Miresele anului 2006 (75)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Da, ma duce (sau mai bine zis, ma duc , ca eu is la volan), problema ar fi ca strada e inca in lucru si e foarte posibil sa nu pot intra cu masina pana la noi in poarta si atunci tot ma face ciuciufleasca. Dar lasa ca mai e pana la 4, mai vedem, poate se schimba vremea.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Neatza!!!
AS bea si eu o , nu numai virtuala. dar cea naturala s-a terminat si pastilele pt. expresor a uitat al meu barbat sa le aduca de la birou.
asa ca....ciuciu cafea azi. ma multumesc cu cea de la Aly.

La noi nu a fost furtuna aaseara/azi noapte.
l-am lasat pe Marco la gradi...si mi-a facut cu mana, iar ochii ii erau plini de lacrimi. Of puiul meu.....ma bucur ca e vineri si e cu noi 2 zile.

fete va doresc o zi buna si scurta si mai ales, fara .

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Gio o sa invete puiul tau sa plece la gradi cu zambetul pe buze si nu lacrimi in ochi. Ce-o sa faci cand o sa se insoare si o sa plece cu totul de acasa?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Kitzy pai ma pregatesc intens pt. ziua aia.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Gio tare ma tem ca nu scapam de ploaie azi. Cu toata groaza va fi ok, macar invat sa folosesc stergatoarele si sa conduc in conditii de ploaie, ca nu se stie daca nu va ploua in ziua examenului. Lasa ca se va obisnui Marco, stii si tu ca la inceput e mai greu, doar lucrezi in brasa.

Eu tot fac programari peste programari si nu reusesc nicicum sa ma descurc, in 4 ar trebui sa dau examenul teoretic cu scoala, mi-i teama ca nu reusesc sa termin de facut chestionarele lor pana atunci, of doamne, ca atata ma stresez pentru examenul asta de zici ca-i nu stiu ce.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

neatza fete frumsele!!!
aici sunt!

Aly, tziu pumnii pt examen!!

aici nu a plouat asa tare, dar tot e bine ca s-a mai racorit un pic asfaltul...(sau, o fi doar impresia mea...si vien aer de la AC )

in rest....noutati....hmm....azi merge hazbandu' sa dea avansu' la concediu...anu' asta loco, fratilor...ca avem bani de dat prin alte parti ...dar, macar vom sta la un hotel care ne placea d efiecare data cand treceam pe langa el..si care are si piscina ...(evident ca nu se compara cu alte piscina..dar, chiar si asa...totu' nou si renovat...am mai crescut c-o stea ...abia astept!




E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Kreliutz bravo! Si eu abia astept sa plecam. Dar mai e mai bine de o luna jumate pana atunci.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Aly si la noi s-a bagat soarele, dar inca nu s-a intunecat.
E bine sa conduci si pe ploaie, caci cine stie cum dai examenul.
eu cand am dat examenul ploua si nu am facut nicio ora pe ploaie. dar am condus cam 100 m, pe drum drept.
Krelia , ce faci cumatra? ma bucur ca mergeti undeva in concediu, chiar daca la marea noastra.

merg la spalat vasele.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Eu mai am 2 luni si un pic pana la concediu
O sa ma coc aici in Cluj! Pe caldura asta tare greu e sa mergi la servici. Inca n-am rezervat nimic, tatonam terenul deocamdata. Abia astept sa mergem si noi undeva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Gio de aia ma gandeam si eu. Totusi nu stiu daca am noroc azi, e tare ciudata vremea, mai inainte era super senin, acum iar vin ceva nori.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput