Miresele anului 2005 (32)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olguttza spune:

mai, Tizo, daca ma vazusi, de ce nu m-ai tras de maneca??? a??? am promis ca viu acasa si fac o vizita la tine la gradi, da n-am mai apucat sa ma tin de cuvant, din pacate... in primu rand, Olgutei nu i-a priit deloc aeru de depresiune, ca sa zic asa, si-am imbatranit cu 10 ani in ale 2 sapt. cat am stat acolo. nu tu mancat ca lumea, nu tu somn ca lumea, colici si zbucium 18-20 ore/zi. asteptam cu infrigurare 2-3 zile, cat era tat'su la bucuresti, sa se intoarca, ca altfel ma urcam pe pereti! maica'mea m-a innebunit, ca tre sa culc copilu seara la 9 si avea doar 6 sapt! pai la 1 noaptea cine era drepti?! in fine, n-am stiut de capu meu. da ma revansez io!
Alexandra, sa stii ca e cuminte! l-as mania pe Dumnezeu sa ma plang! numa cand are colici e dezastru....
Zoze, pana pe la 20 si ceva de sapt, multi se pot insela in privinta sexului. pan'la urma, orice-o fi, sa fie sanatos, ca asta e tot ce conteaza!

in alta ordine de idei, multumim din suflet pt. aprecieri si sa stiti ca deja sunt rosie pana-n varfu deshtelor pt. ca-mi spuneti ca-mi seamana. pana mai acu vreo 2 sapt, toata lumea-mi spunea ca e tat'su intreaga; acu, aceiasi oameni imi spun ca e bucatica rupta din mine.

mami de Olga Cristiana 5.07.07

Daca ar fi sa am doua vieti, as trai o singura data.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Pai nu te-am tras de maneca pt ca n-am vreut sa te deranjez. Erai si tu la plimbare cu soata si cu bebica vostra... In plus eu eram cu niste foste colege cu care nu ma vazusem de 2 ani... Dar te astept la gradi... pana in ianuarie, ca intru in conge!!

Pupici! Sa stii ca Olgutza e chiar bucatica rupta din tine!

Ioana
20+David



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Sigur e baiat!!M-am gandit eu mai bine..nu ma poate insela instinctul..


Ela.. in 17+ cu !!

Varsta mogaldetei
Photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Zoze, asa e, ecograful se poate insela, dar instinctul matern nu. Daca tu simti ca e baiat, inseamna ca asa e! Felicitari! V-ati gandit la un nume?

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Heeei, eu acum am descoperit ca avem inca o viitoare mamica printre noi! Felicitari Deeapui pentru bebe 2! Sa fiti sanatosi cu totii!
Kriss, tu esti bine? Ma gandesc mereu la tine.

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:


Salutare!!!!Ce mai faceti????Ce bebei mari aveti!!!!!!Si ce frumosi sunt!!!!!!!!!!!
Eu astept sa nasc.De abia astept!!!!Nu nasterea.Sa-mi vad bebelina!!!!!!!hihi!!!
Va pupacesc pe toate si promit ca mai revin!!!!!

www.babysfirstsite.org/newtickers/ticker/96929.birthdue.png" target="_blank">
bebelina
poze

Ramonel37+ Beatrice Alessia
AMR 21 de zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Ramonella, nastere usoara si te asteptam cu poze cu bebelina

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

A nascut Kriss!!!!!!!!
Am mesajul de la ea "A venit Alessia!are 2950gr.nu stiu inca lung, apgar, ora exacta...mi-a crescut tare tensiunea in op.revin mai pe seara...sunt tare fericita"

Sa fiti sanatoase si refacere rapida.


anca 36+

Maria
poze

AMR MAXIM 23 DE ZILE!!!!!!!!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Uau!!!!Felicitari Krissule!!!!!!!!!!!!!Sa va bucurati de fetita!!!!!!!!!!!


www.babysfirstsite.org/newtickers/ticker/96929.birthdue.png" target="_blank">
bebelina
poze

Ramonel37+ Beatrice Alessia
AMR 20 de zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Felicitari Kriss, sa fiti sanatoase iar Alessia sa va lumineze viata, sa fie cuminte, somnoroaza, sanatoasa si baftoasa! Si tocmai ieri intrebam de tine!
Anca, multumim de veste. Tu cum te mai simti?

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput