Ce vor de fapt mamicile singure

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns espiritu spune:

quote:
Originally posted by leea_cv

Mircea,mai sint si alte mamici singure,altfel decit "a ta"

Leea si Tudor David (19.12.2005)

iubire…in imagini
............................................................................
Vrei, te rog, sa iei putin mina de pe umarul meu?...Poate reusesc sa zbor.
Ce pacat!Intr-o zi,fiecare copil va invata ca nu tot ce se clatina e leagan...



oare despre cine vorbesti?

espiritu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulyana21 spune:

.Sunt noua si singura,dar m-am obisnuit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns espiritu spune:

quote:
Originally posted by iulyana21

.Sunt noua si singura,dar m-am obisnuit.

iulyana21


enjoy!

Bubbles show made by espiritu.Enjoy!
www.youtube.com/watch?v=AJetdbiGa8I" target="_blank">bubbles show.click!
www.mediafire.com/?sharekey=920dacd232d8c5c3ab1eab3e9fa335caaaf2519b61b5749c" target="_blank">sau aici!
www.mediafire.com/?sharekey=920dacd232d8c5c3ab1eab3e9fa335ca8912bee4eb57007e" target="_blank">Poze cu minunea mea!
www.mediafire.com/?sharekey=920dacd232d8c5c3ab1eab3e9fa335cab78498ee3f8d3db6" target="_blank">Baloane modelate
Espiritu aka Clown Pepo la Kanal D

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doamna Bibi spune:

Interesant subiect,acum il vad ca intru mai rar. O intrebare cat se poate de buna....ce vor mamicile singure?
Am sa raspund din punctul de vedere al unei mamici singure:
Cu siguranta nu-mi doresc doar bani...cu siguranta nu-mi doresc doar o aventura...cu siguranta nu-mi doresc singuratatea...cu siguranta imi doresc sa fiu iubita...cu siguranta imi doresc SIGURANTA din toate punctele de vedere!
Iar asta se traduce in precautie,nu ma mai pot arunca cu capul inainte asa cum o faceam poate la 20 ani,poate in exterior asta arata o oarecare raceala, dar trebuie sa ai rabdare. Nu cred ca o femeie matura, fie ea cu copil sau fara,se "arunca" pe tava unui barbat,ci tatoneaza terenul, se "da" putin cate putin,cred ca este un sentiment de autoconservare mai degraba.
Dar sunt convinsa ca sunt femei si femei...Si mai stiu ca exista chimie intre oameni si stiu ca va veni momentul in care simti acea chimie si atunci esti sigur ca EL/EA e cel potrivit.Trebuie doar sa speri...si sa vrei! Restul vine de la sine.
La fel de valabila este intrebarea si pentru barbati...ce vor barbatii de la o mamica singura? Cred ca stiu ca vor lua un pachet 1+1 si trebuie sa fie constienti de asta...si sa aiba rabdare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doamna Bibi spune:

Interesant subiect,acum il vad ca intru mai rar. O intrebare cat se poate de buna....ce vor mamicile singure?
Am sa raspund din punctul de vedere al unei mamici singure:
Cu siguranta nu-mi doresc doar bani...cu siguranta nu-mi doresc doar o aventura...cu siguranta nu-mi doresc singuratatea...cu siguranta imi doresc sa fiu iubita...cu siguranta imi doresc SIGURANTA din toate punctele de vedere!
Iar asta se traduce in precautie,nu ma mai pot arunca cu capul inainte asa cum o faceam poate la 20 ani,poate in exterior asta arata o oarecare raceala, dar trebuie sa ai rabdare. Nu cred ca o femeie matura, fie ea cu copil sau fara,se "arunca" pe tava unui barbat,ci tatoneaza terenul, se "da" putin cate putin,cred ca este un sentiment de autoconservare mai degraba.
Dar sunt convinsa ca sunt femei si femei...Si mai stiu ca exista chimie intre oameni si stiu ca va veni momentul in care simti acea chimie si atunci esti sigur ca EL/EA e cel potrivit.Trebuie doar sa speri...si sa vrei! Restul vine de la sine.
La fel de valabila este intrebarea si pentru barbati...ce vor barbatii de la o mamica singura? Cred ca stiu ca vor lua un pachet 1+1 si trebuie sa fie constienti de asta...si sa aiba rabdare!

Mergi la inceput