Miresele anului 2006 (76)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kateryna spune:

Sal`tare. Va mai aduceti aminte de mine?
Giova, felicitari ptr dintisori. Mai aveti putin si scapati. Noi avem abia 6 dintisori, asa ca mai avem pana va ajungem. dar noi suntem si mai mici ca abia avem cinci luni jumate.

Fetele, nu stiu daca ati aflat dar a nascut Addinel pe 11 iunie o fetita pe nume Bianca. Cred ca si Raza a nascut ca avea termen pe 18 si zilele astea trebuie sa nasca si Moko, dar baietelul ei se cam lasa asteptat.



Kateryna si Anelin-George (7 ian 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Neatza!
Poftiti la , dar nu prea multa, ca nu face bine pe caldurile astea. Pun la bataie si un suc de fructe, sa ne vitaminizam. Eu am dat ieri iama prin zmeura din gradina si visinele de rigoare. Sambata o sa ma 'rasfatz' facand dulceatza.

Sa ne traiasca mititeii nou veniti pe lume! Eu stiam ca pe fetita Addinelei o cheama Maria, dar, no, poate nu-s eu asa informata.



Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kateryna spune:

Alynutza ai dreptate. Maria o cheama. Nu stiu dc i-am zis Bianca.



Kateryna si Anelin-George (7 ian 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Neata!
Aly merci de cafelutza, azi o beau rece sa ma racoresc un picutz
Gio rezultatul la lama mi l-a dat si mie pe loc si mi-a facut si test de Chlamidya daca tot vreau un bebe si ala e negativ, mai astept doar PAP care sper sa iasa bine.
Onutz ai dreptate, foarte greu trec zilele astea dinainte de concediu...ufff!!!
Kateryna sa-ti traiasca puiutzul si sa creasca mare si frumos
Maine am program de spalat geamuri si perdele daca tot nu se mai arata ploi. Sau poate ca daca le spal, va aduc si un pic de ploaie, ca de fiecare data a plouat dupa ce le-am spalat
Poate ca de data asta fac exceptie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Kitzy cica maine si poimaine sunt prognozate ploi in averse. Eu mai astept un pic cu geamurile, inca nu le-a venit vremea .


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Neatza!!!
Kateryna mersi de vesti. pacat ca nu am stiut sa le fi facut galerie....
Lasa ca Anelin deja are multi dintisori pt. cele 5 luni. e precoce rau la capitolul asta!!!
Kitzy doamne ajuta sa iasa bine papa testul. daca ploua , eu zic sa mai astepti putin, ca sa nu te dai cu capul de pereti pe urma.
Aly, Oana, Krelia .

abia astept marile reduceri din 27 iunie de pe laredoute sa ma bag la shopping. am card, maine scot si buletinul de Tm, asera m-am inregistrat pe site.....numai bani de stricat sa am.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Gio esti curajoasa ca te bagi la cumparaturi online. Eu rar am cumparat si doar produse pe care le stiam. M-as baga sa imi iau de exemplu cafeaua, detergentii de pe site, dar la haine/pantofi, alte cele, daca nu pun mana/probez... mai greu.
Nu stiu ce sa mai fac sa-mi treaca somnul. Si mi-a si sarit tzandara rau de tot ca am un 'minunat' de coleg care isi imagineaza ca eu sunt un chinez micutz care face munca de chinez.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Neata

Aly...bun sucul de fructe
Kitzy...gospodina mare, nu gluma ...de obicei si eu cand spalam geamurile era regula ca urma sa ploua!
Gio...ai mai cumparat ceva de acolo pana acum? sau stii pe cineva care a cumparat?
...mie imi placea un trening de la Victoria Secrets...si au inceput reducerile de vreo cateva saptamani...mi l-am comandat pe adresa din Ro...si pentru ca nu am vrut sa platesc in plus sa mi-l trimita de urgenta il asteptam sa soseasca intr-o luna si in 7 zile a fost in Ro...acu sa vedem cat va fi vama...si daca am nimerit masurile cu transformarile mele din inci in cm


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Oana este si un subiect aici la femina Intim despre site-ul asta. fetele mai cumpara si de pe strawberry. eu una nu ma bag la SUA.
am prietene care comanda de mult si le-au ajuns pachetele. vama nu se plateste.un amic din Franta tot de acolo isi cumpara hainele sport de firma, sunt mult mai ieftine.
Aly si mie mi-e cam groaza sa ma bag pt. mine si Clau, dar am ochit un compleu si treninig Adidas pt. Marco, si poate ceva sport si pt. noi, sa vad ce reduceri vor fi. la 3 euro cat vine un tricou, nu mai conteaza daca gresesc masura.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by Giova

Oana este si un subiect aici la femina Intim despre site-ul asta. fetele mai cumpara si de pe strawberry. eu una nu ma bag la SUA.
am prietene care comanda de mult si le-au ajuns pachetele. vama nu se plateste.un amic din Franta tot de acolo isi cumpara hainele sport de firma, sunt mult mai ieftine.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">



...hai ca ma uit si eu...fac o pauza de la munci
Esti sigura ca nu se plateste vama? ca am ramas foarte surprinsa cand m-au sunat de la vama Baneasa sa ma anunte ca a sosit coletul si sa ma roage sa le trimit o copie dupa C.I. ...i-am intrebat daca trebuie sa platesc vama si mi-au spus ca vor calcula dupa ce le trimit copia si o sa ma sune inapoi...insa pana acum nu m-au mai sunat.


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput