Comori de nov-dec 2004 (149)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Roxana, am vazut doi fratiori care se iubesc nu gluma, mai ce dragoste. Iar Bianca este inalta, inalta, cred ca eram asa la 8-9 ani. Ma bucur ca se inteleg bine scorpionii.
Ioana, bafta la examen, tinem pumnii, deci 17 iulie am memorat bine?
Adriana si eu sunt tot cam asa, am luat biletele pentru 11 zile de stat la Malaga si mai trebuie sa gasesc cazare 4 zile ca 7 am de la servici (astea 4 zile sunt extra pentru a prinde ovulatia , sa nu ma spuneti), de abia azi am rezolvat cu avionul si la hoteluri se tot scumpesc sau nu mai gasim .

Otilia si Ana Maria (18.12.2004)
www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Filmulete Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

buna dimineatza

monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onitza spune:

quote:
Originally posted by monica-elizabet

buna dimineatza

monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)




Neata MONI si multam!
OTI esti aproape, examenul e pe 16 iulie

Fetelor am si eu o intrebare: am terminat prima folie de anti si in prospect scrie ca tb sa vina musafiri cam a doua zi de la terminarea foliei....am terminat joia trecuta si nici azi nu au venit maine deja trebuie sa incep alta folie ca dupa 7 zile de pauza se reia....sa imi fac griji????? aaaaa, am uitat sa spun ca o pata mica a fost sapt asta alaltaieri cred..si atat.....SA MA INGRIJOREZ???????

Oana si Paul Constantin (28.11.2004)

www.itmadesimple.ro

PUIUTUL MEU, PAUL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

'Neata!

ONITZA - Ar trebui sa continui pastilele indiferent daca nu ti-a venit..
Bafta la exament! Of! Cand aud de examene, inca mai simt gol in stomac.

Am vrut sa ies cu fata astazi ca sa mai fac cumparaturi pentru santierul din casa, dar cu vremea asta urata nu prea ma incumet. Asa ca, il voi lasa pe sot, iar ce am eu de luat voi amana nitel. Nu-i bine, dar n-am curaj s-o scot si de lasat cu cineva n-am cu cine.



Cristina si Damiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina

"Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

onitza si eu ca si miria ma gandesc ca ar trebuii sa continui chiar daca nu ti-a venit CM, iti dai seama ca a intervenit schibmari in org...dar daca nu-ti este prea greu mai bine consulti dr-ul.

monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

MONICUTZO - Ce faci? Dar cupiii?

Eu nu-mi mai fac fac planuri de distractie pana nu termin cu casa, ca deja sunt super obosita.

Cristina si Damiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina

"Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

miriamultumim...suntem bine(speram sa ne dea vesti bune doctoritza astazi la control...merg cu alex la budimex la orl)...acum fug deja sa recuperez baiatul de la gradi
spor la cumparaturi si la treburi

monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

Multumesc si tie la fel!

Cred ca de la vreme mi-e atat de sooomn!

Cristina si Damiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina

"Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ad_rianna spune:

onitza pe AC-urile mele scrie ca poate "veni" cam a 3-a a 4-a zi, oricum trebuie sa continui cu ele. daca le folosesti prima data e posibil sa fie o mica dereglare, apoi totul va fi cam in aceeasi zi a lunii. felicitari ca ai reusit sa-ti depui dosarul, iti tim pumnii in continuare.

sunt cam trista. la CENTRAL nu mai pot face rezervare pt. perioada care vreau eu pt ca nu mai au locuri. nu stiu ce sa fac, sa incerc la alta agentie sau sa ma orientez spre alt hotel? as fi vrut sa aiba si piscina dar din cate am inteles doar cele din nordul statiunii cam au si e cam departe de "centru" unde am inteles ca e animatia. nicio nu stiu unde sa ma hotarasc sa iau biletele: in nord sau in centru...atata ma tot gandesc ca poate raman si pe dinafara . habar nu am ce sa fac...va dati seama ca totul pica in seama mea, sotul meu mi-a zis: "tu alege ca eu merg sa dau avansul" ...a impartit sarcinile f.echitabil, daca nu e bine cine va fi de vina?

adriana &
Bianca si Tudor
(03.11.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onitza spune:

MONICA, MIRIA, ADRIANA o sa continui, MIhai deja se entuziasmase cu Naty i-am zis sa stea locului ca nu-i momentul
ADRIANA imi pare tare rau ca nu te pot ajuta! am lucrat la agentie de turism insa nu am vandut nimik pe litoral, agentia fiind mai mult specializata pe incoming; intreaba lumea pe forum unde se vorbeste despre calatorii, vacante, sigur iti va rapsunde cineva si e bine sa vezi din experienta altora ce hotel e bun si care ti se potriveste; sper sa rezolvi si sa va cazati la un hotel pe sufletul vostru! sau uite-te pe siteuri si daca gasesti un hotel sa iti placa, suni la agentii si ceri oferte de pret; bafta multa, ne spui ce ai rezolvat!

Oana si Paul Constantin (28.11.2004)

www.itmadesimple.ro

PUIUTUL MEU, PAUL

Mergi la inceput