Miresele anului 2005 (32)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Acina, felicitaaaaari!!! Sarcina usoara si bebe sanatos. Cand ai DPN-ul???

Zozeeeee, ce culoare are burtica ta? Eu as paria pe roz. Se mai baga careva la pariuri?

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olguttza spune:

iaca, fetele, mai apar si io prin peisaj...

cu scuzele de rigoare (mai mult sau mai putin justificate ), spun La Multi Ani Mariei, de care, efectiv, m-am indragostit!

felicitari, Ioana si Anca pt. burtici!! sincera sa fiu, si io ma cam gandesc deja la bb2, da tre' sa mai am "putintica rabdare", ca altfel ma alearga consortu.

Zoze, pariez si io pe roz!

Cristina, odihneste-te cat poti in aste 2 sapt!!!

despre noi, numa de bine daca n-ar exista colicii pe lumea asta...am avut si botezul acum 3 sapt, iar Olguta e deja o fitzoasa de 7,1 kile. ce ma bucura din tot sufletu e ca doarme noaptea excelent, adica somn legat de cel putin 9 ore. in semnatura avem poze noi, iar daca clickuitzi pe "albums" gasiti si de la botez.

Pupam pe tout le monde!

mami de Olga Cristiana 5.07.07

Daca ar fi sa am doua vieti, as trai o singura data.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iael spune:

Buna fetelor ,

Nu am trecut de multa vreme pe aici , poate nu va mai amintiti de mine ,eu insa nu v-am uitat .Imi amintesc cu placere de perioada aceea de pregatire a marelui eveniment .
Sunt bucuroasa sa aflu ca intre timp s-au nascut multi bebei si va doresc sa va bucurati de ei , sa va traiasca , sa creasca mari , frumosi , destepti !
Am incercat si eu sa accesez linkul despre care s-a discutat si nu functioneaza. Mai puteti sa il postati o data sa vad si eu despre ce e vorba ?


Va pup ,
Iael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Se pare ca ati pierdut pariurile, Zozelina noastra va fi "soacra mare"!



Burtik
Nasi 7/07/07
Pentru Alessia

Cristina 37+ cu Alessia Stefana
AMR 13 ZILE!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Daaa!!Ati pierdut pariiiuuul!!

E baieteeel!!



Ela.. in 16+ cu !!

Varsta mogaldetei
Photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olguttza spune:

Zoze, felicitari!!! sper sa ramana sexu asta definitiv, ca la mine s-au inselat pana pe la 20 sapt.
io ma bucur cand mai aud si de baieti, ca numa mueret e prin juru meu.

mami de Olga Cristiana 5.07.07

Daca ar fi sa am doua vieti, as trai o singura data.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Felicitari, Zoze!!! Si la mine s-au inselat pana pe la 5-6 luni
Olguttza , sa va traiasca micuta crestina! Superbe pozele. SI inseamna ca ai un copil extrem de cuminte, daca te gandesti deja la bebe 2. Si eu ma gandesc la bebe 2 da' asa peste vreo 3-4 ani, ca sa avem timp sa ne recapatam fortele pentru inca un terorix.

Eu am revenit pe meleaguri bucurestene si am gasit-o pe fii-mea racita cobza. Offf...
Incepand de aici cateva poze de pe unde m-am preumblat zilele trecute.



de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Olgutzo fiica-ta e o minunatie!Sa fie sanatoasa -ca frumoasa e-si sa va aduca numai bucurii!
Alex frumoasa plimbare ati tras!Bravo!
Imi pare rau de Mariuca-insa!Un dulce dulce pentru ea!
Maai..voi ma speriati!!La mine-n "sat" se spune ca Dr.la care am fost nu prea se inseala!Cand spune ceva,spune!Sa nu-mi spuneti ca si voi tot la medici dintr-astia ati fost ca m-ati spart!Maine ma duc iar la eco!Hai repede cu raspunsurile!!
Poooopicioooi!!

Ela.. in 16+ cu !!

Varsta mogaldetei
Photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Zoze, la mine s-a inselat doctorita mea. La eco morfo s-a vazut ceva ce arata a fetita dar dr nu a fost 100% sigura si abia cand am fost la Iosup in luna a 8-a am aflat 100% sigur ca e fetita.
In excursie n-am fost decat eu din pacate. Am fost cu treaba dar tot e bine ca am apucat sa vad cate ceva...Data viitoare sper sa-i pot duce si pe ai mei.

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Ioana, te-am vazut cu bebelina mai demult prin oras! E o scumpa Olgutza! Dar sunt uimita cat de mult iti seamana! Si ce grasana e!!!

La mine s-ar putea sa se fi inselat....de fapt mi-a zis ca e 60% baietel... poate se schimba, nu m-as supara...



Ioana
20+David



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput