...

Oana cu Denis Cristian (19 decembrie 2006)
Slideshow Ingerasul nostru drag
www.youngnutrition.net/member/tickers/64637/ticker1.png" target="_blank">Varsta Denis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dayanara spune:

asiza cred ca am postat doar o data linkul cu poze, uite aici din nou: http://community.webshots.com/user/dayannara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

quote:
Originally posted by asiza


booon...pe Dandusa o-nteleg ca are treaba azi , da' voi, restul, ce justificare aveti ca nu sunteti pe forum???? ...





...sa stii ca si miine am treaba...sa nu-mi cereti sa va dau ok,sa "wiew my webcam"...ca va resping...,io' va zic de acu' sa nu ziceti ca nu v-am zis...,aaaa si nu fugiti de ma cautati...,stati asa...,veniti incoa'...sint pe invisibil...

Mindrete de Crinuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

pupici de noapte buna tuturor,

Asiza noi am luat de la help net o periuta degetar de la nenedent - e ok pt gingii si pentru dinti.
andaramona eu stau in Dacia - deci frecventez parcul de acolo - mai rar vin si pe la voi prin parc sa ma intalnesc cu Dia. Pe fetita mea o cheama Karina - deci sunt cat de cat tize. sigur ne vedem curand pe acolo.

fug la somn si mai vb maine. you all


Miro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teutz spune:

La multe lunisoare David de Simo29!

Dandusa, la multi ani fericiti de casnicie! Sa va iubiti intotdeauna ca acum!
Ruxandra, bine ai revenit!
Yagmur
Dia_bi, multa sanatate Biancai! Felicitari pentru dintisor!
Andaramona, bine ai venit in grupul nostru! Ce frumoasa e Karinne! Iti vine sa o mananci, nu alta!
Dayanara, Ivan e un flacau pe cinste! Scump foc, foc! Iar tu arati super de super!


Teutz de Alexia Iarina (10.12.2006)
Poze Alexia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

uitati aici de proba...,tananananana
,tanannanana,tanananana,


Mindrete de Crinuta

Mergi la inceput