Miresele anului 2006 (76)

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Neatza!
Haideti savurati o cu mine. La Cluj e super naspa, azi noapte a plouat incontinuu si ploua si acum. S-a si racit vremea, maxim o sa avem 18 grade azi. brrrrr
Gio nu aveti usa la Marco la camera? Cum asa? De nasi nu mai tineam minte, sunt zuzu rau.
sa aveti o zi buna!


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Neata! Aly vin eu sa beau o cafea cu tine! Sunt tare adormita, cred ca o sa dau vina pe vreme
Azi inainte sa plec la servici trebuie sa dau o fuga pana-n oras sa rezolv niste hartii si pe vremea asta as sta numai in casa, mai ales ca s-a racorit.
Gio ne-ai lipsit, n-am stiut de ce nu mai dai pe aici.
Vad ca ai fost foarte harnicutza, eu greu ma mobilizez sa fac atatea deodata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


am intrat inainte sa mergem la gradi.
Marco s-a trezit cu 37,7, a tusit toata noaptea. sper sa il tina astea la gradi macar pana la 12, ca e o vreme de rahat aici, nbu voi avea nici curent, nimic.
ploua si e frig.
Aly nu am usa la living. in rest la toate camerele am usi.
Kitzy . nu dispaream eu asa, daca nu aveam motive serioase.

mergem sa ne imbracam, ne auzim dupa ora 17.
o zi buna va doresc.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Kitzy si eu am de alergat, dar dupa servici. Sper totusi ca n-o sa ploua chiar toata ziua.
Asa n-am chef de nimic, si nu stiu din ce motiv, saptamana asta am fost tot cu o zi inainte (adica azi de exemplu am impresia ca-i vineri... ce bine ar fi).


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Si eu abia astept sa vina weekendul si astept cu mare drag weekendul urmator sa vina secretara din concediu si sa-mi pot prelua vechea functie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Gio acuma m-am luminat. Asa si noi, la living nu avem usa.
Kitzy lasa ca mai e putin si vine si secretara din concediu. Cum mai stai cu legislatia?


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Aly am lasat-o cam moale cu legislatia ca n-am avut chef deloc sa citesc, avand starea aia de fara chef. Poate mi se trage si de la faptul ca m-au scos ca din oala cu faza cu incasatul, cand is atatea operatii si se invart niste sume enorme si tot timpul mi-a fost frica sa nu trebuiasca sa pun din buzunar. Deocamdata a fost ok, acuma dr aia mari sunt in concediu si au ramas astia care numai consulta, asa ca trebuie sa fie un pic mai usor. Si azi ma duc la lucru foarte foarte fara chef,ca avem sedinta si parca vad ca iese cu scantei, ca doar asa e in colectiv de fete. Abia astept sa revina totul la normal.

Noi avem usi la living, la bucatarie le-am demolat si intr-un fel imi pare rau ca intra tot mirosul in casa, dar arata mult mai spatios. Noi am avut o gramada de usi in casa, fiind apartament cu circuit, la camera mare am 2 usi, ambele deschise si 2 holuri si numa bine ne jucam mata prin casa si ne invartim ca titirezu prin apartament

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Ei, lasa ca trece si revii la normal. Dup-aia pune-l pe Alin sa te duca putin si in poligon in Gheorgheni. E cam naspa, cu gropi, dar e ok pentru inceputul inceputurilor.
Ma tot uit pe geam... n-ai scoate un caine din casa pe vremea asta. Si cica si maine tot asa va fi...


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Mda, tot prefer vremea asta decat canicula cum se prognozeaza sapt viitoare. Mai bine umbrela decat sa ma sufoc. Si am inteles ca e cam racorica afara.
Alin tot imi promite ca ma duce in weekend in poligon, dar inca nu ni s-a aratat ca tot plecati am fost de acasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Mie nu-mi place ploaia si pace. Plus ca acum mai bate si vantul, deci cu umbrela sau fara tot acolo esti. Nu zic ca-mi place sa ma topesc de cald, dar imi place sa fie soare.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput