Comori de nov-dec 2004 (149)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roserb spune:

Adriana , inceaca la agentia Patriot, ei au niste camere acolo, vezi poate ai noroc si mai gasesti in perioada in care vrei. Cauta nr de tel pe site si vorbeste cu ei; site-ul e numele legat adica agentia patriot fara spatiu intre ele.

Monica, bafta la doctor, sa vii cu vesti bune.

Onitza, spor la invatat!

Miria, hai ca a iesit soarele, fugutza la cumparaturi!

Noi nu ne laudam cu nimic palpitant, aseara am fost la o super-petrecere de copii la un coleg de gradinita al Biancai, pe Mihnea l-a, lasat acasa asa ca m-am relaxat, am stat la barfe cu mamici si am colindat magazinele din City Mall


Roxana&Co

POZE CU PITICII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

buna fetele..
ROSERB... ti-am vazut comorile... ce fericiti la iarba verde

Eu va salut de la......... SERVICI M-AM ANGAJAT DE IERI... SI ASA FIRMELE DE ACASA MAI MULT NOAPTEA LA LUCRAM

Lucrez si acasa pe firma mea FELIS

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
ian 2006,aprilie 06, dec 06-ian 07, fev 07,mart 07,aprilie 07
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

AD_RIANNA ... bafta sa gasesti exact ce doresti

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
ian 2006,aprilie 06, dec 06-ian 07, fev 07,mart 07,aprilie 07
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aime spune:

Adriana,noi ne-am rezervat pe net bilete printr-o agentie din Constanta. Am dat deja avansul, urmeaza sa platim restul cu 3 saptamani inainte de sejur. Noi suntem la Tomis,3* (v-am mai spus si anul trecut), am fost doi ani la rand la ei si am fost f multumiti. E chiar in centrul statiunii,langa Iaki,nu au piscina, dar e nou renovat si e f confortabil,pana la plaja faci 1-2 min...ptr copii e ideal,noi de aceea l-am ales 3 ani la rand. Intra pe plaja.ro,statiunea Mamaia.

Am vazut si eu piticii de Roxana,super...Mihnea e atat de dulcel in poza cu bicicleta,iar Bianca seamana din ce in ce mai mult cu mami

Fug la treburi

aime si Vladimir

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Adriana, bafta la gasit hotel. Eu l-am insarcinat pe sot dar cam degeaba ca tot nu ne-am hotarat. Voi mergeti cu masina asa ca nu prea conteaza distanta.
Ioana, mie nu prea imi suna bine ce spui tu, edometrul trebuie sa se elimine luna de luna. Parerea mea este sa suni medicul care ti le-a prescris sa intrebi daca se poate interpreta ca nu ti se potriveste asta si sa iti prescrie altceva. Stiu ca este cu bataie de cap dar mai bine asa decat sa iti dai organismul peste cap.
Felis, bafta la noul servici, sa iti fie satisfacute asteptarile. Mihaita este la cresa?
Monica, bafta la doctor, sa primiti vesti bune!

Otilia si Ana Maria (18.12.2004)
www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Filmulete Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ad_rianna spune:

felis bafta la noul job si cu "felis consult" .poate o sa-mi prinda bine candva
aime eu sincer nu m-am uitat la tomis pt.ca am citit undeva pe forum referinte proaste despre el. ia hai ca ma si uit acum si la el. multumesc mult. voi in ce perioada mergeti? sincer am intrat in panica oarecum pt. ca am impresia ca multe locuri sunt ocupate, mai ales ca eu vreau cam in jur de 5-6 august sa plecam si atunci e si varf de sezon

adriana &
Bianca si Tudor
(03.11.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aime spune:

adriana, stii cum e, nu poti multumi pe toata lumea. Poate am avut bafta, noi am fost de 2 ori si-am stat in camere diferite, raportul pret/calitate servicii mi se pare ok. Mobilier nou, AC, prosoape noi, f curate, termopane, apa calda fara probleme...mancarea buna, posibilitate de plimbare in orice directie (noi mergeam in satul de vacanta cu autobuzul, sa nu ne stresam cu loc de parcare, etc)...nu mai stiu ce sa zic, dar noi am fost multumiti. Noi avem in 24-30 august, ptr ca pana atunci speram sa terminam cu mutatul si sa definitivam cat de cat prin casa, n-am vrut insa sa treaca anul fara mare.

Felis felicitari ...mai zi-ne de Mihaita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onitza spune:

Gataaaaa! Mi-a venit!!!!!!!
Mey mi s-a oprit mintea-n loc si nu pot invata comentariul al 3-lea! ma enerveaza, ma duc sa insist! ii dau eu de cap...




Oana si Paul Constantin (28.11.2004)

www.itmadesimple.ro

PUIUTUL MEU, PAUL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreap spune:

salutareeeeeeeeeeeee
mi-a fost tare dor de voi..nici acum nu pot sta mult cu voi,dar incerc macar sa scriu cateva randuri
m-am mutat cu serviciul de 1 saptamana si ceva..asa ca nu pot sta pe net sau pe mess,ca "nu da bine"
noutati nu am,Mariuca e bine,saptamana asta e la Pitesti la bunici.Am vandut si garsoniera..sper sa fie totul bine sa ne mutam la 4 camere cat mai curand.Sambata botez un baietel,Luca Stefan,acum caut haine si tot ce mai trebuie.
Pupici multi

Poze 2007
www.onetruemedia.com/my_shared?z=ed3f5a70513cbef37f41c&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> FILMULET
Andreea si MARIUCA-7.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

fetelor ne-am intors de la dr(va multumesc din suflet ca v-ati gandit la noi si ne-ati tinut pumnii)alex este aproape ok(nu i-am spus doctoritei ca nu i-am dat antibiotic) a zis sa mai continuam macar 2-3 zile cu picaturi si sa-l feresc de vant...in rest este ok...Doamne ajuta sa nu-i revina fiindca nu i-am administrat antibioticul

monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput